Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküliek! Hogyan...

Munkanélküliek! Hogyan viselitek, hogy nem vesznek fel sehova?

Figyelt kérdés

Nekem borzalmas érzés

Jó szakmám van, ezen belül is folyamatosan utasítanak vissza vagy nem jeleznek. Gyárba nem hiszem el, hogy már bocsi de a buta cigányt is felveszik ,de engem nem. Nem értem :(



2021. jan. 20. 18:05
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Vagy nőként már a prostiságon gondolkozok de az is megfordul a fejedbe hogy bakker és ha oda se kellek?.,🤷🤷🤷 Vicces lehet de kajak elgondolkoztam és ha mindennap szembe köpném magam akkor is megtenném mert a számla nem fizeti ki magát szar ügy. Lehet az /" ilyenféléket" fikázni de ez van sajna :(
2021. jan. 20. 21:00
 22/55 anonim ***** válasza:
0%
Ezt érdemled. Direkt kértem, hogy írj rám és megpróbálok segíteni munka ügyben, de sem a korod sem a lakhelyed nem vagy képes megírni. Akkor így jártál!
2021. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
Hát bocsánat, hogy nem az volt az első dolgom... És köszönöm
2021. jan. 20. 22:05
 24/55 A kérdező kommentje:
Feltételezem valami tuti kis MLM... A " tifélétek" ilyen nagyarc...
2021. jan. 20. 23:22
 25/55 anonim ***** válasza:
95%

22-es, aki gondolom a 26-os is:


"Direkt kértem, hogy írj rám és megpróbálok segíteni munka ügyben"


Nem, nem írtad, hogy munkaügyben próbálsz segíteni - ennyit írtál:


"Privátba írd meg a korod és a lakhelyed."


El kell, hogy mondjam: egyszerű olvasóként is meglepődtem ezen a kérésen. A környék még csak-csak, de az életkor?

Annak mégis mi köze van ahhoz, hogy munkát akarsz ajánlani?


És igen, igaza van a kérdezőnek, hogy nem írta meg, mert itt a Gyakorin, ha valaki nő és munkanélküli, akkor az a jellemző, hogy a "nagyeszű" tanácsadók egyből a prostitúciót ajánlgatják.

El sem tudják képzelni, hogy nem minden nő akar pénzért szexelni.

Szóval ne csodálkozz, hogy nem írta meg az adatait.

2021. jan. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
0%

27: Mert mit gondoltál? Szexchatre hívom vagy mi? :D Az életkor csupán azért lett volna fontos, mert nem mindegy milyen korosztály ugyanis nálunk idősebbek már nemigen bírják a munkát. De nőként rettegni kell ilyen helyen jaj mi lesz ha ráírok és megerőszakol? :D :D


"Nem, nem írtad, hogy munkaügyben próbálsz segíteni - ennyit írtál:"


Gondolom hatalmas ész kell hozzá, hogy a Karrier, fizetés témakörnél vajon mit akarok.

2021. jan. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:

27-es köszönöm ezen van a lényeg!!!


Tudod igen munkanélküliként szégyellem magam és nekem veled ellentétben nincs nagy arcom. De remélem kerülsz majd ilyen helyzetbe aztán majd lehet nagy az arcod meg szégyellni magad meg a hasonló válaszolgatóknak!!!

2021. jan. 21. 05:59
 28/55 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
19%
Dolgozni?? Fogj egy pasit, csinálj 3 gyereket és csak úgy dőlni fognak az állami milliók. :D
2021. jan. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, ne szégyelld magad, ha nincs munkád sajnos ez most nagyon rossz időszak álláskeresés szempontjából.

Talán már írtam, tavaly az őszi időszakban 40 ezerrel több munkanélküli volt, mint 1 évvel korábban, a multiknál is hatalmas túljelentkezés van.


"... továbbra is rengeteg az álláskereső a kereskedelemben, egyebek közt a vendéglátásból kiesők próbálnak itt munkát találni. Ez most a munkavállalók pozícióját rontja,..."


[link]

2021. jan. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
100%

Ne szégyelld!


Amúgy a keddi tapasztalatom azt mutatja, hogy most leginkább a buta, irányítható emberek kellenek pl. betanított munkára.

Ugyanis egyedül én írtam meg 100%-ra a tesztet, körülöttem tele volt a helyiség írni-olvasni-számolni nem tudó emberekkel....mégis belőlük vettek fel 2(!)-t!!!

60ból 2 embert amúgy...vicc...

2021. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!