Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliát melyik várossal...

Ausztráliát melyik várossal kezdenétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A helyzet az hogy nagyon tetszik ausztrália és szeretnék majd kiköltözni oda csak még nem tudom hova.

Keleti part azonbelül Sydney Brisbane tetszik nagyon mást nem tudok most mondani.

Amiben segítséget kérnék az az hogy ha eljutok oda akkor melyik város az ami a legjobb lenne kiköltözés céljából?

Szóval csak egy városnevet kérek :)

Köszönöm.


2011. okt. 7. 22:51
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:

Ilyen sydneyben meg ausztráliában élő magyarok fórumot meglepően sokat ad ki a google , és olvasom is, te tudsz ilyen oldalról linket küldeni?


sajnos en lassan 5 eve nemkovetem az esemenyeket,igy csak azokat a forumok linkjeit ismerem amikt talaok a googleban.ezret is mondom,hogy az ottani magyarok nagyon sokat tudnak majd segiteni,foleg ,hogy miota eljottem tuti jo sok minden valtozott:)de azert utana nezek hatah talalok valamiertelems forumot ami el meg es minden nap irnak ra:) miert nem Kanadaba mesz ,konnyebb dolgom lenne :))))))

2011. okt. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:

hirtelen ennyit tudtam,de a legjobb ,ha pl.: facebookon,skypon es egyeb ilyen csetelos heleyeken keressel magyarokat mert akkor egybol tudsz valaszokat kapni.!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:

ha jol latom ez autocad-os allas ,kulonbozo varosokban!


[link]


ja meg itt van srac leirassa az ausztraliai mernokiallasrol


[link]

2011. okt. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:

na meg egy kis biztato...ha jol olvastam erdemes kimenni mernokoknek :)


[link]

2011. okt. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket .

Hát kanada is nagyon jó hely , egyszer amikor eldöntöttem hogy ausztrália akkor pont canada és ausztrália közül kellett választanom és sztem akkor az éghajlat miatt választottam , amit lehet hogy nagyon megbánok még :D

Amugy szerintem mind2 hasonló hely mind2 Perfect :) Egyik hideg másik meleg .

Amugy nagyon sokan mondják hogy Canada nagyon király hely és a weblapkészítő programozónak Calgaryban az IT városában nem a munkával lenne a legnagyobb gondja.

Annak nagyon örülök hogy mind a 2-ben egyaránt van magyar és mint mondtad tudnak majd segíteni.

Te Canadában élsz?

Milyen ott?

Aztmondják nem feltétlenül van ott hideg mindenhol bár az emberek többsége a hideg miatt nem megy oda.

Szerintem gyönyörű hely , Vancouver 3 éve a legélhetőbb város a világon.

Jah igen azt még nem kérdeztem hogy a bérlés ott is drága?

Vagy egyáltalán drágák ott az árak.

A másik hogy Canadáról azt is mondják hogy 15-20%-al drágább ott minden mint az Usa-ban. Ez hogy van?

Köszi a linkeket :)

2011. okt. 9. 23:23
 56/66 anonim ***** válasza:
na mara ennyi remel talasz bennuk olyat aminek hasznat veszed!ja a "merges" voltam.
2011. okt. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
huh....na errol egy kulon posztot kellene nyitni ;)),figy holnap mar frissebb leszek de Kanadarol is csak azert tudok most jobban dolgokat mert az volt a legutobbi europan kivuli orszag ahol laktam.Ossze szedek majd linkeket neked amiket ismerek!de most szunya van :)
2011. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:
Jójó köszönöm átnézem őket :)
2011. okt. 9. 23:28
 59/66 anonim ***** válasza:

nagy hirtelen ennyit talaltam meg Kanandarol aminkek ugy hasznat vettem,de rengeteg helyen a franciat akarjak ezert jobb ha mar egy meglevo allas miatt moesz oda.

bocsi ,hogy ennyire vegyes de szerinetem a lenyeget atlatod.

ja es ide is ervenyes,hogy a legtutibb ha elotte csetelsz magyarokkal.gondolom nem kell mondani ,hogy mindig az tudja a legjobban aki ott el es benne van a mindennapokban.

[link]


[link]


[link]


*****


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


ja es ami a legrosszabb volt barhol voltam,hogy sokszor nehezen talaltam haverokat meg baratokat igy soxor unatkoztam.igy akadtam ra erre a ket oldalra ami trtalmazz egy csomo film es sorozat linkjet,hidd el soxor jol jon majd ha unatkozol! ha ismered oket akkor targytalan !

filmek:

*****

sorozatok:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:

ja amit meg elfelejtettem,nem tudom ,hogy van-e honlapod?

ha nincs az se baj rengeteg az ingyenes weboldal keszito,tarhely,stb. ha grafikusi dolgokkal keressel melot akkor csinalj egy weblapot( valamelyik ingyenes oldalon) es tolsd fel a munkaidat ha jo kis dizajt is tudsz hozzadni akkor elertted,hogy ha nem is elsore de legalabb megneznek.

foleg ha imelben kell valaszolnod akkor nem gy orias levelet kapnak kepekkel ,hanem egy linket es kesz.ma mar csak ezt dijazak!

na mara tenyleg ennyi ,sok sikert!

2011. okt. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!