Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak én érzem "kevésnek"...

Csak én érzem "kevésnek" Budapesten a nettó 600 ezres fizetést 30 évesen 2024-ben?

Figyelt kérdés

Egyedülálló vagyok, család nem játszik, kutyát/macskát sem kell eltartani, mégis albérlet mellett nem sok mindenre elég ez az összeg.

Tudok félretenni, ne értsetek félre, egyáltalán nem nyomorgok, de még ez is messze van a polgári, középosztálybeli élettől.


febr. 7. 21:32
 61/111 anonim ***** válasza:
100%
A szenior repülésirányítók meg a tízszeresét, na bumm. Egy szóval sem mondtam, hogy fejlesztőkre gondoltam, kismillió másik szakma van, ahol kb ennyit keresnek. Pl. kockázatkezelők, aktuáriusok, marketingesek, HR-esek, beszerzés, logisztika, stb.
febr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/111 anonim ***** válasza:
39%

Csak te!

Egyszerűen vannak emberek, akik nem tudnak bánni a pénzzel.

febr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/111 A kérdező kommentje:
#59: a barátnő is penzbe van ám. Randik, programok, utazások, ajándékok, alapból nagyobb és ezért drágább albérlet fenntartása stb. Amúgy sem fizetés vagy egzisztencia alapján választok barátnőt. Simán lehet a következő "csak" 400-at fog keresni. Akkor meg szakítsak vele, mondván, nekem így mínuszos a dolog? 😏
febr. 9. 08:35
 64/111 A kérdező kommentje:
#60: az átlag nem azt jelenti, hogy mindenki annyit keres.
febr. 9. 08:36
 65/111 anonim ***** válasza:
32%

Undorító, ahogy a nőkről beszélsz.

Már miért lenne "mínuszos" a 400-at kereső barátnő? Havonta viszed egyhetes nyaralásra? Komoly baj van a fejedben ott, hogy mit is jelent a párkapcsolat. Meg a párod nem léphet előre a karrierjében, pont ahogy magadnak is jövendölöd?


Lépj ki a saját fejedben élő torz világból. Ezen a legtöbbet az segít, ha olyan közösségbe jársz, ahol sokféle hátterű emberrel találkozol. Jó lenne kis perspektívát és realitásérzéket szerezni, nem csak a netről szedni össze a pilles f.ságokat.

Ez a legjobb hosszú távú befektetés, amit javasolni tudok. Az izmok mellett gyúrj az EQ-ra is.

febr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/111 anonim ***** válasza:
29%

Fehérítheted te a lakásbérleti piacot ... Max kevesebb kiadó lakás lesz, de akkor meg mégdràgàbban de hófehéren!

Majd béreltek csoportosan, hogy ki bírjátok fizetni, 😂 vagy ott a munkásszálló!

febr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/111 anonim ***** válasza:
24%
A kérdező lehet hogy a rosszlányokról barátnőzik 😂
febr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/111 A kérdező kommentje:

#65: úgy látom nem érted az iróniát és a szarkazmust :D


pont azaz undorító, ahogy ti beszéltek arról, hogy "szerezz egy barátnőt, mert ketten könnyebb lesz" erre akartam rávilágítani, hogy egyesek pénzforrást látnak a párkapcsolatban.

febr. 9. 10:50
 69/111 anonim ***** válasza:
100%
Ja az úgy más.. Ahol kevés a stex ott muszáj összefogni..
febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/111 anonim ***** válasza:
51%

66-os: Ilyen suttyó proliktól, amilyen az írásképed alapján vagy, úgysem bérel értelmes ember, az ilyet rögtön kiszűri egy értelmiségi, hogy szóba sem kell állni vele. Marad nektek a bagós, kutyás, retkes igénytelen bérlői réteg.


Az meg mindegy, hogy hova megy az ár feljebb, mert ahhoz úgyis igazodnak a bérek, ha nem jön ki a lakhatás, akkor senki nem fogja elvállalni a gagyi munkákat. Így is erőszakkal kell már budapestre vezényelni a mentőst meg az ügyeletes orvost, hogy ne dögöljön halomra a fajtád.


Az meg vicces, hogy pont a kérdezőt vádolják azzal, hogy csak a pénzforrást látja a barátnőben, holott ez pont fordítva van, ti sulykoljátok, hogy szerezzen valakit gazdasági okokból. Ő egyértelműen leírta, hogy nem az számít neki, lehet, hogy "csak" 400-as nőt talál.

Látszik, hogy a szövegértéssel marhs nagy bajok vannak az ország lakosságának kb. 90%-ánály, de a pofa meg az öntudat hatalmas.

És igen, a legtöbb nőnek, főleg aki jobban néz ki, mániája ez az állandó utazgatás, 2-3 havonta el kell vinni őket valami külföldi városba repülővel, hogy feltöltse az Instagramra.

febr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!