Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküliek! Hogyan...

Munkanélküliek! Hogyan viselitek, hogy nem vesznek fel sehova?

Figyelt kérdés

Nekem borzalmas érzés

Jó szakmám van, ezen belül is folyamatosan utasítanak vissza vagy nem jeleznek. Gyárba nem hiszem el, hogy már bocsi de a buta cigányt is felveszik ,de engem nem. Nem értem :(



2021. jan. 20. 18:05
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
53%

""nagyeszű" tanácsadók egyből a prostitúciót ajánlgatják."


Mondjuk ezúttal a kérdező önmagától hozta fel a prostitúciót.

2021. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
Én már úgy könyveltem el magam, hogy még gyárba se kellek :(
2021. jan. 21. 12:20
 33/55 anonim ***** válasza:

32es vagyok.

Bizony most oda is túljelentkezés van és bár messze tőlünk lenne némi lehetőség, de a szállások a vírus miatt be lettek szüntetve, itthonról több mint 2 órát kéne csak oda utazni meg ugyanennyit vissza...költözni meg a nincsből nem lehet.

2021. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
0%
HA én is csak a kifogásokat kerestem volna meg a magyarázkodást, akkor maradtam volna munka nélkül. Sírni könnyebb, mint cselekedni.
2021. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nem keresek?


Te aztán így látatlanból aztán mindent látsz ugye? Nem vagyok 86 helyre felregisztrálva nem küldök óránként 10-20 helyre cv-t... Miért küldenék? Mert jöttem inkább ide sírni hátha valami sugardaddy felkarol ugye?

2021. jan. 21. 13:28
 36/55 anonim ***** válasza:
0%
Ha nekem nem voltál képes írni eltudom képzelni hogy rohanhatsz a munka után.:D Mindegy te bajod.
2021. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

Pfff ugyanmár...


Miért nem írod ide ki akkor a munkát? Miért ennyire titkos?


Ha annyira fasza meló akkor adjuk meg másoknak is a lehetőséget hogy jelentkezzenek rá!


Te csak ne dumálj szerintem

2021. jan. 21. 14:01
 38/55 anonim ***** válasza:
100%
Itt a gykn a válaszadók vagy tizenévesek vagy unatkozó gazdagok akik a szülők tartják el. Nekem sem válaszolnak vagy válaszoltak egyszer sem. Mondják hogy jaj én 500 ezret keresek meg keres azt talál de azt már nem írják oda hogy melyik cég az amelyik flveszi a jelentkezőket vagy ők melyik cégnél dolgoznak. Ezért kamu sok válaszoló és szégyeljék is magukat mert a munkanélküliség kikészíti az embert lelkileg és fizikailag is.
2021. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim válasza:
52%
Szia Kérdező! Esetleg megtudhatom merre laksz és mi a szakmád?
2021. jan. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lehet manapság valaki munkanélküli? Maximum azt tudom elképzelni, hogy bizonyos munkák derogálnak.

Azt meg ne várja senki, hogy ha valami nagyon speciális végzettsége van, akkor az ő kis 500 fős falujába majd szükség lesz egy leguán farmra amihez mondjuk ő pont nagyon ért.

2021. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!