Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyugat Európában is az a...

Nyugat Európában is az a legfontosabb, hogy a HR-es nő legyen, miközben megy a hülyìtés a női hátrányos helyzetről?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 12:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 anonim ***** válasza:
segítek: a beképzeltséged, és a sértődöttséged, és a hülyeség szajkózása lesz itt a gond...
2018. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/105 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy nem, hiszen más fiú volt csoporttársaim sem kaptak magyarisztánban állást,viszont a lányok nagy karriert futottak be,Pl HR Business Partner.A különbség,hogy 2 fiú csoporttársamnak valóban több esze volt,és már rég Angliában csináltak HR illetve éttermi karriert.De szerencsére most már én sem vagyok a feudális magyar világban,ahol megy a hülyìtés a női hátrányos helyzetről, miközben 10 évvel magasabb a női élettartam, és sok állásnál az a legfontosabb,hogy nő legyél,a HR színvonalán jól látszik,hogy a gyògytornász barátnő intéz az óvodapedagógus barátnőnek HR menedzseri állást
2018. márc. 23. 03:45
 43/105 A kérdező kommentje:
"Neked büdös a magyar barátnőigittegyletHR, németül nem tudsz, és nincs esélyed külföldön, mert saját véleményed szerint SAJNOS Ausztriában számít a tudás és a munkajog ismerete"... " Ezek megint hazugságok, például,nem volt büdös a magyar barátnői gittegylet HR,csak sajnos a magyar világban pasikènt sok évig HR-ben nem volt állás,túl sok évig szívtam magyarisztanban, miközben a cégeknél gyògytornász meg òvodapedagògus hölgyek a HRsek, jellemzően vègzettsèg, tudás,tapasztalat nélkül.Az,hogy nem tudok németül,kettőből a második hazugság,tudok németül,csak HR munkákhoz,még nem elég jól,mivel ahogy írtam itt más szinten van a HR.De több hazugságra már nem reagálok,csak osztrák,bajor HR-rel kapcsolatban.
2018. márc. 23. 04:09
 44/105 A kérdező kommentje:
Szó nincs arról hogy büdös lenne a magyar HR,csak sok évig itt pasikènt,kapcsolat nélkül nem kaptam HR melót,ami eléggé megviselt,ennyi idő tanulás után, miközben andragógia/büfé szakos hölgyek nőként könnyen kaptak HR állást,ennyi idő alatt jól megismertem a magyar HR-t, és igazán magyarosan működik ez is.Persze legjobb magyarosan leszolni a masikat,hogy büdös neki.Szo nincs róla,csak sok év nagy szívás után,nem szeretnék visszatérni ujra szenvedni pasikènt hátrányos helyzetben,és hallgatni a hülyìtést a női hátrányos helyzetről,mivel a sok év szívást már senki sem adja vissza,nem kapok kárpótlást
2018. márc. 23. 04:21
 45/105 anonim ***** válasza:

Hát elég nagy bajban lehetsz az életben, hogy ennyi bődületes hülyeséggel kábítod magad.

Elárulok valamit, amit eddig úgy látszik nem tudtál: a HR az egyik legbüfébb szak, úgyhogy hiába szólsz le más végzettséget, kamuszakra te jártál.

Azt írtad: „2 fiú csoporttársamnak valóban több esze volt,és már rég Angliában csináltak HR illetve éttermi karriert.De szerencsére most már én sem vagyok a feudális magyar világban,ahol megy a hülyìtés a női hátrányos helyzetről”

Nos akkor megvan a megoldás, menj Angliába HR-nek, vagy étterembe. Nem is értem mit problémázol. Arra azért kiváncsi lennék, hogy hol és mit hallasz a nők hátrányos helyzetéről?

Amúgy meg ha olyan rossz munkaerők lennének a nők a HR-en, nem gondolod, hogy lecserélnék őket? Ha rossz munkaerők is, meg még szülni is elmennek, akkor nem gondolod, hogy pasikkal jobban járna a cég? Vagy a cégek a hülyék?

Szerinted hazugság, hogy neked büdös a magyar HR, de te vissza nem mész Magyarországra dolgozni! :D Mekkora veszteség is ez az országnak. Elment egy HR-es :D Az meg, hogy nem tudsz elég jól a HR-es munkához, vagy pedig egyáltalán nem, a kérdésed szempontjából irreleváns, nem pedig hazugság. Vagy vered a melled az osztákoknál, hogy de amúgy te tudsz németül, csak maguknak nem jó? (El is tudnám képzelni, amekkora sötét lehetsz.) Az is hazugság, hogy azt írtad sajnos nyugaton a HR más szinten van, mint a magyar, ott sajnos tudni kell a munkajogot? Akkor az is sajnálatos, hogy nyugaton kell tudni valamit?

Jajj te szegény munkanélküli HR-es pasi...hátrányos helyzetben vagy, mert pasi vagy és közben a csapból is az folyik, hogy hátrányos helyzetben vannak a nők. Pedig te vagy hátrányos helyzetben! És a mocskos nők tehetnek róla. s nem adnak neked kárpótlást....adnak: jelentkezz be munkanélkülire te szánalmas bohóc!

2018. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/105 A kérdező kommentje:
"Nos akkor megvan a megoldás, menj Angliába HR-nek, vagy étterembe. Nem is értem mit problémázol" Ki problémázik? Ez megint hazugság!!!Nem írtam problémáról!!!Osztrák,bajor HR-rel kapcsolatban tettem fel kérdést, hátha tud valaki valamit!
2018. márc. 23. 10:27
 47/105 A kérdező kommentje:
"Szerinted hazugság, hogy neked büdös a magyar HR, de te vissza nem mész Magyarországra dolgozni" Az,hogy nem szeretnék visszamenni magyarisztanba,az nem azt jelenti, hogy büdös, utoljára írom le.Egesz egyszerűen sok éven keresztül nem volt pasikènt HR állás,eleget szívtam már ott,eleget hallgattam a hülyìtést a női hátrányos helyzetről,neztem a LinkedInen a gyògytornász vègzettsèggel rendelkező HRes hölgyeket,több esély van Ausztriaban munkára, jobban érzem magam,és a HR-t is fényévekkel jobbnak látom..
2018. márc. 23. 10:34
 48/105 A kérdező kommentje:
"a HR az egyik legbüfébb szak, úgyhogy hiába szólsz le más végzettséget, kamuszakra te jártál."Nem tudtam hogy a pénzügyi és számviteli főiskola HR szakma bufeszak.Azt tudom,hogy a közgazdász szakján legalább a fele kihullik,mert olyan nehéz a matek.
2018. márc. 23. 10:36
 49/105 A kérdező kommentje:
És azt tudom hogy nálunk is sokan kihulottak a matek miatt.De ha úgy gondolod,hogy bufeszak volt a miénk,akkor biztos igazad van.
2018. márc. 23. 10:41
 50/105 A kérdező kommentje:
Persze magyaros fordítással le lehet fordítani úgy,hogy nem megyek vissza magyarisztanba munkanélkülinek (97% a HRseknek nő) hanem inkább Ausztriában keresek nettó 2000 eurót,hogy "büdös" visszamenni.
2018. márc. 23. 10:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!