Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak én érzem "kevésnek"...

Csak én érzem "kevésnek" Budapesten a nettó 600 ezres fizetést 30 évesen 2024-ben?

Figyelt kérdés

Egyedülálló vagyok, család nem játszik, kutyát/macskát sem kell eltartani, mégis albérlet mellett nem sok mindenre elég ez az összeg.

Tudok félretenni, ne értsetek félre, egyáltalán nem nyomorgok, de még ez is messze van a polgári, középosztálybeli élettől.


febr. 7. 21:32
 71/111 anonim ***** válasza:
19%
70 kit érdekel ki bérel! A pénz az pénz!
febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/111 anonim ***** válasza:
36%

Majd meglátod, mikor lakatos armando, vagy akár csak a fehér bőrűek közül egy lecsúszott alkesz proli bérel, fizetni semmit nem fog, tönkreteszi a lakást, és még ki sem fogod tudni rakni, mertba hatóságok őket védik.

Ja tudom, te személyesen Rambo vagy, aki mindenkinél erősebby és ilyen soha nem fordulhat elő vele.


A piac kifehérítése és szabályozáss mindkét félnek előnyös lenne, mert ugyanannyiszor, ha nem többször fordul elő, hogy a tulajdonos kerül a farok rosszabbik végére.


Nyugat-Európában évtizedek óta kulturált mederben folyik a bérlés, így ott nem erőltetik mindenáron a saját tulajdont. De ahogy írtam, itt úgyis megfúrná a dolgot a tulajdonosok egy csoportja (mint amilyen te is vagy), mert ők jól érzik magukat a balkáni mocsárban.

febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/111 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az elütésekért, utálok a retkes telefonon írogatni.
febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/111 anonim ***** válasza:
19%

Jaj hagyjuk már ezt! A gázosaktól 6 havi kauciót kérek a normáltól meg csak hármat! plusz közjegyzős kilakoltatási záradék bejelentkszés pedig csak ideivlenes lakcímre vagy arra se!

Ha ez is kevés lenne akk a közműveket szüneteltetem!

Mihez kezd villany víz meg gáz nélkül a kedves bérlő?

febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/111 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg a saját tulajdonomból akkor szedem ki az ajtót ablakot amikor csak akarom! A bérlő onnantól nem bérlő hogy nem fizet!
febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/111 anonim ***** válasza:
93%

75


Törvényileg nincs igazad. Simán feljelenthetnek, még akkor is ha engedélyük nélkül bemész.


Olvasd el ezt a sztorit: [link]

febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/111 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekelnek a sztorik!
febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/111 anonim ***** válasza:
28%

Gyakorlatban ez úgy fest hogy kifigyelik mikor nincs otthon a nemfizető bérlő akinek már a szerződése is lejárt azaz érvénytelen.

A tulajdonos bemegy a saját ajtaján akárhogyan, csinál egy lakásüritést az utcára vagy a lépcsőházba, lecseréli az ajtót zárat, a bérlő megaz érvénytelen szerződésével jogalap nélkül kb elmehet a pcsába..

Aki madár arról mdg olvashatsz a sztorikban...

febr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/111 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi erővel bemegyek egy munkásszállóra, nem fizetek semmit aztán nem lehet onnan kidobni se. nem?

Ahogy azt Móricka elképzeli...

febr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/111 anonim ***** válasza:
73%
#78: nagyjából ennyi.
febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!