Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliát melyik várossal...

Ausztráliát melyik várossal kezdenétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A helyzet az hogy nagyon tetszik ausztrália és szeretnék majd kiköltözni oda csak még nem tudom hova.

Keleti part azonbelül Sydney Brisbane tetszik nagyon mást nem tudok most mondani.

Amiben segítséget kérnék az az hogy ha eljutok oda akkor melyik város az ami a legjobb lenne kiköltözés céljából?

Szóval csak egy városnevet kérek :)

Köszönöm.


2011. okt. 7. 22:51
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
100%
Tessek, ugyanaz a lista. No1. Melbourne.
2011. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
100%

Tessek, ugyanaz a lista. No1. Melbourne.

[link]

2011. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
65%
Én az elsö kérdésre (Ausztráliát melyik várossal kezdenétek?) válaszoltam, mivel számomra az tünik logikusnak, hogy azt a helyet nézzem meg elöször, ahová megérkezem.
2011. okt. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:

12:21-es engem rohad.tul nem érdekel hogy kivel értesz egyet.

Én idegbajos? Persze persze.

Azért mert nem tetszik hogy valaki nem a kérdésre válaszol.

"Egy kis humortól"

Nagyon "humoros" hogy az embereknek agyilag 0 felfogása van és ha azt kéred hogy irjon le egy városnevet elkezd "humorizálni".

Amugy meg te sem a kérdésre válaszolsz vedd már észre.

Nem a humor nem tetszik hanem az hogy nem a kérdésre válaszol.

Se te se ő.

Legalább mostmár tudom miért tart ott Magyarország ahol.

Szóval utoljára elmondom a fogyatékosok kedvéért.

Egy városnevet kérek indoklással.

Köszönöm annak aki megértette.

Vagy magyarul nem tudtok?

Mondjam angolul?

Szánalmas.

2011. okt. 8. 20:06
 15/66 anonim ***** válasza:
88%

"Azért mert nem tetszik hogy valaki nem a kérdésre válaszol."

"Nem a humor nem tetszik hanem az hogy nem a kérdésre válaszol." -írod Kérdező


Az a legkisebb baj, hogy nincs humorérzéked. Atól még lehetnél szerethető, rendes ember.

A szomorú az, hogy nem is érted, mi a probléma.


Mert NEM azt írtad, nem tetszik, hanem ezt:


"Ha hatalomra jutnék a felét kiselejtezném kb na akkor lehetne egy erős magyarország."


- magadat kiselejtezheted, Kérdező! Takarodj az országból!


Nem attól lenne jobb itt, hogy ilyen mentalitással elvinnyogod naponta, hogy "szebb jövőt"- hanem attól, hogy megpróbálnál értelmes tagja lenni a társadalomnak.

2011. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:

22:42-nek van némi igaza, úgy soha nem lesz itt szebb jövő, ha mindenki elhagyja az országot. Az egyik legnagyobb problémánk épp a demográfiai válság, kevés gyerek születik, és ezt a problémát a kivándorlás még csak tetézi. Nem az a megoldás h elküldjük egymást egymás anyjába, melegebb éghajlatra, vagy éppen Ausztráliába, hanem ha itthon próbálunk boldogulni.

Tudom én hogy nincs munka, vagy ha van is, alulfizetett. De voltak már nehéz időszakok a történelmünkben, azt is túléltük és itt vagyunk. Nagyszüleim átélték a második világháborút, az újjáépítést, hiperinflációt, Rákosi-rendszert, ötvenhatot, mégsem mentek külföldre. Persze lehet a könnyebbik utat választani, csak akkor ne szebb jövőzzél, mert hiteltelen.

2011. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
43%
Ez tenyleg begozolt:)))),hogy mennyit lehet rohogni az ilyen idegbetegeken :)))))Ha komolyra vennem a figurat akkor inkabb arra buzditanam ,hogy loje le magat nehogy itt a magyarok hirnevet ronntsa meg jobban a vilagban.:))))Figyi kezd amelyikkel akarod csak nem mond ,hogy magyar vagy mert nagyon ego vagy !Vagy ahogy te szoktad mondani szanalmas!Nagyon komoly kezelesre szorulsz!
2011. okt. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
Én egy ideg osztályon dolgozok és valóban klinikai eset a srác,szerintem hagyjuk had menjen!
2011. okt. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:

Persze persze utolsó biztos a klinikán dolgozol megszokhattuk már hogy mindenki hazudik nem is csodálkozom.

Az az idegbeteg aki az egojával itt elkezdi hogy majd ő ittmarad és minden jobb lesz.

A felfogásotok a nulla határán van fogjátok már fel visszamaradott népség hogy van humorérzékem de ez nagyon nem vicces hogy nemtudja valaki komolyan venni?

Nehogymár. Ti mondjátok itt nekem hogy menjek menjek ugyis jobb lesz hát persze. Vegyétek már észre magatokat hogy nagyot gondoltok de 10 éve ez megy.

Nem lesz itt sose jobb.

Főleg addig nem amig ilyenekkel van teli az ország.

Én már nem szolok bele semmibe rohadtul nem érdekel hogy mit mondotok egyszerűen annyira a szellemi 0-án van itt pár ember hogy az valami vicces.

És ti mondjátok hogy tőletek lesz jobb.

-.- nehogy már.

Szánalmasok vagytok mind , arra nemlenne az egyik se képes hogy ha kérnek valamit akkor nemhogy megcsinálnád hanem mondanál valami "humorosat".

Magyarországon a munkaerő nulla de szerintem nem kell gondolkodni hogy miért.

És itt soha nem lesz jobb az élet mert valamelyik kis senki jól beszól nekem aztán elmondja az egojával meg a 25-s iqjával hogy mi majd itt maradunk és minden jobb lesz .

Viccnek jó de másnak nem.

A szebb jövőröl annyit hogy tényleg elgondolkodtam hogy minek is mondom amig ilyenek lesznek vannak voltak addig csak üres duma.

Azon kéne elgondolkodni hogy kb 100 évvel ezelőtt ez egy tisztességes erős állam volt mindenki dolgozott , most pedig sehol nem tartunk és azt kéne megnézni hogy most kik lakják magyarországot.

És félreértés ne essék én nem azt szidom aki napi 8-10 órában halálra dolgozza magát sőt becsülöm őket , hanem azt akik ezeknek az embereknek az adójukból segélyeken élnek , nem dolgoznak egész nap otthon feküdnek amig más 8 órát dolgozik még suliba se jár jah igen a művelt emberek akiktöl jo lesz a munkaerő ;) és mit csinál? lop csal hazudik. Na az ilyeneknél semmit és senkit sem utállok jobban .

"Elkurtuk nem kicsit , nagyon" mondta Gyurcsány Ferenc..

A másik az tény és nem én találtam ki,

hogy ha magyarországból nem vándorolt volna ki senki akkor most lennénk 20-30 millióan.

El lehet gondolkodni addig amig valaki a már pedig jobb lesz önsajnáló hozzászólást irja hogy az a 10-20 millió ember miért ment el ...

Nem kényszeritette őket senki nem üldözték őket.

Valószínüleg azért mert megunta azt ami itt van ahol tartunk.

A másik érdekes dolog hogy további milliók azért nem vándorolnak ki mert nincsenek olyan anyagi helyzetben.

Én nem haragszom senkire csak vegyétek már észre hogy azért nincs itt olyan jó élet mint azt sokan hiszik.

Aki meg azt kivánja menjek el annak üzenem hogy sikerült megszerezni a vízumot. 2 hét mulva hétfőre sikerült repjegyet szerezni , Sydneybe megyek az egyik külvárosába 22 órás az út 10 óra eltolódás van és most van náluk nyár.

Szóval lehet hogy a következő kis "lelkesítő" kommentemet 30 fokban homokos pálmafás tengerpartról írom.

Hát Bye Bye Hungary..

2011. okt. 9. 11:14
 20/66 A kérdező kommentje:

És köszönöm FromOz-nak aki a kérdésre tudott válaszolni és nem a humorérzékem meg az idegállapotomat birálta.

Köszönet neki , ment a zöld.

2011. okt. 9. 11:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!