Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért dolgoznak az emberek 70...

Miért dolgoznak az emberek 70 80 ezerért? Miért nem spekulálnak inkább? Dollár euró arany stb? E nekem olyan fura. Inkább gürcölnek mikor játszva meg lehet keresni a pénzt

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 11:17
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

A kérdesre kéne válaszolni nem hülyeségeket írni. A 15 milliót mind ilyesmiból szedtem össze. Szerintem te irigy vagy vagy nem tudom miért irsz ilyeneket. Én azt nem mondom hogy milliárdos vagyok de ebből szépen meglehet élni és eleg könnyü meló. Míg mások 80ért melóznak.és miért ne lennék itt? Rengetegek netezek ugyanis árfolyamok stb mindent követek hogy jó legyen a spekulációm?

Azt már le se írom hogy a férjemmel közösen mennyi mindenünk van mert sápadoznl az irigysegtől.. Én egy kérdést tettem fel hogy miert dolgoznak az emberek kevés penzért mikor máshogy is lehet.ha nem a kérdésre válaszolsz akkor inkább ne is irj.

2012. jan. 30. 19:28
 22/51 anonim ***** válasza:
77%

najó..most már tudjuk,hogy gazdag vagy,és??????

éld az életed,és ne itt verd a nyálad..felesleges,mert senki nem hiszi el hogy így élsz..(én azt nem értem,hogyha ennyire "üzletember vagy" akkor mi a büdös francot keresel itt a gyakorin?? Csak azt ne mond hogy munkásaid vannak,mert ezen már többen jót nevetnének..Akkor a másik gyakoris válaszadóval(aki állandóan hatalmas pénzekkel dobálózik,meg hogy mennyi beosztottja van,és ő a nagy góré)versenyezhetnétek,hogy ki a nagyobb úr.

2012. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
83%
Ezanemmindegy, eddig fel sem merült bennem hogy nem fiú vagy :D Mármint amikor nem nélkül olvas az ember valamit, akkor kialakul benne egy kép, és itt nem nőről alakult ki.
2012. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:

Nincsenek munkásaim sőt még üzletem sincs :-))

Már leírtam miból élek. Nem versenyze, senkivel. A lényeg én boldog vagyok és nem kell hozzá sokat tennem. Nektek is ezt kívánok akkor nem gy fogtok viszonyulni egy kérdéshez. Semmi nagyképüség nem volt bennem csak nem értem az embereket miért nem ezt csinálják amit én. De mindenki más és más. Én ezt szeretem 10 kor kelni egész nap netezni ami munka és kikapcsolódás is egyben.

2012. jan. 30. 19:44
 25/51 anonim ***** válasza:
84%
A spekulációban nincs semmi kihívás. Pötyögsz a gépen egész nap a bankszámlád meg szépen növekszik. Én otthagytam de nem bántam meg. Elég sok pénzt összeszedtem (több tízmillió forint), de miután elérsz egy szintre nem lehet fejlődni...... Kerestem magamnak más célt és most ennek a megvalósításán fáradozom.
2012. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
97%

Tudod a kérdéseddel mi a baj?? Hogy irritáló.

Nagyon rossz tulajdonság az,hogy felteszel egy olyan kérdést amire magad is tudod a választ.Nem minden fekete és fehér.Nem mindenki ért a tőzsdéhez,nem mindenkinek van kis tőkéje hogy spekuláljon.Sokan a kevéske pénzüket sem tudják beosztani.Sokan nem is értenek a pénzhez.

Tudod 2 féle ember létezik.Az egyik gürcöl egész életében,és igyekszik mindig,mindenhol becsületes maradni.Az ilyen emberek valamiért jobban átérzik a másik fájdalmát,tehetetlenségét,mert tudják milyen az.A másik az akinek minden az ölébe hullik,és ebből tud építeni,alkotni.Az örökség az már ad az embernek egy kezdőlökést.Az ilyen típusú emberek túl magasan hordják az orrukat,és ha a múltban szegények is voltak,gyorsan elfelejtik,és lenézik akik nem olyan tehetősek mint ő maguk..A nagyzolás,nagyképűség,és a gonoszkodás mélyen a szívükben van..

Tudod,én is írhatnám,hogy tehetős vagyok,sőt gazdag vagyok.De nem teszem.Senkinek ne jó az,ha itt világgá kiabálom,nyelvet nyújtogatva,hogy "bezzeg birkák ti sehol nem vagytok" (mert te most ezt csinálod"

Én nem felejtettem el honnan jöttem,és tudom,hogy sok ember annak is örül hogy hó végéig kijön a pénzéből vagy annak hogy végre kapott 80 ezer forintos állást magának..


Legközelebb ha a kérdésedre akarsz választ,akkor ne sértő,és irritáló kérdést tegyél fel..Mert ez sajnos az.

2012. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
97%

Döbbenetes, hogy ilyen helyesírással két főiskolát elvégez az ember... Micsoda színvonalzuhanás ez? :)


"hogy jó legyen a spekulációm"

LOL, micsoda szakkifejezések! Az én hibám, hogy furának hangzik ez egy tőzsde- és forexgurutól? :D

2012. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:

A kérdésben semmi sértő és irritáló nincs.éz mindenki előtt nyitva áll. Mint írtam én is kölcsönnel kezdtém. Nem hordom fenn az orrom.

Utólsóelőtti mik a céljaid most? Ferjem panzióra vágyik hosszutávon. Én egyenlőre imádom ezt engem a sikerélmény meg az adrenalin feldob.Aztán meglátjuk a panziózást.

2012. jan. 30. 20:04
 29/51 anonim ***** válasza:
83%
mondjuk az sem semmi, hogy az EURO-ját váltotta át forintra, ahelyett hogy simán megshortolta volna az EUR/HUF-ot.
2012. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:

Nem vagyok guru de jól megélek a spekulációból:-))

És ez bárki előtt nyitva áll.

Hu nem gondoltam hogy itt ilyen megnyilvánulások lesznek. Pedig szeretném megérteni azokat az embereket akik 70ért güriznék. Vsz te is azok közé tartozol ahogy férjem mondja most nekem : az emberek többsége nem mer lépni de irigy nagyon

2012. jan. 30. 20:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!