Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki szintén a...

Van itt olyan aki szintén a zeekrewards-ból él?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi a havi jövedelme ebből?
2012. júl. 14. 10:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/190 anonim ***** válasza:
63%

Nyomhatod a süket dumádat. Akinek ez nem tűnik fel az nagyon hülye kell, hogy legyen.


"Aki a licit utolsó másodpercében licitál, az megnyerte a licitet és megveszi a terméket. Mivel időközben akár több százan is licitáltak, a cég nyeresége akár $1000-t is meghaladhatja, míg a termék lehet, hogy csak $150-ért kelt el."

Forrás: [link]


1000USD nyereség a semmire. Aha, tényleg nem piramisjáték. A tagok befizetéseiből van a nyereség és nem az aukciókból. Az aukció csak álca.

2012. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/190 anonim ***** válasza:
77%
Ez elég hülyén van leírva, de ha annyira beleástad magad, hogyhogy nem sikerült pont a lényeget megérteni? Döbbenet.
2012. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/190 anonim ***** válasza:
70%

Egy ideje már figyelem ezeket az MLM-nek álcázott valamiket.

Én eddig amit kettős mátrixot láttam 4-5 céget biztos megnéztem, az mind piramisjáték volt. Meg a tipikus 50%-os visszaosztás, is mind ezekre jellemző.

Ennek is adok mondjuk 3 évet és összeomlik.

Addig persze lehet vele pénzt keresni. Ez tény. Mégcsak nem is kell a piramis csúcsán lenni, mivel itt nincs csúcs, hanem elég ha pozíciót vásárol magának az ember. Azt meg itt is lehet. Igaz a pozíció vásárlás is tipikus piramisjáték jellemző.

2012. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/190 anonim ***** válasza:
71%

A pénzzel foglalkozás is piramisjáték-jellemző, tehát ami pénzzel foglalkozik, az tuti piramisjáték.

Kb ilyen szintű a logikád. Elképesztően rossz. Bebizonyítottad már, hogy nem érted a lényeget, de ahelyett, hogy azt pontosítanád, elkezdesz másról beszélni.

Mondom én, hogy eszelős...

2012. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/190 anonim ***** válasza:
91%

Mindezt egy hozzászólásból leszűrted? Te valami zseni lehetsz.

A piramisjátékoknak megvannak a maguk jellemzői ami csakis tipikusan azokra igaz.

- kettős mátrix

- 50%-os visszatérítés

- nincs konkrét termék vagy az csak valami álca

- a tagdíj befizetéseket visszaosztják a rendszerben

- pozíció vásárlás, csakis a piramisjátékoknál van

- és még egy fontos szempont, NINCS ÍRÁSOS szerződés

Dolgoztam már neten keresztül megbízási szerződéssel. Angol cégekkel. És még ott is ki kellett nyomtatni a szerződést aláírni beszkennelni és visszaküldeni nekik.


A zeeklets állítólag 15 éves. Mégsincs róla egy másfél évesnél régebbi bejegyzés sehol sem.

Az aukció csak egy álca. A jutalék a tagok befizetéséből származik máshonnan nem jut pénz a rendszerbe. A vaterához hasonlítják, ennek köze nincs a vaterához, mivel ott az üzlet a vatera nélkül jön létre és utólag kell a vaterának kifizetni a jutalékot. Termék az nincs, csak egy kamu reklámozzuk az oldalt. Még azt is megmondják, hogy hová tedd fel a reklámot és mit tegyél fel.


Lehet itt mellébeszélni, hogy ez nem piramisjáték, de előbb-utóbb úgyis beigazolódik, hogy az.

2012. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/190 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy tényleg zseni vagyok, de ezt nem volt nehéz leszűrni.

"Az aukció csak egy álca. A jutalék a tagok befizetéséből származik máshonnan nem jut pénz a rendszerbe."

Itt a marhaság. Ezt mégis honnan szeded? És vajon hogy volt képes az aukciós oldal a rewards nélkül is működni? Mert a rewards csak később jött.

2012. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/190 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! E hozzászólás keretén belül NEM szeretnék belemenni abba a témába, hogy ez most egy klassz üzlet vagy pilótajáték. Pláne nem használnám a teljesen értelmetlen "piramisjáték" kifejezést. Csupán annyi kérdésem van, hogy a kesze-kusza leírásokból jól értem-e az alábbit. Nem véleményre, hanem tényre vagyok kiváncsi. Véleményt magam is tudok alkotni.


1, A ZEEK cég üzemeltet egy aukciós oldalt. Tekintsünk el átmenetileg a részleteitől, olyan az oldal, amilyen.


2, Az ezen az oldalon különböző okokból befizetett pénzekből a ZEEK-nek nyeresége van.


3. Ezt a nyereséget, mint marketing költséget osztja vissza a parnereinek a hálózatukban létrejött forgalom nagysága és struktúrája alapján.

2012. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/190 anonim ***** válasza:
94%

Előző:

Nem nem azt osztja vissza. Pont ez a lényeg, hogy ha azt osztaná vissza nem is lenne gond. De a tagdíjakat osztja vissza.


"Zsenikémnek"

Te is csak dumálsz de konkrétumot nem tudsz mutatni. Hol volt a zeeklet vagy mi 10 évvel ezelőtt? Mert sehol nincs róla semmi hivatalos infó. Miért csak 1.5 éves infók vannak róla?

2012. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/190 anonim ***** válasza:
92%

Még annyit az előzőnek, hogy olvassa el ezt. Nem én írtam csak egy másik zeekes topicban volt. Ez elég egyértelmű. 150dollárból sehogy sem lehet 1000dolláros nyereséget csinálni.


"Aki a licit utolsó másodpercében licitál, az megnyerte a licitet és megveszi a terméket. Mivel időközben akár több százan is licitáltak, a cég nyeresége akár $1000-t is meghaladhatja, míg a termék lehet, hogy csak $150-ért kelt el."

Forrás: [link]


1000USD nyereség a semmire. Aha, tényleg nem piramisjáték. A tagok befizetéseiből van a nyereség és nem az aukciókból. Az aukció csak álca.

2012. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/190 anonim ***** válasza:
61%

[link]


Komolyan, mintha egy marék lepkének próbálnék magyarázni...



"150dollárból sehogy sem lehet 1000dolláros nyereséget csinálni. "

Dehogynem lehet, csak nem is akarjátok megérteni, hogyan. És ha el is mesélném, beismerés helyett folytatódna az értelmetlen "nincsisaukcijóóóóóóóóóóóóóó"-hiszti csakazértis.


Gratulálok. Nagy gével.

2012. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!