Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküliek! Hogyan...

Munkanélküliek! Hogyan viselitek, hogy nem vesznek fel sehova?

Figyelt kérdés

Nekem borzalmas érzés

Jó szakmám van, ezen belül is folyamatosan utasítanak vissza vagy nem jeleznek. Gyárba nem hiszem el, hogy már bocsi de a buta cigányt is felveszik ,de engem nem. Nem értem :(



2021. jan. 20. 18:05
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
82%

Most indul a pénzügyi év februártól, még épp hogy csak megemésztették a 2021-es adócsomagokat, és sokaknak egy forint nem maradt a zsebében.


Szóval türelem, és jelentkezz újra!

2021. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy lehet valami nemjó az önéletrajzoddal, lehet kissé szerénytelen.
2021. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:

Nem tudom...de márciusig vagyok munkanélkülin de elfogyott a megtakarításom is. Egyedül lakok, senki nem tud segíteni

Kezdem feladni

2021. jan. 20. 18:55
 14/55 anonim ***** válasza:
18%
burkolok azóta is nettó 450-500 negvan / hét
2021. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:
De én nő vagyok, én amúgyse tudnék burkolni.
2021. jan. 20. 19:18
 16/55 anonim ***** válasza:
18%
Privátba írd meg a korod és a lakhelyed.
2021. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%
Engem se vesznek fel és roha..t nehezen bírom. Srac vagyok dolgozni szeretnek es nem egesznap a netet bamulni es kuldozgetni az oneletrajzokat amikre a cégek nem válaszolnak. Én öngyilkos leszek ha nem lesz változás mert és ezt nem értik sokan nem a munkavállalón múlik hogy dolgozik-e vagy sem hanem a munkáltatók hozzáállásán. Hogyha sok cégnél sza..r a vezetés vagy nem is törödnek a jelentkezésekkel akkor úgy lehetetlen munkába állni. De ezt hiába mondod itt a gykn lévő embereknek mert a legtöbb IT területen dolgozik ami most keresett de aki nem IT-és annak nagyon nehéz.
2021. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:

Tudom persze :( kitartást neked is 🍀🍀🍀


Most beszéltem a fentebb említett " tescos lánnyal" közölte ő se kellett már december végén... Haza is költözött... Biztos a karácsonyi hajrá miatt kellettünk csak.sajna ;/

2021. jan. 20. 20:14
 19/55 anonim ***** válasza:
72%
Az áruházakban most nagyon durva túljelentkezés van.
2021. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%

17-es vagyok. Én meg a postánál dolgoztam de ott is leépítés volt és engem

tavaly nyár óta nem alkalmaznak. Sok ember akar dolgozni de nagyon kevés a cégek száma vagy akik felveszik az alkalmazottakat ezt éltük meg. Én azt nem értem ilyen esetben hogy akkor miért nem ad az állam azoknak pénzt vagyis nekünk akiknek nincsen munkahelye vállalkozásra pénzt vagy akármi. Mert ha nincs elég cég akkor értelemszerűen az embernek saját maga kell hogy teremtsen munkahelyet ami egyenlő azzal hogy vállalkozás kell de ahhoz meg tőke kell.

2021. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!