Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküliek! Hogyan...

Munkanélküliek! Hogyan viselitek, hogy nem vesznek fel sehova?

Figyelt kérdés

Nekem borzalmas érzés

Jó szakmám van, ezen belül is folyamatosan utasítanak vissza vagy nem jeleznek. Gyárba nem hiszem el, hogy már bocsi de a buta cigányt is felveszik ,de engem nem. Nem értem :(



2021. jan. 20. 18:05
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
15%
Nekem több is, és? Akkor jobban számít a szavam? Nem. Na látod, teljesen irreleváns információ.
2021. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim válasza:
100%

Teljesen átérzem, én ugyan úgy vagyok vele, hogy nem vesznek fel sehová. Nagyon szégyellem már magam minden ismerősöm elött, hogy még nem találtam munkát.

Valószínűleg, az sem segít a helyzetén, hogy pályakezdő vagyok mert most végeztem az egyetemen.

Kitartást kedves kérdező!

22/L

2021. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg diplomásként vagyok közfoglalkoztatásban. Ok, van keresetem és irodában vagyok legalább, azonban nem az igazi. Előtte átéltem amit Te, és még most is. Ma is 10 állásra küldtem jelentkezést, sima érettségit igénylőkre is, de nem is várok csodát mert eddig bárhova küldtem, vagy csesztek visszajelezni, vagy a szokásos sablon elutasító levelet kaptam. Csak nem értem, hogy miért nem kaphat mindenki legalább 1 esélyt!?

A jan. 22. 11:40-es válaszoló amúgy remekül összefoglalta dióhéjban a mai munkaerőpiaci helyzetet.

Most szakma tanulásban gondolkodok...


24/f

2021. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked 53as, én még közfoglalkoztatásba sem kerültem be, mondván, hogy nincs.....
2021. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
100%
A magyar cégek jellemzően nem az igazán okos ugyes szakembereket keresik. Legyen diplomája de h az milyen nem számít az h esetleg esze is van esetleg rátermetebb is az nem is lényeg. Ostoba adó csalo magyar tróger cégek értsétek meg az emberek dolgozni akarnak s nem a bohóc interjúkon szórakozni! Ahol túráztattok meglett érett embereket is akiknek élettapasztalat van a hátuk mögött. Na ezert nincs munka. Pedig tele van az orszag képzett tapasztalt emberekkel. Ja azt már nem tudjak megfizetni. Hát igen. Elcsodálkozom h milyen éhbérekért cserébe miket kérnek. Vajon ők megélnének ennyiből? Ja nem.
2021. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!