Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki szintén a...

Van itt olyan aki szintén a zeekrewards-ból él?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi a havi jövedelme ebből?
2012. júl. 14. 10:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/190 anonim ***** válasza:
69%

Tipikusan, mint az összes többi piramisjátéknál. Megy a szerecsenmosdatás. konkrétum nincs. Ha valaki rámutat arra, hogy tényleg arról van szó akkor is csak a terelés van, de nincsenek tények amivel igazolná bárki is az ellenkezőjét.

Én tényeket írtam. Viszont a kérdésemre nem kaptam választ, csak mellébeszélész jött meg a blabla.

2012. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/190 anonim ***** válasza:
72%

Tények? Ja, hogy az nálad tény, hogy benyögsz ide valamit bármiféle bizonyítás nélkül? Akkor elnézést.

De ha ennyire biztos vagy a dolgodban, fejtsd már ki bőven, pontosan, az áhított konkrétumokat tartalmazva a következőket:

- Honnan tudod, hogy az aukció csak álca?

- Honnan tudod, hogy a tagok befizetései vannak visszaosztva? (hogy lehetne 10 dollárokból ezreket visszaosztani?)

- Hogyhogy nem kötelező embereket toborozni?



Utolsó kommentedben meg már úgy írsz, mintha én a cég hivatalos képviselője lennék, de minimum dolgozója, ami jó is lenne, ha lehetnék egyáltalán ilyen, de nem vagyok. A "nincsenek tények"-re csak annyit, hogy csak a gyiken minimum 13 ember állítja, hogy bőven kapott már belőle pénzt, és jól megy az üzlet, ha nálad a bemondás hivatalos forrásként értelmezhető, akkor őket is el kell fogadnod minden további nélkül. Tehát a rendszer működik, és lehet belőle pénzt szerezni. Ez íz átverősdiknél nemigen szokott megtörténni.


(Ja, és a "mer így van és kész" nem érv.)

2012. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/190 anonim ***** válasza:
100%

17:40-es válaszoló!

Köszönöm, hogy megtiszteltél a válasszal.


"a tagdíjakat osztja vissza."

Még annyi kérdésem lenne, hogy mennyi a tagdíj, és milyen rendszerességgel kell befizetni.

2012. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/190 anonim ***** válasza:
58%

Havi 10-99USD-ig vannak szintek, amilyen szintet megveszel olyan szinten vagy, havonta kell fizetni. Aztán még lehet BIDeket venni amiket szintén visszaosztanak bizonyos formában, vagyis mindennek az 50%-át.


Egy tagdíjból 2USD megy a közvetlen felsővonalba.

A kettős mátrix leírását még sehol sem találtam meg, pedig már más is kérdezte. Akkor többet tudnék.



Zsenikém: Azt senki sem állította, hogy ezzel nem lehet pénzt keresni. Legalábbis én nem. Én azt állítom, hogy ez egy piramisjáték vagy nevezhetjük pilótajátéknai s tök mindegy.

De úgy látom továbbra is komoly szövegértelmezési problémáid vannak. A kérdésekre nem tudsz válaszolni csak blabla-zni.


Miért nem a kérdésre válaszolsz? Persze, hogy azért nem, mert tudod, hogy nincs rá válasz.

2012. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/190 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm 21:57-es

A "BID-eket", ha jól értelmezem, az aukciós oldalon lehet felhasználni. Azt most jegeljük egy kicsit. A maradék érdekel. Azt írod, hogy havi 10-99 USD-t kell befizetni. Ebből 2 megy a felsővonalnak? Akkor is, ha 10 volt, és akkor is, ha 99?

2012. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/190 anonim ***** válasza:
29%

Jé, az első tényleg nem te voltál (hacsak nincs két reged, ami nem irreális feltételezés, mivel igencsak hasonlít a két stílus), de ennek ellenére te sem mondtál egyetlenegy konkrétumot sem, ami azt támasztaná alá, hogy ez piramisjáték (nem az). Mivel lehet találni egy rakás olyan oldalt, ami az ellenkezőjét bizonyítja, és leírja, hogy megy a rendszer (az, hogy te nem tudod értelmezni, nem az én hibám), olyat meg még senki nem mondott, ami a másik oldalt támasztaná alá, így te jössz. Te leírod, amit tudsz, aztán elmesélem, hogy is működik az egész. és akkor még rendes voltam, mert tudást adtam neked, és olyanoknak, akik nem érdemelnék meg.


És még egy kérdés: miért áll nekem érdekemben terelni?

2012. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/190 anonim ***** válasza:
49%

# 39/40 ma 22:20


Sajnos olyan leírást még nem találtam, hogy a nagyobb szintek után mennyi megy vissza a rendszerbe. Minden esetre csakis a piramisjátékoknál van visszafizetés a tagdíjból. Legalábbis eddig máshol nem találkoztam ilyennel.

2012. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/190 anonim ***** válasza:
58%

76%-os Te vagy aki ebben a topicban is írt? Ha igen akkor elég értelmes ember vagy. Te biztos átlátod a lényegi dolgokat és azt, hogy ez mennyire nem korrekt üzlet.


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..

2012. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/190 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem látom át, hogy ez mennyire korrekt vagy nem korrekt üzlet, hiszen a tényekre vonatkozó kérdéseket teszek fel, miközben te arról győzködsz, hogy ez piramisjáték, a vitapartnered meg válaszra sem méltat. A leírásból meg nem lehet kibogozni. Ott pár felszínes információ van, meg egy halom marketing, hogy mennyit lehet keresni. Ez akkor fontos lenne, ha el akarnám kezdeni, de most csak az érdekel, hogy működik.


Az a rész rendben van, hogy működtetik ezt a furcsa aukciós oldalt, és ezen keresnek, és ennek egy részét (50%-át) megosztják a hálózat tagjaival. A különböző tagdíjakat nem értem. Milyen szolgáltatást kap egy hálózati tag a 10-99 USD-s havidíja fejében? Miért éri meg jobban a magasabb tagdíj? Mit kap, ha az ingyenes tagságot választja? A mellékelt információs oldal szerint ilyen is van, de nem tiszta, hogy mi jár neki akkor.

2012. júl. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/190 anonim válasza:
55%

Úgy látom hogy itt azért van egy két rutinos zeekrewards-os.Én nem mennék bele hogy ez most piramis vagy sem.Az új háziállatot már megkaptam karácsonyra:szrok rája.

Kérdésem:

Miért nem működik, maga a backoffice? Internal server error jön be folyamatosan.Valaki azt mondta h inditsam újra a böngészőt.Megtettem, a gépet is minden cookit töröltem, de ez az office (nekem) egy szr.Ismeri a hitelkártyámat, nem veszi le róla mégsem a 99usd. Semmilzen módon.A Payzat nem nyitottak meg nekem indok nem jó IP című a gépem.Megpróbáltam másik gépről úgysem.A hitelkártyámra verification feet számolt, mégsem fogadja el fizetni.Az ügyfélszolgálat telefonon nem létező, a különböző issuekra junius 20 óta nem válaszolnak.A un szponzoromnak fogalma sincs...Én meg eddig csak buktam rajta holott mindennap föladtam a megkívánt hirdetést.Amit leírtam bizonyítani tudom.Piramis magyarázat nem, megoldás ellenben érdekelne....

2012. júl. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!