Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyugat Európában is az a...

Nyugat Európában is az a legfontosabb, hogy a HR-es nő legyen, miközben megy a hülyìtés a női hátrányos helyzetről?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 12:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 A kérdező kommentje:
Sok más pasit láttam hasonló helyzetben,HR vègzettsèg és nincs meló vagy már több esze volt és rég külföldön van
2018. ápr. 12. 05:23
 92/105 A kérdező kommentje:
Lényeg,hogy nem az érdekel,hogy a feudális magyar vilàgban a HR fejlődött e annyit,hogy most már jobban felvesznek pasikat is,ezt látom,hogy így van,hogy van némi változás,hane Osztrák,bajor helyzet érdekel,mivel most már nem szeretnék visszamenni a magyar vilàgba.Sok évet nem volt munka pasikènt,és nem voltam egyedül.
2018. ápr. 12. 05:37
 93/105 A kérdező kommentje:
Nagyon nem érdekel, hogy most már jobban felvesznek pasikat a magyar vilàgban tudom,hogy régebben nem ez volt,és szerintem meg mindig több esélye van egy teljesen más végzettsegu nőnek,de nem is a magyar világ volt a kérdés!
2018. ápr. 12. 05:43
 94/105 A kérdező kommentje:
Egyébként Ausztriabol néha atjarok Sopronba,a városban itt sincs férfi HRes Autoliv,Elzett, Heineken,IKEA gyár,Velux stb.csak női HRes van mindenfajta vègzettsèggel csak HR nem,de elhiszem nektek,hogy felvesznek jobban a magyar vilàgban férfit is HR állásokba,de nem ez volt a kérdés
2018. ápr. 12. 06:09
 95/105 A kérdező kommentje:
Tehát Pl Sopronban sincs férfi HRes sehol sem,de ahogy írtam mindent elhiszek nektek,csak nem az volt a kérdés,hogy az elmaradott magyar világ mennyit fejlődött e ilyen téren,hanem Ausztria volt a kérdés
2018. ápr. 12. 06:14
 96/105 anonim ***** válasza:
"Sok volt a hazug állítás" - Aha és mind tőled :D Már csak komolyan röhögni járok vissza ide, nehéz elhi ni hogy valaki ennyire sötét legyen :D Azért nincs munkád mert sz@r vagy benne és nem azért mert férfi vagy, de hitegesd csak magad ha így könnyebb :D
2018. ápr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/105 anonim ***** válasza:
"Ausztria volt a kérdés" - amúgy ha visszaolvasnál már válaszoltal erre többször is, vagyis hogyott még ennyire sincs esélyed nyelvtudás nélkül mindenféle hozzáértést nélkülözve
2018. ápr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 A kérdező kommentje:
Például Sopronban az IKEA gyárban biológus hölgy a HRes, persze a magyar HR színvonalát tekintve,az lenne a meglepő,ha nem így lenne
2018. ápr. 12. 07:42
 99/105 anonim ***** válasza:

Az elozo munkahelyemen meg a HR osztályvezetoje ferfi volt raadasul gazdasagi vegzettseggel :O itt meg "csak" helyettes van aki ferfi de legalabb emberi eroforrasok vegzettseggel

Van ellenpelda is boven nem ertem mierr ezen lovagolsz hogy az xy cegnel mi a helyzet.

2018. ápr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 anonim ***** válasza:
Hát igen kérdező! Saját magad által leírt tapasztalatok tanulsága, hogy mindenki HR-esnek születik, csak van aki tovább képzi magát...
2018. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!