Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki szintén a...

Van itt olyan aki szintén a zeekrewards-ból él?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi a havi jövedelme ebből?
2012. júl. 14. 10:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/190 anonim ***** válasza:

Akkor a nagy zeekrewards rajongók és akik ebből élnek, kérlek segítsetek az utolsó válaszolónak. Magyarázzátok el, hogy miért nem képes kivenni a pénzt és, hogy mit tegyen. Egy gyenge pillanatomban én is akartam csatlakozni, de ez már kb. a 5-6. olyan ember aki nem képes pénzt kivenni. A többi ember meg minden oldalon reklámozza magát, minden oldalon ugyan az a 10-20 ember kommentál (ugyan az a szöveg, ugyan az a skype név, email cím), nem tartjátok ezt egy kicsit szánalmasnak?

Mutassatok fel akármilyen bejegyzést vagy dokumentumot ami bebizonyítja, hogy a cég 1997-től működik. A google találatoknál gyenge 519 000 találat, Amerika állítólagos 2. legnagyobb cégének, erre egy kis "mezei" magyar cégnek a Vaterának 2 880 000 találata van. Erre mit léptek, hogy lehet az, hogy egy 1997-től működő cégről negyedannyi infó van a neten?


Lehet, hogy lehet vele pénzt keresni, de fele annyit sem mint amennyit sokan állítanak. Akkor tudsz sokat keresni (talán), ha jó sok pénzt rá is fordítasz. Ha 20 dollárral kezdesz akkor 1 év múlva kb. 48 000 Ft-os jövedelmed lesz úgy, hogy még semmit nem vettél ki, hanem mindent vissza fordítottál. Úgy, hogy akkor lesz nagy bevételed, ha beszállsz 1000 dollárral , de akkor lehet, hogy hirtelen véletlenek folytán nem tudod kivenni a pénzed és buktál mindent.


Egyszerűen ez egy piramisjáték, és aki nem hiszi ....

Logikusan kell gondolkodni. Mára minden elérhető a neten, és mégis egy 1997-es cégről semmit sem találni? Ennél meggyőzőbb bizonyíték normális embernek nem kell. +-ban ott van mellé a kevés google találat. Több 10 milliós találatnak kellene lennie, ha az USA lakosságának az 51%-a ebből él (de aki ezt elhiszi az már tényleg nagyon sügér). Olyan abszurd, légből kapott ötletekkel jöttök (amiket tényként akartok közölni) amik teljesen alaptalanok és hihetetlenek. Egyszerűen megáll az ész, hogy mennyi hiszékeny ember él kis hazánkba.


Valaki írta, hogy kit érdekel, hogy piramisjáték. Téged lehet, hogy nem, mert tegyük fel belefektettél 100 dollárt kerestél pár tízezer forintot amit valami szerencse folytán tegyük fel ki is fizettek. Viszont akik több 100 ezer forinttal szálltak be azok soha a büdös életben nem fogják újra látni a pénzüket, mert vagy szétosztották azok között akiknek kevesebbet kellett fizetni, vagy benyelték a nagyobb vadak.


nem kell ide semmi nagyobb háttér kutakodás, vagy hasonló. Erre szokták írni "Google a barátod".


Egy szkeptikus

2012. júl. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/190 anonim ***** válasza:
27%
Üdv! A kedves kollégának a tagdíj fizetéssel van gond ha jól értelmezem.Én sem bízom meg százasan bennük,erre egy megoldásom van,kockáztatás és pár hónap alatt a befektetett pénz visszaforgatása.Ha ez megvan akkor csak pluszba mehetünk.Nem estem kétségbe mert szerencsére a negatív emberekből kevesebb van mint a pozitív gondolkodásúakból.Utolsó mondatként...senki ne a kenyérre valót fektesse be.
2012. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/190 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj, hogy azokat nevezitek negatív gondolkodásúnak logikusan gondolkodnak. Talán, ha valami hihető tényt mutatnátok fel az üres beszéd helyett akkor hihető lenne.

Eddig rengeteg légből kapott semmit mutattatok fel. Olyan tényeket írtatok amik "szájhagyomány" útján terjednek, de egyikőtöknek sem jut eszébe utána nézni.


pl. ilyen infók: 1997-ben alakult, több millióan használják, USA népességének az 51%-a ebből él, USA 2. legsikeresebb cége stb. (ezeknek a legtöbbje kapásból röhejes mint sem hiteles tény).

2012. júl. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/190 anonim ***** válasza:
95%
*akik logikusan
2012. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/190 anonim ***** válasza:
0%

Legjobban ez tetszett..."Logikusan kell gondolkodni. Mára minden elérhető a neten, és mégis egy 1997-es cégről semmit sem találni? Ennél meggyőzőbb bizonyíték normális embernek nem kell. +-ban ott van mellé a kevés google találat."

Nekem annál meggyőzőbb bizonyíték nem kell hogy hónapok óta lehet pénzt keresni vele.Egy embert mutasson bárki hogy belerakta a pénzét és eltűnt vagy nem fizették ki? Nem tud senki.Majd ha lesz ilyen akkor alapos vizsgálat után lehet ijedezni és átverésnek tartani.Felesleges addig piramisnak vagy bármi másnak nevezni...

2012. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/190 anonim ***** válasza:
50%
"Viszont akik több 100 ezer forinttal szálltak be azok soha a büdös életben nem fogják újra látni a pénzüket, mert vagy szétosztották azok között akiknek kevesebbet kellett fizetni, vagy benyelték a nagyobb vadak." Ez logikus?! Baj lenne...Nem akarok senkinek bizonygatni,nem vagyok a csajotok...kipróbálod vagy nem ennyi.Majd megírom ide fél év múlva a fejleményeket.
2012. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/190 anonim ***** válasza:
95%

Nem mondtam, hogy nem lehet pénzt keresni. Azt írtam, hogy átverés. Nem a pénzkereséses része, hanem ahogy fel van tüntetve.

Hogy lehet az, hogy a cég olyan baromi nagy és baromi nagy forgalommal rendelkezik még sincs róla semmi az interneten, pedig aukciós oldal?

Ahogy írtam, pénzt lehet, hogy lehet, hogy lehet vele keresni, de, hogy nem azt a pénzt kapod amit leírnak az szinte biztos. Mivel Magyarországra nem rég jött be, ezért kétlem, hogy olyan sok tapasztalt ember lenne mint ahányan írják és még kevesebb aki ténylegesen ebből élne. A legtöbben még talán pénzt sem próbáltak kivenni mivel inkább forgatják vissza abban a reményben, hogy még több pénzük lesz.


Amúgy meg egyszerű számolással kilehet számolni, hogy akik azt állítják, hogy 20 dollárral léptek be és 3 hónapra rá már havi 1000 dollár a kitermelésük, egyszerűen hazudnak.

2012. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/190 anonim ***** válasza:
90%

ja és a legviccesebb az, hogy mindenki szponzor, de amikor tényleges gond van senki köpni nyelni nem tud. Itt is írta az egyik hozzászóló, hogy a szponzora 2 nappal előtte lépett be. Kérdem én 2 nap alatt, hogy válhat valaki szponzorrá amikor még tapasztalatai sincsenek. Több emberrel is felvettem a kapcsolatot, de mindenki egyet szajkóz :


"Nagyon nem mindegy, hogy ebben az üzletben nem Amerikába megy a pénz, hanem onnan jön ide!"

"Ha nem akarsz gürcölni, itt a lehetőség!"

"Ez a legjobb módszer!"

"Itt a lehetőség!"

"Mit veszíthetsz?"

Meg néhány ehhez hasonló jó duma.

2012. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/190 anonim ***** válasza:
50%

Az hogy átverés?

Nem hagyatkozom azokra a fickókra akik azt mondják hogy kis befektetéssel hatalmas lóvét lehet kiszedni belőle pár hónap elteltével.Ez nem igaz.Tolni kell bele rendesen és "melózni" is kell.Én olyan emberekkel beszéltem és tartom velük a kapcsolatot most is akiknek senkivel szemben sem ilyen a szándékuk.Szóval ne az ilyen emberek hu.hu -s oldalának dőlj be.Hidd el aki fél évvel ezelőtt beletett fél milliót,simán ebből élhet.

Az hogy a neten nincs róluk "sok"...én is furának találom de az nem azt jelenti hogy az összes többi ember akit találsz a fórumokon vagy itt,hazudik!Ennyire azért még nem vagyok paranoiás(:

2012. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/190 anonim ***** válasza:
50%
Elnézést kérek...kis befektetéssel is lehet hatalmas lóvét kiszedni!Ha első hónapban sok ember "szponzorálója" leszel.Az előttem felszólaló miatt írtam idézőjelbe.
2012. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!