Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elitélendő, ha hegy harminc...

Elitélendő, ha hegy harminc éves nő háztartásbeli?

Figyelt kérdés
Nyolc éve vagyok férjnél, és csak a házasság előtt dolgoztam egy évet. A férjemnek jó állása van, és mindkettőnknek jó így, hogy én intézem a lakás körüli teendőket, ő pedig megkeresi a kenyérre valót. Csak az bánt, hogy anyósom burkoltan célozgat rá, hogy ideje lenne munkát keresnem.

2019. máj. 7. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
34%

Egyszerűen imádom ezt az oldalt:DDD


A gyakorikerdesek.hu, ahol 1M felett kereső informatikusok, mérnökök, egyetemi tanárok osztják be bárkinek a fizetését/napját/szabadidejét/munkaidejét, vezetnek helyette háztartást és élnek helyette szexuális életet.

Zseniális:DDD

2019. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
35%
Gyakorikérdések, ahol olyan emberek írnak válaszokat, akiknek nem megy el 24 órájuk egy porszívózásra és 2 csekk befizetésére. Durva ez az internet vazze!
2019. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
67%

"A gyakorikerdesek.hu, ahol 1M felett kereső informatikusok, mérnökök, egyetemi tanárok"


Ne haragudj, de nálad ez valami komplexus? :D

Melyik részét nem hiszed el a dolognak, azt hogy informatikusok/mérnökök 1M felett keresnek, vagy hogy ők is szoktak gyakorikérdésezni (tudod, nem lehet egésznap csak k*rvázni és kokainozni lásd Wall street farkasa)?

2019. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
58%

Én 20 éve vagyok háztartásbeli! Nagyon jó!!! Hálás vagyok a férjemnek, amiért ezt lehetővé teszi! Nekem nem kell reggel munkába rohannom, idegenek között lennem egész nap, packázó főnököt elviselnem. Nincs munkahelyi stressz, hajtás, nincsenek határidők.

Egész nap azzal foglalkozhatok, amit szívesen csinálok. A család ügyeivel, a gyerekeimmel, a háztartással. Van némi távmunkám, de azt is magam osztom be magamnak. A családot sem "muszáj" kiszolgálnom, a gyerekeim már nagyok, mindenki tud gondoskodni magáról. De persze szívesen bevásárolok, szívesen főzök nekik, és szeretem vacsorával várni őket.

Én estére csinosítom ki magam a férjemnek, és nem reggel, a munkatársaimnak. És mindig pihenten,derűsen várom haza, egy kis nyugalom szigetét teremtve neki az otthonunkból.

A gyerekeimmel kezdettől itthon voltam, nálunk nem volt probléma a hosszú nyári szünet. Alig jártak oviba, csak fél napot voltak iskolában, és ha úgy alakult, magántanulók voltak. Vittem őket sportra, különórákra, mindenfelé. Eredményesek is voltak, mindenféle versenyeket nyertek, és felvették őket, ahová jelentkeztek. Nagyon szerették, hogy otthon voltam velük. Én soha, egy pillanatig sem unatkozom. Inkább így is rövid a nap.

Dolgoztam én előtte csaknem 20 évig, de a szakma, amit szerettem csinálni, megszűnt. Az is jó volt, de ez most így még jobb.

Az én anyósom is pampogott, de egyáltalán nem érdekelt. A mi életünk, úgy élünk, ahogy nekünk jó. Jól teszi a kérdező, ha otthon van, ha ezt megteheti. Minek adja el az életét, ha nem muszáj!

2019. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
23%
33: Hogyne, a gyakorikerdesek univerzumában mindenképpen:DD
2019. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
49%
33: Csak azt nem értem, hogy az 1M nettó felett kereső gyk-s mérnökök/informatikusok/stb-k hogy nem tudnak megengedni maguknak heti egyszer 5000 Ft-ért egy bejárónőt, miért maguknak kell takarítani, csekket befizetni, rendet tartani?:DD
2019. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
63%

Talán mert egy bejárónő alkalmazása mindig bizalmi dolog.

Informatikus vagyok, nem keresek (még) havi 1 milliót, de futna bejárónőre, de az én lakásomban ne sertepertéljen senki a cuccaim között, pláne mikor ott vagyok. Feltételezem, hogyha havi 1 milliót keresek, akkor se lesz másképp.

Csekkeket meg már ezer éve minden normális ember online fizeti be, és nem a postára jár sorban állni.

2019. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
0%
*pláne mikor nem vagyok ott
2019. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
51%

"33: Csak azt nem értem, hogy az 1M nettó felett kereső gyk-s mérnökök/informatikusok/stb-k hogy nem tudnak megengedni maguknak heti egyszer 5000 Ft-ért egy bejárónőt, miért maguknak kell takarítani, csekket befizetni, rendet tartani?:DD"


Azé' mert az egy misit kereső informatikus élete első 20-30 évében nem ennyit keresett és az édes drága jó anyukája - a munkahelye mellett - megtanította takarítani és valahogy nem okoz komoly fennakadást az életében, hogy hetente egyszer 1 órát rászánjon arra ő vagy a párja, hogy letörölget, felporszívózik meg felmos egy lakást. A számlákat meg befizeti telefonról sz..rás közben.

Sőt, én speciel most gondolkodok egy robotporszívón, gyakorlatilag fillérekért dobálnak már utánad ilyeneket és még milliót sem kell hozzá keresni. Minden második embernek 2x annyiba kerül az okostelefonja, mint egy közép kategóriás robotporszívó :)

2019. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
33%
37: Á értem, tehát nagymenő informatikusként gondot jelenten összehangolni, hogy akkor jöjjön a bejárónő, mikor te is otthon vagy:))
2019. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!