Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliát melyik várossal...

Ausztráliát melyik várossal kezdenétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A helyzet az hogy nagyon tetszik ausztrália és szeretnék majd kiköltözni oda csak még nem tudom hova.

Keleti part azonbelül Sydney Brisbane tetszik nagyon mást nem tudok most mondani.

Amiben segítséget kérnék az az hogy ha eljutok oda akkor melyik város az ami a legjobb lenne kiköltözés céljából?

Szóval csak egy városnevet kérek :)

Köszönöm.


2011. okt. 7. 22:51
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
A helyes angol nem mas, a szleng egy kicsit elter. Ne izgulj, meg fognak erteni, es te is megerted oket. Ha nem, akkor sincs baj, az emberek nagyon kedvesek, segitenek. Tobb millio bevadorolt el itt. Semmi gaz. Egy gaz van, ha szemet, alattomos, mogorva a viselkedesed. Akkor ki leszel zarva, elheted a magad eletet, egyedul. Vidam, mosolygos, udvarias elet megy itt.
2011. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:

Nem leszek mogorva a magyarok miatt van ez is jól felbaxák az agyamat.

Ha az emberek kedvesek felém én is kedves leszek ez alapvetö dolog úgy gondolom.

Köszönöm fro sokat segítettél , megnyugtattál.

És nem utolsó sorban tartod bennem a lelket hogy vannak rendesek is.

Te tényleg egy kedves rendes segítőkész ember vagy ,jólenne ha a többi bunkó is rólad venne példát.

Hálás vagyok neked köszönök mindent.

Azt viszont még nem árultad el hogy hol laksz ausztráliában jelenleg.

Vagy még ausztráliában laksz?

Köszönöm.

2011. okt. 9. 14:26
 33/66 anonim ***** válasza:
Melbourne, de idojarasra Perth es a Gold Coast jobban tetszett.
2011. okt. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:
oké köszi.
2011. okt. 9. 14:39
 35/66 anonim ***** válasza:
69%
Figyelj kisbaratom,mit az elozoek is irtak neked komoly bajod van.Senki nem poenkodot rajtad es az elso valaszolo sem volt bunko hanem esszeuen arra celzott,hogy kezd azzal a varossal az isemerkedest ahol ep foldet ersz.A masik eloszor szet fikazod a magyarokat aztan meg a magyar politikai helyzet moge bujva probalsz elnezeseket kerni,ki magyarazni magad,ez eleg atlatszo volt es "szanalmas".Azutan meg probalod azzal kompenzalni a bunkosagodat,hogy akik nem a lelki nyomoroddal foglakoznak azoknak surunk benyalva koszongetsz meg mindent.Figyelj ,mint a tobbi elottem hozza szolo is mondta ,neked nagyon sulyos mentalis es onertekelesi problemad van!Mar pedig ha itthon 19 fokban bunko vagy akkor mi lesz ott 30 fokban,vagod? Volt szerencsem majd egy evet Ausztraliaban lenni es az ottani magyarok kedvesek es segitokkeszek de ha veluk is ilyen modortalan bunko leszel akkor hamar magadra maradsz.Ha pedig a helyieknek ocsarolod a magyar nepet akkor ok se fognak jo szemmel nezni ,foleg ha arcoskodsz hiaba vendeg szereto nep 2 perc alatt lepofoznak!!!Kedvesek de szeretnek bunyozni is!A masik ,hogy itt fikazol minden itthon marado magyart,mikozben tobben vannak akik ertelmesebbek es okosabbak mint te csak nem mindenkinek tol oda anyu meg apu jo par ezer dollart,hogy ujhra kezdje.Csak ,hogy pofara ne ess,jobb ha sporolsz amikor odaersz, mert ha nem var egybol egy jo kis allas pl.: programozo vagy orvos (a megnyilvanulasaid alapjan nem igen rendelkezel ennyi iq szinttel)akkor hamar el fog menni alberletre+ kaucio,beteg biztositasra es egyebekre es akkor te nem a tengerparon fogsz ucsorogni hanem kenguru lepenyeket lapatolsz majd a sivatag kozepen.Arrol pedig ahogy a tengerparit almocskadrol filozol ,teljesen bebizonyitottad ,hogy egy senki vagy es ezt te is erzed.Ezert probalsz most bizonyitani ,bizonygatni de hidd el minket itthon maradt luzereket nem erdekel! Nem vagyunk irigyek rad,es te vagy a legnagyobb b@rom ,ha azt hiszed te talatad fel egyeul a kolfodon probalkozast.Szoval ha el akarsz erni valamit ebben az eletben akkor kapd ossze magad es tanulj egy kis illemet,alazatot es modort!
2011. okt. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:

Miért vagy ilyen mérges "kisbarátom".

Most akkor magyarázok én.

Tehát.

Te nem ismersz.

Én egyáltalán nem vagyok ilyen.

Így most visszanézve nagy hülyeségeket irtam.

De amikor valaki felbax akkor elszáll az agyam és olyat irok amit ( a te a hangnemedből ítélve nem tűrsz.

Hülyeséget irtam ezért bocsánatot is kérek de:

Abban akkoris igazam van hogy az elsö faxságot irt és kész.

Nem a reptéren fogok lakni nem érdekel hova szállok le érted?

Onnan ugyis tovább megyek és én erre a városra voltam kiváncsi.

Ugyanakkor az első válaszolónak a válaszában azt a lenéző valamit is láttam. Gondolja hogy nem tudom hogy azt kell megnézni ahova először érkeztem. De én a leírásba leirtam hogy költözésre én nem a reptéren fogok lakni.

mit irtál még.

Jah igen a magyar nép.

Ez a másik.

Ha vki felbax idegileg akkor nagyon tudom őket utálni?

hogy miért?

Mert én a gyerekkromba a lopunk csalunk hazudokot éltem meg és roh@hdtul nem tetszik / tetszett hogy így kellett felnőnöm.

Az iq-m 120 és rendes vagyok , és 3x voltam ausztráliában képzeld tudom milyen.

Én is szeretek bunyózni de ok nélkül nem verek meg senkit.

Egyszerűen ha felbaxnak akkor ilyen vagyok és kész.

De egy alapvető kérdésre ugy gondolom hogy alap dolog válaszolni.

Ha kérnek valamit megteszed és nem átnézel rajta.

Kb ennyi.

Ha ujra elolvasom a hozzászólásod és találok vmit akkor irok.

Egyenlőre ennyi.

2011. okt. 9. 18:20
 37/66 A kérdező kommentje:

"Nem vagyunk irigyek rad,es te vagy a legnagyobb b@rom ,ha azt hiszed te talatad fel egyeul a kolfodon probalkozast."


Igen ez a másik.

Tehát mint előbb irtam ne irj olyanról amit egyszer se mondtam.

Nem mondtam ilyet sőt még mondtam is hogy több millióan tették már.

Én tudom hogy igy jön le de te se ismersz engem és én se téged.

Szóval olyanról ne irj amit nem mondtam mert ez rohadtul nem igy van.

És azzal hogy aztmondom elmegyek nem arra várok hogy hányan irigykednek rám hanem annak irom aki:"Menj menj csak minél hamarabb" -t irta.

Majd irok még de most mennem kell.

2011. okt. 9. 18:31
 38/66 A kérdező kommentje:

"Arrol pedig ahogy a tengerparit almocskadrol filozol ,teljesen bebizonyitottad ,hogy egy senki vagy es ezt te is erzed."


Az a baj barátom hogy abban a tévhitben éltek hogy elolvasok egy hszt (ugy hogy a kérdező nincs abban az idegállapotban hogy normális választ irjon) aztán alkottok egy képet és ez alapján bíráljátok az illetőt és ha ez a kép negatív akkor meg van pecsételve a na ez is csak egy senkivel ergo 1 nem is ismered 2. olyanról amit nem ír csak találgatni tudsz .

Szóval ne nagyon általánosítsatok , ez nem helyes.

Ugyanez vonatkozik a tanulj modort-ra.

Na lenyugodtam mostmár lehet irni a kérdés továbbra is a fennt látható:

Melyik az a város ahol elkezdenétek egy életet Ausztráliában.

Köszi.

2011. okt. 9. 18:49
 39/66 anonim ***** válasza:
mi a szakmád? mihez értesz? érdekes, hogy találsz-e munkát, vagy egy unatkozó milliomos csemete vagy, akinek ez mind 1 ?
2011. okt. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:

Szia !

Nem milliomos csemetéje vagyok , 10 éven keresztül félrerakott pénzből megyek ki + rokonok szülők is segítik anyagilag.

Gépészmérnök vagyok hobbiban weblapkészítő-programozó, értek 3D-ben és 2D-ben bármilyen test megtervezéséhez.

A gépészmérnök a világ legkeresetebb szakmája de nem ezért tanultam ezt.

Nagyon hiányszakma szóval e téren szerintem ez nekem plusz.


www.haszon.hu/karrier/707-a_33_legkeresettebb_szakma.html


Köszönöm hogy válaszoltál.

2011. okt. 9. 19:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!