Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyugat Európában is az a...

Nyugat Európában is az a legfontosabb, hogy a HR-es nő legyen, miközben megy a hülyìtés a női hátrányos helyzetről?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 12:05
 51/105 anonim ***** válasza:
Ha azt írod, hogy Ausztriában több esély van a munkára, jobban is érzed magad és azt látod, hogy a hr is fényévekkel jobb helyzetben van, hogy a pics@ba lehet, hogy gőzöd sincs az osztrák HRről és itt kérdezősködsz magyar módon, magyar oldalon, magyarokat?
2018. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/105 anonim ***** válasza:

Légy erős, én Angliában vagyok, az HR mellett dolgozom -az HR support on van vagy 10 nő és egy darab férfi, az HR adviceon ugyanez.


Csoporttàrsad éttermi karriert futott be Angliában -mosogat vagy krumplit süt?

2018. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/105 anonim ***** válasza:
60%
Biztos azért fizetnek a magyar HR-esnek irigylésre méltó fizetést mert semmit sem kell tudni hozzá, még munkajogot sem. Nem érzel ellentmondást, ugye?
2018. márc. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/105 A kérdező kommentje:
Leirtam,hogy csak annak válaszolok,aki Ausztria, Bajorország HR ről ìr,hazug állìtásokra most már nem válaszolok.
2018. márc. 24. 06:46
 55/105 anonim ***** válasza:
Szerintem "picit" képzavarban vagy! Itt te vagy az, aki kérdezett és akinek válaszolnak (kaptál is válaszokat) Téged nem kérdezett senki, neked nem kell válaszolnod...
2018. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/105 A kérdező kommentje:
Ausztria,Bajorország HR-rel kapcsolatban semmi választ nem kaptam,csak hazugságokat velem kapcsolatban.
2018. márc. 24. 17:15
 57/105 anonim ***** válasza:

Felvi statisztika alapján a HR diplomások össz-vissz 18%-a pasi, akkor nem csoda hogy a legtöbb HR-es nő. A mindenféle szakos HR-est se tudom honnan szedted, ahol eddig megfordultam cégeknél a többségnek emberi erőforrás szakos diplomája volt, esetleg más gazdasági alapszakon végzett. Férfi HR-est is láttam már jópárat.



Felsőfokú német nyelvtudás nélkül semmi esélyed Ausztriában irodai melóra plusz a szexista megjegyzéseid itt még annyira se tolerálnák, mint Magyarországon. Nem tudom mi mást szeretnél még tudni, mint hogy semmi esélyed Ausztriában HR-en. Nem a nemed a baj, hanem hogy hülye vagy.

2018. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/105 anonim ***** válasza:
utolsó, ezt mondtam neki én is, de kár belé a szó.
2018. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/105 A kérdező kommentje:
"Felvi statisztika alapján a HR diplomások össz-vissz 18%-a pasi, akkor nem csoda hogy a legtöbb HR-es nő. A mindenféle szakos HR-est se tudom honnan szedted, ahol eddig megfordultam cégeknél a többségnek emberi erőforrás szakos diplomája volt, esetleg más gazdasági alapszakon végzett"Amikről én tudok ismeretségi körben Pl Ruhaipari mérnök lány lett nulla HR vègzettsèggel, nulla HR tudással,és nulla HR tapasztalattal HR-es,de a LinkedInen is jòl látható,hogy mindenfajta egyéb vègzettsèggel hölgyek a HR-sek.Azt elismerem, hogy az utóbbi pár évben,van némi változás,lehet,hogy már nekem is lenne állások,de isten ments,hogy újra magyar HR állásokra palyazzak annyi évet szívtam régebben és hallgassam a hulyitest a női hátrányos helyzetről.En sok évvel ezelőtt végeztem az első magyar HR szakosok között akkor még kevesebb pasit vették fel HResnek,de utóbbi években van némi változás,meg a feudális magyar világ is fejlődőképes,csak ez engem nem kárpótol,ezért is volt kérdés Bajorország,itteni helyzetet annyira nem ismerem.
2018. márc. 29. 23:32
 60/105 A kérdező kommentje:
"a szexista megjegyzéseid itt még annyira se tolerálnák" Milyen szexista megjegyzés?
2018. márc. 29. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!