Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyugat Európában is az a...

Nyugat Európában is az a legfontosabb, hogy a HR-es nő legyen, miközben megy a hülyìtés a női hátrányos helyzetről?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 12:05
 81/105 A kérdező kommentje:
"Igen, te pontosan az vagy a magyar Hr-nek, mint a magyar focisták a magyar futballnak." Már írtam,hogy szerencsére nem vagyok a magyar HR-ben.Vicckategòriában nem indulok.
2018. márc. 30. 15:04
 82/105 anonim ***** válasza:
65%
Ja. Nem vagy a magyar hrben, mert oda sem vettek fel....még a vicckategóriába sem kellettél.
2018. márc. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 anonim ***** válasza:

Interjútípusokat mégis mennyi idő lehet megtanulni? Fogod a szakirodalmat aztán 1-2 alatt meg is van. A munkajog kapcsán is csak az alapokat kell tudni, komolyabb jogi probléma esetén külön tanácsadókat kérnek már fel sok helyen. Mint írtam tanultam emberi erőforrások szakon, a legtöbb dolog amit tanítottak vagy teljesen felesleges volt vagy magadtól néhány hét alatt simán pótolható.

Mindenestre én feladtam hogy egy szellemi fogyatékost probáljak meggyőzni bármiről mikor csak a saját hülyeségét szajkózza.

2018. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 anonim ***** válasza:
30%

Szóval annyit tudsz a szakmáról, hogy ilyen suliba jártál? És ezzel úgy érzed olyan szintre jutottál, hogy nyugodtan becsmérelheted olyanok munkáját akik 10-20 éve ebben dolgoznak?!

Sose dolgoztál, semmi tapasztalatod de te aztán nagyon tudsz mindent. Aha, oké.

2018. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 anonim ***** válasza:
Minek ezetitek ezt a trollt? Btw van férfi HResünk, a manager, meg az EU manager
2018. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/105 anonim ***** válasza:
Te is eteted :D Nem volt eleg neki 80+ válasz újra kiemeli 😂😂😂😂
2018. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 anonim ***** válasza:
Mondjuk a megválaszolt kérdéseidnél 42 választ ír szóval a beszélgetés felét egyedül a kérdező teszi ki :D
2018. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 A kérdező kommentje:
"Minek ezetitek ezt a trollt? Btw van férfi HResünk, a manager, meg az EU manager" Írtam hogy az utóbbi években van némi változás,Pl ma hallottam hogy sok évig nő volt a HRes egy autóipari cégnél,de most felvettek egy férfit,még a feudális magyar világ is fejlődő képes.De még mindig azt látom,hogy HRes Facebook csoportban feldob álláskereső posztot egy pedagógus hölgy barátnői gittegyletekbol Pl Randstad ráir egy nő és máris van jó HR állása tapasztalat, vègzettsèg, tudás nélkül.
2018. ápr. 12. 05:20
 89/105 A kérdező kommentje:
"Mondjuk a megválaszolt kérdéseidnél 42 választ ír szóval a beszélgetés felét egyedül a kérdező teszi ki" Sok volt a hazug állítás erre kellett reagálnom.De a kérdésemre, miszerint a nyugat európai HR milyen nem kaptam valaszt
2018. ápr. 12. 05:21
 90/105 A kérdező kommentje:
Én azt nem felejtem el,hogy sok éven keresztül hiába kerestem állást,viszont sok gyògytornász òvodapedagògus hölgyet láttam HR pozícióban,és nem vagyok egyedül
2018. ápr. 12. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!