Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25-35 Kozotti nok,Nektek is...

25-35 Kozotti nok,Nektek is allasinterjun "turkalnak" a mehetekbe? Jart mar igy barki mas,ugye nem csak en?

Figyelt kérdés

27 leszek es amikor ugy alakul,hogy munkahely valtas akkor 24-tol eddig illetve gondolom meg jo par evig vajkalnak a mehembe a munkaadok.. Jo hogy nem fekszik be az àgyunkba..


Normalis tapasztalatom is van: ott pozitivan csaladbaratan alltak hozza, es nekialltak szuleszteni,hogy ideje szulnom.. De ez meg nem volt olyan gaz igy normal tapasztalatnak irtam.


Rossz: volt,ahol csak egyedulallo,rokon es baratok nelkuli, elettelen bàbot akartak felvenni..


Lenyeg: en sose hozom fel a temat,de az interjuzato imad turkalni a nok nemi szerveben. Mas volt hasonlo szituban?


Volt jo es volt rossz tapasztalatom is.

Ettol fuggetlen egy no ha minden adott es akar szulni akkor fog is es pont lesz*ja h tetszik e valakinek, ha meg nem akar akkor se fog ha a sajat fonoke szol hogy Gizi..ideje szulni,mert 27 vagy...



2023. jan. 19. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 A kérdező kommentje:

Ugy ertem lehetetlen,hogy csak engem terhelnek ezzel. Vagy rolatok lepereg? Azt irod: nem volt ilyen.-mert tenyleg lepereg es meg se hallod? Hogy van ez? :( Mit artottunk hogy ha 22 vagy..tuul fiatal vagy tapasztalatlan..ha 27 akkor jaaaj f*#sik a munkaado mert ideje neki hogy..ha 35+ vagy van 1 gyereked- akkor meg jaaj kisgyerekes anyukaa akkor meg az.. Ha meg valakinek nincsen: jaaj miert nem szult.


Semmi

Se

Jo


Miert ? :(

2023. jan. 19. 23:49
 2/99 anonim ***** válasza:
90%
Na jó én inkább megyek aludni
2023. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 anonim ***** válasza:
66%
Azért csináljuk, mert szeretjük látni ahogy alapvető kérdéseken ekkora epic hisztit levágsz. Innen tudjuk, hogy nem kellesz a csapatba.
2023. jan. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen kérdést nem tehetnek fel. A leírásod mélyen szinten aluli, ha ilyen szintű a munkahely is, ahova jelentkeztél, akkor nem csodálkozom semmin. Értelmes és intelligens helyekre interjúztam, soha az életben nem kérdeztek tőlem ilyen személyes dolgokat. Egyszer sem. Pedig már lassan 40 éves vagyok és 20 éve biztosan dolgozom.
2023. jan. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 A kérdező kommentje:

Nem ilyen troger stilusban persze hanem Burkoltan Finoman! Nagyon ovatosan es nem konkret serto szavakkal.


Pl: interjuztam, (vegul sikerult) es puhatoloztak: tudtak az eletkorom es azt akartak kideriteni hogy mikor szulok.. De volt ahol nem is probaltak kideriteni hanem elmondtak a tenyt (szerintuk) hogy mikor fogok.


De ezeket ne ilyen troger stilusban kepzeljetek el mint ahogy kicsit persze kiakadtam. Ott eloben ez a cegtol: puhatolozas volt.

2023. jan. 20. 01:16
 6/99 A kérdező kommentje:
Tehat szebben leirva: barki vett e eszre olyat hogy a rovid vagy hosszu tavu celjairol..ugy kerdeztek meg hogy tervez e karrier mellett csaladot,vagy megjobban fogalmazva: ossze tudja e egyeztetni! Ezek mind kulturaltan feltett kerdesek: de intim..es tul melyre nyulo.. Nem odaillo kerdesek..
2023. jan. 20. 01:19
 7/99 A kérdező kommentje:
Alapveto kerdes?? Ezt is irtatok. Akkor mas is tapasztalta ha alapveto.. En nem hisztiztem ott..nagyon burkoltan roviden es ugyesen oldottam meg! Nem hisztivel. De ez akkor is intim kerdes.
2023. jan. 20. 01:20
 8/99 anonim ***** válasza:
26%

Elvileg törvénytelen ez.

Csak előre kellene tájékozódni az Egyenlő Bánásmód Hatóságnál, vagy Esélyegyenlőségi Hivatal, mittudomén mi van most, hogy mivel lehet bepanaszolni egy ilyen felvételiztető céget.

Nekem pár évtized alatt az a konklúzióm - amellett, hogy rengeteg okból vállalhatatlanul kiszolgáltatott ma eggy munkavállaló, és kerülni kell ezt a státuszt -, hogy legjobban úgy jár egy képzett és tehetséges nő, ha nem is próbálkozik ilyenekkel, mert rengeteg ilyen buktató van, amire nincsen ráhatásod, és méltatlan felvenni a kesztyűt ellene. Nárcisztikus főnök, aki nem enged abba a pozícióba, amire a diplomád jogosít, férfiakhoz képesti alacsonyabb fizetés, stb.

Saját praxist kell építeni akkor is, ha a család az alkalmazotti létet vizionálja neked.

Azt csak a piac árazza be, és még az életritmusodhoz is jobban passzol, mint egy állás.

2023. jan. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 anonim ***** válasza:
78%

Különben engem is szerintem sok helyen azért szűrtek ki, merthogy biztos lesz gyerekem, mostanra meg már azért, mert nem vagyok fiatal.:)))

És egyébként nincsen gyerekem és a korosztályom kb. felének sincs.

De hát mások gondolkodása felett nincs hatalmunk.

2023. jan. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 anonim ***** válasza:
58%

* Különben ebben az is szerepet játszik, én azt tapasztaltam, hoyg ezek a leendő főnökök maguk aluliskolázottak voltak hozzám képest, más társadalmi rétegből jöttek és egyszerűen nem volt rálátásuk egy értelmiségi nő életútjára (még az élethosszára sem!!), ezért tévesen mást feltételeztek.


És sokan azt sem hiszik el, amit a saját szemükkel látnak vagy kellene látniuk, a valósággal szemben inkább a fantáziájukat választják. (Pl. hiába látnak maguk előtt felsorakozva 3 nőt, akinek nincs gyereke, szerintük akkor is minden nőnek van. A valóság nem zavarja meg az elképzeléseiket.)

Főleg férfiak. Nézd meg a mostani kormányt: a közbeszédben az van 10+ éve, hogy megszakadt a kapcsolatuk a valósággal.


És sajnos ez a mentális zavar nagyon elterjedt...


Ismerek pl. több férfit, akinek kijött a száján ez a mondat: "Egy nőnek nem lehet lakása!" Legutobb olyasvalaki mondta, aki összeházasodott egy nővel, akinek 4 lakása volt, majd elváltak, és a nő az egyik lakást elcserélte (eladási ár 80 M, vételi ár 80 M), és akkor akadt ki a volt férj, amikor a nő ezt az új lakást megvette. Hogy "de hát egy nőnek nem lehet lakása!!" Na most az ilyen emberekkel nem tudsz mit kezdeni, csak otthagyni a helyzetet. Ez egy szellemi fogyatékosság. Nem tudod felnevelni, meggyógyítani, stb. Csak mentesíteni magad a hatása alól.

2023. jan. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!