Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak én érzem "kevésnek"...

Csak én érzem "kevésnek" Budapesten a nettó 600 ezres fizetést 30 évesen 2024-ben?

Figyelt kérdés

Egyedülálló vagyok, család nem játszik, kutyát/macskát sem kell eltartani, mégis albérlet mellett nem sok mindenre elég ez az összeg.

Tudok félretenni, ne értsetek félre, egyáltalán nem nyomorgok, de még ez is messze van a polgári, középosztálybeli élettől.


febr. 7. 21:32
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/111 anonim válasza:
100%
Nos, ennél a fizunál jobban élsz mint egy átlag magyar, ha van saját ingatlanod. Ha nincs, akkor mondjuk közepesen meg tudsz élni belőle, cserébe nem tudsz nagy vagyon felhalmozni, csak ha mindenről lemondasz.
febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/111 anonim ***** válasza:
8%
Barom troll
febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/111 anonim válasza:
4%
#103: irigykedsz? 😘
febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/111 anonim ***** válasza:
56%
Mindegy mennyit keresel, ha szutyok albira költöd a felét. A bevétel-kiadás aránya a lényeg.
febr. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/111 anonim ***** válasza:
0%

96-os kb annyi mint a te irományodnak, meg véleményednek.

Ez olyan, hogy valaki felveszi pénzt az utcán valaki meg elmegy mellette.

Aki akar válogasson :D

Egészségére!

febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/111 anonim ***** válasza:
Jó, tehát elfogytak az érvek...
febr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/111 anonim ***** válasza:
0%

85!


"De azt látom, hogy ritka az olyan lány, aki ne várná el a színvonalat. "



Mondom, hoy nem ismered a nőket...


Az egy dolog, hogy egy nő mit vár el, DE egyáltalán nem olyan szinten sarkalatosak mint amelyiennek mutatják magukat (a női nem az igen).


Minden NŐT le lehet venni a lábáról, ha minőségi szexet adsz neki, amitől kb behugyozik! És ez nem legenda!



Én világéletembe szakadt kocsival jártam, most is azzal járok és nős vagyok hentes végzettséggel (az volt az első szakmám)


Szóval amikor a feleségemet megismertem és még aznap haza is vittem (a többit nem részletezném), első körben azt hitte rólam, hogy valami sorozatgyilkos vagyok amikor beült a kocsimba.

Mégis hajtotta a kíváncsiság és férhezjött hozzám alig négy év ismerettség után!


Szóval azokkal a nőkkel akik hagyományos értékrendűek és a férfiakat szeretik nincs nehéz dolga annak aki ért a nőkhöz, és jól tud...

A többi meg a reszli!

febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/111 anonim ***** válasza:
67%

Így igaz, a nőkhöz érteni kell. Ha valaki ronda, ápolatlan, műveletlen és modortalan, akkor taszítja a nőket. Ezek után könnyű azzal védekezni, hogy azért nem talál magának senkit, mert a nők milyen szemét anyagias dögök.

Csomó minimálbéres hapsinak is van csaja, felesége, családja. Akkor vajon ők hogy csinálják?

febr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/111 anonim ***** válasza:
42%

108!


Ott a pont!

Ennyi!

febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/111 anonim ***** válasza:

Szintén egészségtudatos életmóddal és lefogyással a hátam mögött 253-E a pénzem, a havi étkezésem 65-E körül van, illetve egy évben négyszer vagy ötször járok üdülni. A 600-ezredből havonta lakodalmat csapnék!


35/F

febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!