Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elitélendő, ha hegy harminc...

Elitélendő, ha hegy harminc éves nő háztartásbeli?

Figyelt kérdés
Nyolc éve vagyok férjnél, és csak a házasság előtt dolgoztam egy évet. A férjemnek jó állása van, és mindkettőnknek jó így, hogy én intézem a lakás körüli teendőket, ő pedig megkeresi a kenyérre valót. Csak az bánt, hogy anyósom burkoltan célozgat rá, hogy ideje lenne munkát keresnem.

2019. máj. 7. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ez a legnagyobb bajom ezzel. Ha a férjeddel történik valami, veled mi lesz? És fordítva, ha veled történik valami, ő meg nem tudja, hol az étkészlet?
2019. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el egyáltalán. Elgondolkodtam sokszor, mennyivel jobb lenne otthon. Lenne időm mindenre, elég fárasztó a napi 8-10 óra után főzni, mosni, takarítani (nem nagy takarítás). Hétvégén meg nincs elég időnk pihenni, mert vállalunk plusz munkát (tudom nemkötelező - de mindenki pénzből él) és a nagytakarítás, bevásárlás is akkorra marad. Még nincs gyermekünk, nem is tudom most elképzelni, mindezt gyerek/gyerekek mellett hogyan fogjuk megoldani, bár valahogyan biztosan. Minden tiszteletem azoké, akik mindezt megteszik. Ahogy egyébként a környezetemben élők szinte kivétel nélkül.

Viszont a leírtak alapján valóban nem csinálsz sok mindent. Én hamar elunnám magam, pláne ha csak 10 napot van otthon én meg egész nap otthon, egyedül.

Mondjuk ha olyan szerencsém lenne, hogy ezt megtehetném, mindenképpen tanulnék/vállalkozásba kezdenék. Azzal foglalkoznék amit igazán szeretek. Azért ha most a főzés mosást takarítást meg tudom oldani napi max. 2 órával, akkor bőven jutna idő egy kis vállalkozásra és tanulásra.

2019. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!