Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25-35 Kozotti nok,Nektek is...

25-35 Kozotti nok,Nektek is allasinterjun "turkalnak" a mehetekbe? Jart mar igy barki mas,ugye nem csak en?

Figyelt kérdés

27 leszek es amikor ugy alakul,hogy munkahely valtas akkor 24-tol eddig illetve gondolom meg jo par evig vajkalnak a mehembe a munkaadok.. Jo hogy nem fekszik be az àgyunkba..


Normalis tapasztalatom is van: ott pozitivan csaladbaratan alltak hozza, es nekialltak szuleszteni,hogy ideje szulnom.. De ez meg nem volt olyan gaz igy normal tapasztalatnak irtam.


Rossz: volt,ahol csak egyedulallo,rokon es baratok nelkuli, elettelen bàbot akartak felvenni..


Lenyeg: en sose hozom fel a temat,de az interjuzato imad turkalni a nok nemi szerveben. Mas volt hasonlo szituban?


Volt jo es volt rossz tapasztalatom is.

Ettol fuggetlen egy no ha minden adott es akar szulni akkor fog is es pont lesz*ja h tetszik e valakinek, ha meg nem akar akkor se fog ha a sajat fonoke szol hogy Gizi..ideje szulni,mert 27 vagy...



2023. jan. 19. 23:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 anonim ***** válasza:
27%

#87: "atlatszo hogy burkoltan kerdezik"

Hát persze, mert direktben nem kérdezhet rá, mert a hisztis p feljelenti, aztán lehet magyarázkodni.

De amúgy miért ne érdekelhetné a munkáltatót, hogy a közeljövőben tervezel-e dolgozni, vagy csak beugrottál, hogy legyen honnan szülési szabadságra menni?

2023. júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/99 anonim ***** válasza:
72%
91-es, nyugodtan meg lehet kérdezni, de akinek egy csöpp esze van, úgysem mondja meg őszintén. Szóval ezért teljesen felesleges kérdés.
2023. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/99 A kérdező kommentje:

Igaz. Egy 30 koruli no aki meg nem szult, de minden adott hozza pasi lakas es nemreg hazasodott es akar szulni es tud is biologiailag egeszseges, akkor: mondja azt,hogy aaaaaaa oo most tenyleg a munkajara akar koncentralni es egyenlore mindenkepp dolgozna.


NA nyilvan a munkaado se total hulye tudja h ketyeg az ora es ha szulni akar akkor biztosan a kozeljovoben fog hisz elmult 30..vagy 33 tehat ideje van, HA akar persze. Szovaal igen. Ha egy kis eszem lesz, nem mondok semmit. Haritok,hogy most dolgoznek. De letagadni biztosan NEM fogom, viszont semmikepp se mondom meg oszinten.


NA 😆 ezert jobb a fasziknak. Oket a kutya se kerdezi mivel nem ok maradnak ki a melobol. 😂😂

2023. júl. 10. 23:18
 94/99 anonim ***** válasza:
72%

#56 válaszoló vagyok.


Végül felvettek az egyik osztályra ( nem szívesen mentem ilyen interjúk után, de úgy voltam jobb, mint a semmi ). Mire megtörtént a kinevezés és a munkába állás ott volt március közepe. Utána teherbe estem. Igen, én is meglepődtem,mivel orvosilag meddőnek nyilvánítottak. Ilyen körökben fél év a próbaidő. Mikor bejelentettem a vàrandòssàgom, gondolhatjàtok mi volt a reakció. Most meg már a törvénymódosítás miatt bármikor kitehetnek.. Amúgy is, mert ràfogjàk, hogy nincsenek veled megelégedve.. (...) De még is mondtam, hogy ezzel csak nekem tesznek jót, mert ami napi szinten ott megy ... nem embernek való. ( Nem csak az interjúk alatt beszélnek így a munkavállalókkal...) De még azért ment a könyörgés,hogy addig maradjak még más lesz a helyemre, ha már így elbàntam velük...( Kirùgnak, de még maradjak...vicc az egész... )

2023. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 anonim ***** válasza:
43%

93-as, hát ha megkérdezi, én őszintének tűnve tudnám mondani, hogy én aztán biztos nem akarok gyereket. Aztán vagy elhiszi, vagy nem. Pont ezért teljesen felesleges megkérdezni. Ha nem akarod megkapni az állást mondd csak azt, hogy babaprojekten vagytok.

Amelyiknek több esze van, az meg sem kérdezi, csak levonja a következtetést a korodból, és inkább nem téged választ. Sajnos ez a gyakoribb, és akkor tényleg szívás, ha mondjuk eszed ágában sincs szülni, de ez a sztereotípia.

2023. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 anonim ***** válasza:
100%

"De amúgy miért ne érdekelhetné a munkáltatót, hogy a közeljövőben tervezel-e dolgozni, vagy csak beugrottál, hogy legyen honnan szülési szabadságra menni?"



Azért mert a munkáltatónak számtalan eszköz és lehetőség van a kezében, pl egyszerűsitett foglalkoztatás, cégháló / alválallkozók / kölcsönzők, közvetítők beiktatása.


A munkáltató büdzséje attól nem lesz kevesebb a munkaerőre, mert valaki gyesre megy, max más módon kell kihasználnia és optimalizálnia a hatékonyságot és a munkát szerveznie!


Kb mindent a végén leköltségel úgyis, és a többi munkavállaló fogja kitermelni a kismama gyesét, mert max egy ember fogja majd 2 másik melóját csinálni vagy pluszba egy kölcsönzött vagy alkalmis!


Mellesleg mindenki pótolható...

Hát ezért nincs jelentősége ennek valójában!

2023. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 anonim ***** válasza:
100%

Mai világba meg ráadásul az apa is mehet gyesre, és mennek is!


Ettől eltekintve ívbe letojják a munkáltatók!


Olyan szinten van ember mindenre, hogy holnapra beránt három másikat bármilyen melóra, ami meg bonyolultabb arra ott a tréner program és sorbanállnak az egyetemekről!


Sokkal előbb és hosszabb távra terveznek ettől, és egy szülés nem oszt nem szoroz kb semilyen cég életében, max akkor ha a főkönyvelőről van szó!

2023. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 A kérdező kommentje:

#96 es #97 koszonooom! :)


Koszonom!


A tobbieknek meg.. ja higyjuk el,hogy aki 30 alatti eppen vagy 30+ de meg nincs 35 eves. Azt nem veszik SOSE fel mert fo$nak h szul. Oke valoigaz, a b@$z@tlan 45+ os elvalt no nagyobb kamasz gyerekkel elobb fog kelleni mert mar nincsen maganelete ugy,csak a munkanak el es ha jol megb**** akkor se tud mar szulni csak belemegy a cucc... De a munkaado nem fel hogy szul..mert nem fog.


Szolhatnanak nekik 😂 h persze Bea elmultal 45, ugyhogy ugyis ha megb*** nak nem tudsz szulni igy felveszunk. :) A 27 evest meg kib"**@$zzuk. :D

2023. júl. 12. 17:25
 99/99 A kérdező kommentje:

Szoval minel nagyobb a ceg, annal inkabb magasrol f0$nak arra hogy szulok e. Mert tobb az alkalmazott. :D


96 97 koszi a realis valaszt. :)

2023. júl. 12. 17:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!