Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak én érzem "kevésnek"...

Csak én érzem "kevésnek" Budapesten a nettó 600 ezres fizetést 30 évesen 2024-ben?

Figyelt kérdés

Egyedülálló vagyok, család nem játszik, kutyát/macskát sem kell eltartani, mégis albérlet mellett nem sok mindenre elég ez az összeg.

Tudok félretenni, ne értsetek félre, egyáltalán nem nyomorgok, de még ez is messze van a polgári, középosztálybeli élettől.


febr. 7. 21:32
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/111 anonim ***** válasza:
55%
600 nettó nagyon jó bér. Kivéve gyakorin, ahol mindenki millió felett keres.
febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/111 anonim ***** válasza:
9%
86 nagyon nem ismered a csajokat! A legtöbb full szingli a valósàgba , hapsi is csak ideig óráig mellettük, és kimennek egy akciós repjeggyel aranyásni 2 3 hétre. Aztán hazajönnek felöltözve! Egy àtlag családos olasz vállalkozónak vagy közalkalmazottnak bakfitty egy magyar szingli csaj pénzigénye!
febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/111 anonim ***** válasza:
49%
Hiába forog a gyomrod 81 es most is van bérlőm és eddig sosem kellett senkit kidobni, sőt dohányboltnak is adtam már ki évekre másik ingatlanomat! Havi 250 ért!
febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/111 anonim ***** válasza:
80%

"600 nettó nagyon jó bér. Kivéve gyakorin, ahol mindenki millió felett keres."


Így van. Egy fizetést nem ahhoz kell viszonyítani, hogy mit tudsz venni belőle, hanem mindig a többi ember fizetéséhez képest kell nézni. Az egó sokkal fontosabb, mint a boltban az árak. Ez így logikus.

febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/111 anonim ***** válasza:
89-es: Nem baj, továbbra sem tudsz szöveget értelmezni. Ezzel csak alátámasztod, amit én is gondolok, hogy igenis számít az anyagi helyzet. Nem CSAK az számít, de számít.
febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/111 anonim ***** válasza:
66%

93-as: Szerinted mennyi jelentősége van annak, hogy neked személyesen mennyi meg milyen bérlőd van? Suttyó proli mentalitás ez is, hogy nem tudsz a saját kis dobozodból kigondolkodni. Egy vagy a sok tízezer bérbeadó közül.


Mind a bérbeadók, mind a bérlők nagy részének, főleg az értelmes részének nagy segítség lenne, ha végre normálisan szabályozva lenne ez a terület, növelhetné a munkaerő mobilitását, javíthatná az ország gazdasági helyzetét...stb.

Pórul járt bérbeadóra meg bérlőre is van ugyanúgy példa, nem lehet kijelenteni, hogy a bérbeadó mindig jól járna, tele van az ő horror sztorijaikkal is az internet. Másrészt meg eleve a neten csak a szélsőség jelenik meg, arról nincs cikk, hogy amúgy a bérbeadások 90+%-a gond nélkül zajlik, ahol jó viszony van a tulajdonos meg a bérlő között. Messze nincs ez a tulajdonosi fölény helyzet, amit itt előadsz, én is béreltem már vagy 4 lakást, mindenhol az volt a tulajdonos első reakciója, hogy na végre egy nyugodt, értelmes arc, nem valami degenerált, örülne, ha én venném ki.

febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/111 anonim ***** válasza:
27%
hát kevés is egy szakmunkás burkoló, villanyszerelő megkeres 1-2 miskát
febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/111 anonim ***** válasza:
100%

#97

Ezt te el is hiszed?

febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/111 anonim ***** válasza:

78-80. A legtöbb kiadott albin a bejárati ajtó többzáras, így eleve nem mindhez kap kulcsot a bérlő.

Csak simán ki lehet rakni a nem fizetőt.

febr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/111 anonim válasza:
71%

Nem csak te.

Én nettó 500-at keresek és nem élek olyan fényesen. 3 évvel ezelőtt ez egy álomfizu volt számomra, de az még a "Nagy Infláció" előtt volt.

Csak szobát bérlek, de rezsivel együtt ez is kerül 100 ezerbe, kaját én ki tudom hozni 70 ezerből. De ezenkívül van még egy csomó kiadása is az embernek. Igyszekszek az 50-30-20 szabály szerint élni, azzal a különbséggel, hogy én 30%-ot takarítok meg egy hónapban és nem 20-at. Na persze, ha saját ingatlanom lenne 0 hitellel, akkor azért már más lenne.

febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!