Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25-35 Kozotti nok,Nektek is...

25-35 Kozotti nok,Nektek is allasinterjun "turkalnak" a mehetekbe? Jart mar igy barki mas,ugye nem csak en?

Figyelt kérdés

27 leszek es amikor ugy alakul,hogy munkahely valtas akkor 24-tol eddig illetve gondolom meg jo par evig vajkalnak a mehembe a munkaadok.. Jo hogy nem fekszik be az àgyunkba..


Normalis tapasztalatom is van: ott pozitivan csaladbaratan alltak hozza, es nekialltak szuleszteni,hogy ideje szulnom.. De ez meg nem volt olyan gaz igy normal tapasztalatnak irtam.


Rossz: volt,ahol csak egyedulallo,rokon es baratok nelkuli, elettelen bàbot akartak felvenni..


Lenyeg: en sose hozom fel a temat,de az interjuzato imad turkalni a nok nemi szerveben. Mas volt hasonlo szituban?


Volt jo es volt rossz tapasztalatom is.

Ettol fuggetlen egy no ha minden adott es akar szulni akkor fog is es pont lesz*ja h tetszik e valakinek, ha meg nem akar akkor se fog ha a sajat fonoke szol hogy Gizi..ideje szulni,mert 27 vagy...



2023. jan. 19. 23:32
 11/99 anonim ***** válasza:
45%

Van szád, nem? Tudod mit akarnak hallani, ugye? Na hát akkor meg mi a probléma? Megmondod szépen, h nem gondolkozol egyáltalán a gyerekvállaláson, neked a saját életed az első, meg a munka.

Egyébként meg alap h az interjú előtt elindítod a telódon a hangfelvevőt, h legyen a kezedben bizonyíték, ha valami szemétséggel próbálkoznak.

2023. jan. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell ide a "méhedben turkálni", én szimplán nem vennélek fel a stílusod meg az írásod alapján sem, te egy fogyatékos vagy. Bocs, ez az izgazság...
2023. jan. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/99 anonim ***** válasza:
8%

12: És honnan tudnád meg, hogy hova írt az illető névtelenül a szabadidejében? XD

Teneked se sok kapcsolatod van a valósággal.

2023. jan. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/99 anonim ***** válasza:
10%
11: Ez frappáns.
2023. jan. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor váltottam munkahelyet és 27-30 éves korom között volt a legtöbb interjúm.

Soha, sehol, senki nem kérdezte tőlem, hogy mikor akarok szülni.

Amúgy gyerekmentes vagyok és soha. :) De ezt úgyse hitte volna el senki, nyilván.

2023. jan. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 anonim ***** válasza:
78%
Igen kérdezték. Hogy van-e gyerek, illetve tervezek-e! Valós jelenség ha nem is mindenhol, hogy megkérdezik, munka szempontjából számukra fontos kérdést. DE! Nincs hozzá joguk és megtagadhatod a választ!
2023. jan. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 anonim ***** válasza:
79%
Volt, ahol megkérdezték, hibába tiltja a törvény, vannak még ilyen munkaadók. Én meg azon a ponton felálltam, és azt mondtam, hogy nem akarok olyan cégnél dolgozni, ahol nem hosszútávú stratégia van, hanem fél-egy évre tervezgetve túlélés. Mert ha egy céget hazavág az, ha egy alkalmazott elmegy szülni, az pontosan ezt jelenti.
2023. jan. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/99 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és van gyerekem, kettő is, összesen egy évet voltam gyeden.
2023. jan. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 anonim ***** válasza:
100%

Én idén leszek 35, pont tavaly nyár végén interjúztam pár helyre, egyszer sem kérdeztek rá. Se arra, hogy van-e gyerekem, se arra, hogy tervezek-e. Amúgy van már kettő. Olyannyira nem kérdezték, hogy ahová végül mentem dolgozni, utólag kaptak észbe, hogy ja, basszus, vannak-e gyerekeim, mert akkor adnak adókedvezményhez is papírt (nekem se jutott eszembe, mert a férjem igényli, így nekem nem kell).

Se a születési dátumot, se a gyerekeket nem említem magamtól, és az önéletrajzban sincs ilyesmi. Pont azért, mert nincs közük hozzá. Nyilván a korom az iskolákhoz rendelt évszámokból nagyjából kikövetkeztethető, de ennyi.

Amúgy nem tudom, mit várnak ettől a kérdéstől az interjúztatók, aki nem segghülye, úgyis azt mondja, hogy nem tervez gyereket.

2023. jan. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem is kérdezték, nyilván azt mondtam, hogy nem akarok még, csak majd jó sokára, egyszer.


Pedig azért tervben volt 2-3 éven belül.


De most a munkaadókat sem értem, mit gondolnak, valaki azt mondja majd nekik erre a kérdésre, hogy, igen, akarunk, majd, miközben akkor nyilván nem veszik fel? A kérdés értelmét sem làtom, mert úgyse fogja megmondani, aki akar.

2023. jan. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!