Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliát melyik várossal...

Ausztráliát melyik várossal kezdenétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A helyzet az hogy nagyon tetszik ausztrália és szeretnék majd kiköltözni oda csak még nem tudom hova.

Keleti part azonbelül Sydney Brisbane tetszik nagyon mást nem tudok most mondani.

Amiben segítséget kérnék az az hogy ha eljutok oda akkor melyik város az ami a legjobb lenne kiköltözés céljából?

Szóval csak egy városnevet kérek :)

Köszönöm.


2011. okt. 7. 22:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
AutoCad megy? (angolul használd, ne legyen problema az átállás) Remélem, találsz munkát, mert a boldogulás azért attól függ.
2011. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:

ma 17:52 vagyok ,es nem egyaltalan nem vagyok rad merges teso! csakolyan hangnemet kaptal amivel kezdtel.most ,hogy igy lehiggadtal ,kivanom ,hogy jojjon ossze neked minden,de azert arra ugyelj,hogy ha egy ottani magyar veletlen megereszt egy poent vagy nem ugy valaszol ahogy szeretned akkor ne szanalmasozd le.Szoval mindent bele! ha pedig 3d -zel akkor eredemes megnezni milyen tervezo irodak es jatekfejleszto cegek vannak arra fele,ez a szakma is kozte van azoknak amik meg keresettek a vilagon mindenhol! itt egy link jatekfejleszto cegekrol...hatha


[link]

2011. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:

ja meg annnyi ,hogy ha 2d-zel akkor gondolom a kez ugyesseged se rossz ,vagy csak siman photoshop-ozol?

mert ha jol rajzolsz akkor keress grafikus ceget ,ja es inkabb ez iranyban usd a vasat mint ,hogy eloszor elmesz mosogani meg ilyenek ,mert utana nagyon nehez lesz kiszakadni.

2011. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:

meg nem tudom mennyire vagy tisztaba a dolgokkal de nezd at ezt az oldalt!itt talahatsz listat a legkeresetebb szakmakrol.


[link]

2011. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
2011. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:

ó nagyon szépen köszönöm nektek nagy erőkkel nézegetem itt a linkeket és hasznosak is :) a szánalmasozás nem lesz figyelek rá.

AutoCad pontosan az amin én "felnőttem".

Az AutoCadnek angol verzióján dolgozok így tanulom a szaknyelvét is a dolognak.

Kézügyesség az van persze geometriát is tudom rendesen sztem egy ilyen fejlesztő cégnél bepróbálkozok :)

Hát milyen igaz munka nélkül semmire se mennék ott ugyhogy most nézem ezeket a linkeket aztán csak összejön valami.

Hát nagyon szépen köszönöm nektek aztán jelzem ha lesz valami :)

Az a wikis lista a fejlesztőkröl most jól jött köszönöm.

Amugy ott ausztráliában sok magyar van ugye?

Én ugy tudom hogy jó sokan mennek arrafelé biztos nem 1-2 magyar van ott.

2011. okt. 9. 22:25
 47/66 A kérdező kommentje:

Ja és nem csak photoshoppolok szóval megpróbálom amit ajánlottál a grafikusat is.

A keresett szakmák érdekes én nem igy tudtam köszi azt a linket is :)

2011. okt. 9. 22:28
 48/66 anonim ***** válasza:

figyi talan meg ezt is nezd meg ,ha nem akadnal egybol garfikusi allasara.tudom,hogy azt irtam elobb probalj meg kereseni a szakmadhoz es hobbidhoz illot de sajna en is tapasztalatbol mondom ,hogy tobbnyira megis csak ket kezi munkaval kezd az ember.az alabbiakban munkakozvetito cegek vannak es az egyik link tartalamzza az ottani munkakozvetitok nevet is.+ha jol olvasstam akkor egy srac is leirta a tapasztalatait.


[link]



[link]


nem akarok okoskodni es ha valami gaz akkor majd remelem kijavitja valaki de a lenyeg amire mindekepp ugyelned kell (szerintem !!! )az en kulfoldi tapasztalataimbol a kovetkezo:

-jo ha mar elore meg van a szallasod es a melo helyed.a szallas nem gaz ha egy ideig megtudod huzni magad baratnal,ismerosnel. a melohely az mar gazabb,foleg azert

mert a munkakozvetitokben nem szeretik a kulfoldieket es foleg azokat akik pont az ellentetes idozonabol jottek,mert ha van jo referenciad es cv-d akkor se marad fent a ket szep szemedert hajnal 3-4 ig az alkalmazott,hogy ratelefonaljon az elozo cegedre.

-ja szerintem a legfontosabb!!! legyel tisztaban ,hol van a legkozelebbi magyar konzulatus ,mert barmi baj van akkor csak ok tudnak segiteni.es legyen minidg masolatod az irataidrol!!!!!!

- nezz utana a betegbiztositasnak es az adozasnak!ahol en laktam ,ott ha nagyvarosba mentel dolgozni akkor meg varosadot is kellett fizetni csak azert mert ott laktam,videken nem.ja es elfelejtettem biztositast kotni mikor megerkeztem es nehany honap mulva eset le mikor mar dolgoztam es ezert megbuntettek.pl. ha belgiumba mesz vagy hollandba akkor tudsz egy honappal elott ratelefonalni az adohivatalra es mire mesz kapsz egy idopontot es akkor nem kell az adoszamodar varni meg plussz egy honapot,tudsz egybol hivatalosan dolgozni.de ez csak errola ket orszagrol tudom ,nem vagyok biztos hogy ausztraliaban is igy van-e.

- tudom kicsit hulyen hangzik de ha jol osszehaverkodsz magyarokkal egy csomo olyan oldalt es linket tudnak majd adni amit most jelenleg nem talasz,mert 1 eszedbe se jutna 2.nem mindenki keres a google-ban ausztral beallitasokkal.foleg kerdezgess masodkezu boltokat,ha nem tartod gaznak.egycsomo penzt sporolhatsz vele.

na ennyi ha eszemben jut meg valami irok !

2011. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:

Hű látom nagyon tapasztalt vagy e két téren .

A linkeket átnézegetem mentem le az összeset.

Megfogadom tanácsaid és majd figyelek mindenre.

Kösz hogy segitesz az ilyen dolgokban és nem kell majd 2 nap után sírva hazajönnöm :D

Hálás köszönet érte ja igen és a bertok.com-on a srác aki a hivatalos ilyen magyar kivándorlási ügynök vele tartom a kapcsolatot meg nézem az oldalát.

Ilyen sydneyben meg ausztráliában élő magyarok fórumot meglepően sokat ad ki a google , és olvasom is, te tudsz ilyen oldalról linket küldeni?

Köszönöm az eddigieket.

2011. okt. 9. 23:00
 50/66 anonim ***** válasza:

az elozo vagyok.

meg nehany linket talaltam igy hirtelen


[link]


[link]


[link]



[link]

2011. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!