Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek anyutól szülinapomr...

Mit kérjek anyutól szülinapomra? Valami nagy dolog

Figyelt kérdés
10.000 ft értékbe akarok többért úgyse venne.... Tesóméktól videókamerát kapok anyu elárulta :D:D Nevelő apámtól egy laptopot,anyutól meg fogalmam sincs mit kérjek.Ilyenkor rohadtul semmi nemn jut ám eszembe :D:D Mi a szart kérjek? 16/L
2012. máj. 17. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
46%

Épp erről beszéltem. Egy 15 éves lánytól rendben van, hogy irigykedik, de az nagyon nincs rendben, hogy ő kulturáltabban meg tudta ezt fogalmazni, mint a válaszolók többsége, holott közöttetek anya is van.

Elszégyellhetitek magatokat mélységesen, hogy a kisebbségi komplexusotokat egy 16 éves gyereken élitek ki.

2012. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim válasza:
57%
Én nem vagyok irigy, csak elszomorít, hogy másoknak ez a legkisebb problémája, és nincsenek tisztában a pénz értékével.
2012. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
65%

Tisztában van ő. Teljesen tisztában, csak itt rásütötték, hogy elkényeztetett, meg minden egyebet, holott még csak nem is ismerik.

Nem mindenki él egy azon életszínvonalon. Az pedig a te korodban normális, hogy te is vágysz ezekre a dolgokra, a felnőtt embertől is normális, hogy ő is vágyik rá, hogy mindezt megadhassa, a különbség annyi,hogy te még ilyen fiatalon is sokkal értelmesebben fejezted ki magad, mint itt néhányan.

2012. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem jut eszedbe semmi, akkor ne kérj semmit. :) Egyébként valami ékszerre nem gondoltál esetleg? Ezüst gyűrű, karkötő vagy lánc, ami nem is olyan drága, de anyukád jutna róla eszedbe. Vagy pl az én hobbim a főzés, és már kamaszkoromban is imádtam, sokszor azt kértem, hogy menjünk el ilyen különlegességeket áruló boltba és vásároljunk be nekem. A könyveket is szeretem, azokból sosem elég szerintem. Esetleg ha szereted a sminkeket kérhetsz valami minőségibb sminket, pl egy mac púdert vagy chanel rúzst, amit nem vennél meg magadnak, de ajándéknak nagyon jó.

Azzal meg ne törődj, hogy elkényeztetett vagy meg nem tudod a pénz értékét.. Nem nem tudod, csak neked másmilyen. Az én szüleim is gazdagok, és én is az vagyok (amit SAJÁT MAGAM értem el, mielőtt itt támadni kezdetek, tanultam és jó munkám van, így sokat keresek), soha nem volt az a problémám, hogy mi legyen a hűtőben vagy miből fizessem be a számlákat. Én is megkaptam anno ezeket, hogy nem ismerem a pénz értékét meg nem tudok a pénzzel bánni, de elengedtem a fülem mellett. Olyat is hallottam, hogy mekkora felvágós vagyok, amiért a dr oetker vanillincukrot veszem, és nem az olcsóbbat. :D Az emberek abba kötnek bele, amibe tudnak.. Attól, mert más nem teheti meg neked még nem kell kevesebbet költened. Ha megtehetem, hogy ne csirkefarhátból főzzek levest, akkor miért tegyem? Ha ti megtehetitek, hogy ezeket az ajándékokat kapd, akkor nincs ezzel semmi probléma, és ha valakinek ez fáj, akkor az nem olyan ember, akit a környezetedben szeretnél tudni.

2012. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim válasza:

A lány tényleg értelmesebb, mint itt sokan. Azt nem tudom felfogni, hogy miért kell rögtön valakinek nekiesni? Miért nem lehet elmagyarázni szépen a véleményt sértegetés nélkül? Nem lehet ennyire szűklátókörűnek lenni, mert nagyon nagy gondokat okozhat hosszútávon. Egy 16 éves még bőben gyerek, én még a 18 éveseket is annak tartom a saját gyerekeimből kiindulva. Természetes, hogy ezek a gyerekek örülnek, ha kapnak, hiszen még nem szorulnak önálló életre, munkára, s ha megtehetik, miért ne adjon a szülő?

Tud adni az édesanyja, hiszen nyilvánvalóan egy anya a születésnapra meglepi a gyermekét, ha tudja. Márpedig az ő édesanyja tudja. Akkor mi a probléma?

Én elsüllyednék szégyenemben, ha ennyire rosszindulatú lennék egy idegennel, akiről a kérdésen kívül semmit sem tudok. Örülök, hogy az én gyerekeimből nem ilyen undorító felnőtteket neveltem.

2012. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim válasza:
0%
Remélem etikai könyvet kaptál, amit már ki is olvastál. :-)
2012. jún. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 lovaska1 válasza:
Féltékeny hülye parasztok mit osztjátok az észt? segg hülyék vagytok...szerintem nektek kéne helyesírás szabályzó...
2012. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim válasza:
Jesszusom, néhány ember tényleg szánalmas.. Azért mert más esetleg jobban él mint ti, mit kell szídni? Lehet irigynek lenni, meg féltékenynek, de ez csak titeket ír le :) Elkéne fogadni hogy van aki gazdag, van aki szegény, ez van, de ezért senkit nem kell szídni.. Azért mert ti nem kaptatok semmit szülinapotokra más örömét nem kell elvenni azzal hogy süt rólatuk az irigység!
2012. szept. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!