Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliát melyik várossal...

Ausztráliát melyik várossal kezdenétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A helyzet az hogy nagyon tetszik ausztrália és szeretnék majd kiköltözni oda csak még nem tudom hova.

Keleti part azonbelül Sydney Brisbane tetszik nagyon mást nem tudok most mondani.

Amiben segítséget kérnék az az hogy ha eljutok oda akkor melyik város az ami a legjobb lenne kiköltözés céljából?

Szóval csak egy városnevet kérek :)

Köszönöm.


2011. okt. 7. 22:51
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:

kosz szepen a sok jo linket. milyen volt canadaban elni?

Amugy gyonyoru hely telleg. Sry az ekezetek miatt angol a bill.

Na szunya van kosz mindent.

2011. okt. 10. 23:12
 62/66 anonim ***** válasza:

(A link kuldo vagyok)

Kanada(szerintem) egy nagyon kiraly hely,nyugisak az emberek,ha van egy viszonylag jo allasod(szerintem a te kepesitesed hibatlan) akkor jol meg lehet elni es ha nem vagy egy nagy vilagi ember akkor felre is tudsz rakni.Ja fontos ,hogy ez elso sporolt penzedbol vegyel egy kocsit(hasznalt boven eleg)ha tavolabbi helyekre mesz vagy ha masik varosban van melod es ez vonatkozik ausztraliara is.csak ugyelj arra,hogy milyen ado katergoriaba tartozik a fent tartasa.egy kis kocsi eleg,olcso az adoja es a benzin se draga:) valojaban igazan az Amerikafeeling jott be nagy kocsik,szeles utak de valahogy meg se zsufolt,persze ez varos fuggo .sajnos ausztaraliat nem jartam be mert,nem munka es nyaralas okobol voltam ott de amit lattam belole valoban szep.Kanadaban mar sikerult egy kicsit szetneznem es bamulatos amilyen szep.persze az ottani magyarok mar neha unjak:)ja amit eszrevettem,hogy mindket helyen a magyaok sokkal osszetartobbak es baratsagosabbak mint itt europa mas orszagaiban.jelenleg belgiumban elek es itt azert elofordul sok,igen nagy paraszt aki nyomja a "ki vagyok en dumat". szoval az ottaniak keszsegesek es segitenek csak ne legy pofatlan :)))))a bolti arak szerintem nem vatoztak,de csatolok egy linket ami egy online bolt es az arak is fel vannak tuntetve.kb ezek az arak jelenelg mindehol.

[link]

itt pedig tovabbi rengeteg bolt linkje,sajnos nem mindegyik bolt linkje el,de a cimuk ott van es esetleg a google-ban megkeresheted ha valamelyik erdekel.

[link]

ja majd elfelejtettem

[link]

gondolom nem kell bemutatni az EA games-t itt is probalkozhatsz ha nem jon be Ausztralia.de! tapasztalataim szerinterdemesebb mindig egy kisebb ceghez menni mert ha jo vagy akkor megjegyeznek es megtartanak,de ha nagyon nagy cegnel vagy es mondjuk el kell kuldeni 500 embert akkor hiaba vagy jo ha a te reszlegednek kell menni akkor gaz.

2011. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:

El is felejtettem.

Weblapkészítő hobbiból tudok csinálni rendes .hu .com-osat is csak tárhelyért fizetni kell és szerintem ebből a célból az ingyenes is bőven elég.

Aztán a forráskódokat majd átszerkesztgetem :)

Hú az EA az nagyon király cég gyerekkorom ota amiota scripteket irok oda vagyom. Csak a szörnyű igazság tényleg az amit leírtál és kisebb cégeknél kéne bepróbálkozni :)

Hát most szivem szerint elmennék Canadába és Ausztráliába is 1-1 hónapra, jól megnéznék mindent aztán döntenék.

De igy hogy most eszembe jutott Canadában melyik várost muszály megnézni?

Nagyon jó lenne ha találnék ilyen jobb városokat eltöltenék ott x időt aztán sydneybe is.Mégiscsak "hiszem ha látom".

Valószinüleg ha látnám akkor már megtudnám mondani hogy melyik.

Jujj belgium is nagyon jó hely nekem 2 rokonom él kint, és nagyon meg vannak vele elégedve. A starbucksot imádják annyi pénzt tudnak félrerakni hogy most nyáron voltak Korfun. Egy gyerekük van és egy hatalmas családi házat bérelnek. Ami nekik nem tetszik az az 1000 eurós lakásbérlés.

Igaz nagy ház de az itthoni árakhoz képest más.

Jah és férj és feleség mármint ők. A gyerekük itt született és itt is jegyezték el egymást.

De ők is a jobb élet reményében mentek ki meg a munkájuk miatt is.

A NATO-nál dolgoznak aminek igye ott a székhelye , valószínüleg egy 3-as szorzó van a magyarországi fizetéshez képest ott. Magas szinten tudnak franciául jah és Brüsszelben laknak.

Remélem egyszer meglátogathatom őket és akkor megnezem a várost is.

2011. okt. 11. 22:31
 64/66 anonim ***** válasza:

Most jol osszezavarodtal mi?Kanada vagy Ausztrali? figy szerintem vesd bele magad Ausztraliaba es most nem is tord a fejed Kanadan mert akkor nem fogsz osszpontositani az ottani dolgokra es ha majd ugy allsz egy kicsit anyagialag akkor atnezzel Kanadaba.En persze Torontoval kezdtem es imadtam!varos nezesi szinten Toronto es kornyeket jartam be meg Vancouvert.Mindketto extra szep. Teszett meg a belvarostol kintebbi reszek ahol szep rendezet kulvarosi kis csladi hazak vannak teli zold reszekkel,kb Hollancia is olyen csak az kisebb :).Mivel en imadom a zoldet ,a fenyoket ,igy nagy favoritom Kanada.de mint irtam ez most azert nem vonja el a figyelmedet Ausztarliarol!erdemes majd megneznek ,hollandiat es belgiumot is (talan meg luxemburg) ezek is jo helyek.es jobbak az eletszinvona llehetosegei mint Magyarorszagon,persze itt sincs kolbaszbol a kerites,de miota kint vagyok en is felre tudtam rakni annyi penzt,hogy ketszer el tudtam menni a Karib tengeren levo szigetekre nyaralni.Na persze ez azert nagyon komoly tulorak ara volt,meg mielott azt hinne valaki ,hogy itt hozzad vagjak a penzt.ja es last minutbe mentem 5 csillagos szalodaba ,all inclusive 800 euro volt.ezt csak azert irom ide mert nem nagyzolas kepp mondom,hanem ,hogy mindenki el tudja erni szoval nem kell hasra esni tole!meg kozben bejartam majdnem egesz Europat is.szoval a lenyeg hoy ha dolgozol kemenyen akko rlegalbb itt megvan a latszata,igaz ,hogy hazat vegyek arra sajnos nincs edelyem ,ezert utazgattam :)

de ha rokonaid 1000 eurot fizetnek alberletert akkor mar jobb lenne ,ha lakast vennenek es a sajatjukat fizetnek meg lehet hogy olcsoban is kijonnenek havi szinten,foleg egy Nato-s allassal nem igen hiszem ,hogy visszautasitanak oket a bankok a kezdo reszletert.

Ha meg ha erre jarsz majd bedobunk egy sort :)))) en Antwerpenben lakom,rengeteg itt amagyar meg tudok jo helyeket is !

2011. okt. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:

ja meg 1 link...hatha itt alatam a gyakori kerdeseken :)


[link]


de nem csak Amerikarol tudsz meg dolgokat!

2011. okt. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim válasza:
Végül kijutottál Ausztráliába?
2016. aug. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!