Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért dolgoznak az emberek 70...

Miért dolgoznak az emberek 70 80 ezerért? Miért nem spekulálnak inkább? Dollár euró arany stb? E nekem olyan fura. Inkább gürcölnek mikor játszva meg lehet keresni a pénzt

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 11:17
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Is is
2012. jan. 30. 20:09
 32/51 anonim ***** válasza:
72%

istenem..micsoda észlény lehetsz..

Tényleg nem érted,hogy mit csinálsz?? Akkor olvasd el amit írsz..

Felteszel egy kérdést,Kaptál is választ.Majd nagyzolsz,hogy te milyen menő vagy.

Majd jössz,hogy mennyi mindenetek van.Légy boldog,és fogd be..Senki nem irigy,csak kezd elegük lenni a hülye megjegyzéseidből..


Minél több hülyeséget írsz,annál világosabb lesz számunkra,hogy te csak álmodozol,és egy fiatal unatkozó butácska vagy..

Na én innentől le is léptem,mert messze nem érdekel,hogy mennyi pénzed van...

2012. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Mert mit csinálok? Te még egy normális választ nem adtál. És 2 kérező is kérdezte mit csinalok hát elmeséltem. Szánalmas vagy ha nem tetszik a kérdésem miért írsz??nem kötelező olvasni
2012. jan. 30. 20:29
 34/51 anonim válasza:
100%
kedves kérdezö,igaza van a férjednek,ebben a mostani világban amiben élünk nagyon kevés a vállalkozó szellemü ember sajnos.de az irigykedés az bezzeg megy ha egyik másik ember jobban él.rögtön az van hogy biztos össze lopta meg hasonlók.látjátok meghazugtoljátok a kérdezőt és elhordjátok (tisztel..kiv..)mert Ő igy él nem kell 100 ezreken gondolkodni 1000 ft.ból is lehet csinálni pl 2000 -t ,annyit az ember ki tud spórolni....,de minden esetre sajnos az a baj hogy nincs egy csepp megértés,a bizalomról nem is beszélve......,szép estét mindenkinek
2012. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
60%

Van egy ajánlatom. Megadom a bankszámlaszámomat, utalj el rá 100e Ft-ot, miután megjött, én visszautalok neked 99e Ft-ot. (Ha nem teszem meg, akkor feljelenthetsz csalásért, mert a számlaszám és név alapján könnyedén beazonosítanak bárkit.)


Ha tényleg igaz amit itt te leírsz, akkor nem probléma neked ez a teszt. Ha pedig csak kamu az egész, akkor találsz valami hülye indokot úgyis :)

2012. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%
35-ös, és ez mégis mit tesztelne?
2012. jan. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
89%
Ez arra jó, hogy az emberek többsége nem utalna erre el 100.000 Ft-ot, és ha nincs esze, meg is indokolja, amivel az a rész lépne életbe, hogy "találsz rá valamilyen hülye indokot". De tényleg nincs értelme, mivel nem lesz se forgalom, és így névtelenül senkit sem érdekel hogy ki kiről mit gondol.
2012. jan. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
89%

Mit tesztelne? Ha csak álmodozás az egész, akkor "úristen, ez de hülye ötlet"! De akinek 2 háza és 15 milliós spekulációkat (sic!) csinál, annak az nem pénz.


Gondolj bele a két ház értéke legrosszabb esetben is 10 millió Ft, mellé a 15 millió készpénz az 25 millió Ft-nyi vagyon. Ehhez viszonyítva a 100e Ft olyan mint 100 Ft-hoz 40 fillér :)

2012. jan. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

"Ehhez viszonyítva a 100e Ft olyan mint 100 Ft-hoz 40 fillér :)"


Rendben van. Neked viszont van mondjuk (havi) 100ezres fizetésed. Ez arányítva azt jelenti, hogy fizethetsz nekem (havi) 4ezret. Fizetsz, vagy csak a szád volt nagy?

2012. jan. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
89%

Számold át újra, 100e Ft-hoz viszonyítva csak 400 Ft!


És én szóval nem mondtam hogy havonta utaljon!

2012. jan. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!