Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25-35 Kozotti nok,Nektek is...

25-35 Kozotti nok,Nektek is allasinterjun "turkalnak" a mehetekbe? Jart mar igy barki mas,ugye nem csak en?

Figyelt kérdés

27 leszek es amikor ugy alakul,hogy munkahely valtas akkor 24-tol eddig illetve gondolom meg jo par evig vajkalnak a mehembe a munkaadok.. Jo hogy nem fekszik be az àgyunkba..


Normalis tapasztalatom is van: ott pozitivan csaladbaratan alltak hozza, es nekialltak szuleszteni,hogy ideje szulnom.. De ez meg nem volt olyan gaz igy normal tapasztalatnak irtam.


Rossz: volt,ahol csak egyedulallo,rokon es baratok nelkuli, elettelen bàbot akartak felvenni..


Lenyeg: en sose hozom fel a temat,de az interjuzato imad turkalni a nok nemi szerveben. Mas volt hasonlo szituban?


Volt jo es volt rossz tapasztalatom is.

Ettol fuggetlen egy no ha minden adott es akar szulni akkor fog is es pont lesz*ja h tetszik e valakinek, ha meg nem akar akkor se fog ha a sajat fonoke szol hogy Gizi..ideje szulni,mert 27 vagy...



2023. jan. 19. 23:32
 71/99 A kérdező kommentje:

#70 igen! Igazad van! :) Minel nagyobb a ceg, annal kevesbe rugoznak ezen es annal kevesbe vagja gallyra oket ha 3an gyesen vannak!

Inkabb visszagondolva a pici cegek rinyalnak ezen !! Igazad van!

:D bele se gondoltam

2023. febr. 12. 01:21
 72/99 anonim ***** válasza:
100%

#71: milyen meglepő... ha a havi 100e nyugdíjbol élő marika nénit földözveri a 6000Ft-os trappista sajt, a havi 3 millát kereső vállalkozómeg csak úgy megveszi kérdés nélkül.

Tudod a "szegények adója". A cégeknél ugyanez van a kismamákkal.

Alapvetően itt ment félre a dolog, hogy egy kereső nem tud eltartani egy családot.

2023. febr. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/99 A kérdező kommentje:
Amúgy ja! 😵‍💫
2023. febr. 12. 02:20
 74/99 anonim ***** válasza:
81%

72-es, ha ezt így gondolod, akkor lehet vállalkozni nyugodtan.

Én alkalmazott vagyok, de apám vállalkozó volt, szóval látom mindkét oldalt. Azt nem kéne elvárni, hogy a vállalkozó az összes hasznát szétossza a dolgozói között. Akkor ennyi erővel, amikor nincs munka, akkor meg ne kapj fizetést. Ez a szitu meg nem annyira tetszene, mi?

A vállalkozóé az ötlet, övé a kockázat, ő teremtette elő a tőkét, ő felel a NAV-nak, a banknak. Igen, többet keres, mint a sima alkalmazott, aki bemegy, megcsinálja a munkát, amit elé raknak (amit a vállalkozó szerzett neki), aztán hazamegy, és nem fáj a feje. Cserébe annyi fizetést kap, amennyi ennek a munkának a munkaerőpiaci ára.

És ha 5-ből 3 alkalmazottja passzív állományban van, akkor az a főnöknek nem annyira buli. Amúgy ha 5 alkalmazottja van, nem is keresi magát véresre, abban is biztos lehetsz. Szóval én nem irigykedem rájuk.

Ha el akarsz menni szülni, jelentkezz multihoz, nekik mindegy.

2023. febr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/99 anonim ***** válasza:
100%
#74: nem tudom ez tényleg nekem szólt-e. gyakorlatilag ugyanezeket írtam több korábbi hozzászólásban, mint most te, szét lettem oltva érte.
2023. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/99 A kérdező kommentje:
Deee jokat irtatok! Tenyleg! Minel nagyobb a ceg, annal kevesbe turkalnak es szedik szejjel a mehunket. Illetve akinek gyereke van,annal kevesbe f*#$nak attol h a gyerek betegsege miatt kimarad 1 hetre a munkavallalo.
2023. febr. 13. 14:33
 77/99 anonim ***** válasza:
100%

75-ös, ez nem szokott tetszeni az egyszeri embereknek. Mert ők csak azt látják, hogy a vállalkozó az milyen szemét, mert egy nullával többet keres, mint ők. Hát igen, de ő vállalja a kockázatot napi szinten az üzletért, övé volt az ötlet, ő indította be. Mire egy vállalkozás beindul több év is lehet, addig nincs is jövedelme, sőt. Adózni akkor is kell. De aki nem tanult pénzügyet meg vállalkozástant, az ezeket nem tudja.

Anyukámnak is 8 általánosa volt, elvált apámtól, akinek elég jól ment az üzlet 20 év vállalkozás után. Anyám aztán folyamatosan mondta, hogy milyen sóher, mert minimálbérrel kiszúrja a szemét az embereknek. De hogy a vállalkozás elején a semmiből ő építette fel az üzletet, az nem számított. Amikor egyébként meg nem talált minimálbérért embert, akkor kénytelen volt többet ígérni, szóval ez mindig a munkaerőpiactól függ. Legyen olyan tudásod, ami másnak nincs, akkor jobb áron el tudod magad adni.

Na, bocsi az offért, ez csak egy zárójel volt.

Amúgy meg ha esetleg olyan munkahelyet találsz, ahol van home office, akkor nem fogja őket zavarni a kicsi gyerek sem.

2023. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 A kérdező kommentje:

#77 en is tanultam gazdasagi ismereteket eees vallalkozastant is. Nem kell ennyiszer leirnod. Sokadszorra: uncsi. Elsore is ertettuk. Sot mar tudtuk is. Kerlek ne ragozd el meg 5x.


Koszi :D igen,csak valaszt adtal. De hanyszor ugyanazt.


Logikus h minel nagyobb a ceg: annal kevesbe vagra rottyra oket ha pl 4en elmennek szulni. Ez a lenyeg.


Aki meg ezert nem vallalja be a not. Az masert se fogja. Pl ha idos,h jaj ugyis nyugger lesz. Ha tul fiatal,jaj ugyis le fog lepni. Mindig. Mindig van ok amiert senki se jo. :D

2023. febr. 13. 17:08
 79/99 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában jött megint valami ÜberAlles rendelet, hogy a kisgyerekeseket ne lehessen éjszakai műszakra beosztani...


"Egy január 1-jétől hatályos munkajogi változás alapján a háromműszakos munkarendben foglalkoztató cégeknél a 10 év alatti gyereket nevelő anya vagy 10 év alatti gyerekét egyedül nevelő munkavállaló nem osztható be éjszakai munkára, ha ehhez nem járul hozzá. A szabályozás azonnali cselekvésre készteti a cégeket és egy sor kérdést felvet – írja a hrportal.hu."


Ezzel már megint csak az a gáz, hogy hátránybahozza azt akinek már van gyereke meg azt is aki még csak várja! Sőt tágabb értelemben egy egész korosztályt...


Értelmesebb megoldás az lenne, ha az egész "három műszak" intézményét havi fixen egyszer választani lehetne, egész munkahónapra bezárólag!


Én nem is értem melyik agyondoktorált állat képzeli azt, hogy hetente "átálni" nappalról éjszakára jót tesz az egészségnek!

2023. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/99 A kérdező kommentje:

Ja! Nem beszelve arrol: akinek 10 ev feletti a gyereke,vagy nincs. Az meg kb ezek miatt teljes eleteben szivjon. Pl orvos,mentos,akar a gyarban szakozo munkas,barki. Egeszsegugyi dolgozok is. Stb.


Ugy ahogy van nonsense az egesz.


Ez mindig egy baromi nehez etikai kerdes lesz.

En addig tudom megerteni ahol 2 nagyon max..nagyon maximum 3 gyerek van. De ahol 5 es emiatt a tobbi kollegaja/az egesz munkaltato hozza alkalmazkodik es konkretan miatta sziv mindenki azt nem ertem meg.


Ahol meg 1 gyerek miatt nem tolerans a munkaado. Ott meg az a gaz.

2023. febr. 14. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!