Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a véleményetek, lehet...

Mi a véleményetek, lehet pénzt keresni a hálózatépítéssel? Ti belevágnátok egy ilyen jellegű munkába?

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 10:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim válasza:
76%

Igen lehet pénzt keresni vele. Magam részéről már 6. éve vagyok tagja egy Hálózati Marketing cégnek! Persze nekem is voltak hullán völgyeim, de nem bántam meg, hogy belevágtam.


Magyarországon jelenleg több mint 6000 hasonló cég van, és személy szerint csupán 3 olyan céget tudok javasolni kezdő állatszakértőknek, ahol a cég stabil, és zseniálisak a termékek.

2013. máj. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
37%

Nem, én nem vágnék bele. Kivéve persze azt az esetet, ahol a cég nem csak gagyit óhajt drágán eladni, avagy normál termékeket horror drágán. Csak az ilyenek megélnek maguktól is, nem kell nekik boldog-boldogtalan, hogy építgesse a kis piramisát.


A 95% - 5% arány még kifejezetten jóindulatú becslés, de még ennyinél is, szerinted megéri?


Felvázolom nagyjából hogyan működik ez az egész. Amíg még az újdonság erejével hat a cég/termék, talán meg lehet kapaszkodni benne, mert akkor már a pixisben leszel amikor az 5% többi része elkezd a cég felé szivárogni - elindítva némi pénzt. Ha ebből kimaradsz és az 5% azon része leszel, aki aránylag későn került a képbe, max. teperhetsz hogy keress olyanokat akik még nincsenek bent de hajlanak rá. És előbb-utóbb elfogynak az ilyen emberek, akik pedig a legkésőbb jöttek már nem találnak senkit, ezért előbb-utóbb hagyják a fenébe az egészet.


És egy másik szempontból:

Szerinted, ha ebben tényleg olyan könnyű megcsinálni a tutit, az előtted lévők miért nem csinálták meg? Vagy csak kedvességből hagytak neked még piacot, hátha kedved szottyan rá?


Csak azért is írtam, akinek nem tetszik menjen Japánba.

2013. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
90%
senki se mondta hogy könnyű. s valószüleg azért nem csinálták meg az elöttünk levők amiért pl. pék se lesz mindenki.
2013. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
29%

Összefüggéseiben nem érted amit írok.


Ha elmegy valaki péknek, nem úgy áll hozzá, hogy ő csak zsömlét akar sütni, akinek meg más kell, az megy másik pékhez vagy igen?! Pláne nem fogja ajánlgatni boldog-boldogtalannak, hogy legyenek ők is pékek, mert ez a legjobb dolog. A saját konkurenciáját ki akarja növelni?

De eleve a példa is rossz, hiszen már eleve "pékek" azok, akik bevonják a további "pékeket". Aki megkeres valaki mást a lehetőséggel ugyan úgy hálózatépítő, tehát már választott.

2013. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
75%

Összefüggéseiben nem érted amit írok.


Ha elmegy valaki péknek, nem úgy áll hozzá, hogy ő csak zsömlét akar sütni, akinek meg más kell, az megy másik pékhez vagy igen?! Pláne nem fogja ajánlgatni boldog-boldogtalannak, hogy legyenek ők is pékek, mert ez a legjobb dolog. A saját konkurenciáját ki akarja növelni?

De eleve a példa is rossz, hiszen már eleve "pékek" azok, akik bevonják a további "pékeket". Aki megkeres valaki mást a lehetőséggel ugyan úgy hálózatépítő, tehát már választott.


A zsemlét fogja ajánlani boldog boldogtalannak és a többi termékét is. Hisz abból él aki megveszi.

Nem fogja ajánlani senkinek se más vonalát a hálózatban mert az konkurencia.


A te összefüggéseidet nem nem értem hanem nem értek egyet vele. Ami a péknél a zsemle az itt maga a lehetőség. S a pék a zsemlét adja el, a hálózatépitő a tevékenységet.

Az hogy elfogynak azok akiket érdekel tévedés. Ugyanugy képződnek ahogy a zsemlét evő emberek megéheznek ujra.

2013. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
72%

Itt az alaptévedésed ott van hogy azt hiszed azok profitálnak akik az elején benne vannak. Azok profitálnak akik elvégzik a tevékenységet a többiek az elsők között is eltünnek a sülyesztőbe. Akik meg késöbb kapcsolodnak be de szintén elvégzik a tevékenységet azok késöbb is profitálnak.

Zsemlével se az profitál aki az első zsemlétket adja el, hanem az aki elég zsemlét elad ahhoz hogy értékelhető profitja legyen.

2013. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:

"Mi a véleményetek, lehet pénzt keresni a hálózatépítéssel?"

Igen, lehet. Vannak sokan, akik keresnek, úgyhogy ez nem vélemény, hanem tény.


Nem arra a kérdésre válaszoltam, hogy azok többsége, aki csinálja, jól keres-e vele, vagy keres-e egyáltalán valamit. Ha ez lett volna a kérdés, azt írnám, hogy a többség, aki megpróbálja, valószínűleg semmit, vagy nagyon keveset keres vele. Ez azonban nem jelenti, hogy nem lehet. Cserébe egyetlen ember, aki keres vele, már bizonyítaná, hogy lehet. Persze, nem egy, hanem sok ilyen van.


Nem is arra válasszoltam, hogy te fogsz-e keresni vele, ha belevágsz. Ha ismernélek, sem tudnám megmondani, legfeljebb sejtésem lehetne.


"Ti belevágnátok egy ilyen jellegű munkába?"

Csinálok is ilyet. Úgy gondolom, manapság kevesen engedhetnék meg (de sajnos sokan megengedik) maguknak azt a luxust, hogy nem próbálkoznak hálózatépítéssel.

2013. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
45%

Lehet vele pénzt keresni.


Viszont felmerül egy kérdés. Te árusítanál olyan terméket, amit az emberek 95%-a élből elutasít? Nyilván nem.


Ezt a nagy hangú MLM mániások nem hajlandóak megérteni. Hiába minden érv mellette, ha egyszer az embereknek nem kell, akkor megfeszülhettek, akkor sem lesz igazatok. Szép meg jó, akár a kommunizmus, de a tömegek NEM kérnek belőle.

2013. máj. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
37%

Az emberek 95%-a elutasítja a Maseratit. Így tehát az összes Maserati kereskedő idióta, nem hajlandó megérteni, hogy az emberek 95%-ának nem kell a terméke.


Hát, szerintem jól elvannak azzal az 5%-kal, de te tudod... A lényeg, hogy legyél magabiztos a véleményeddel..


Amúgy melyik MLM-terméket próbáltad, és kínáltad fel az embereknek? Melyikkel jött össze ez a 95-5%-os tapasztalatod? Jaaaaaa, hogy NINCS IS TAPASZTALATOD? Értem...

2013. máj. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
54%

"Te árusítanál olyan terméket, amit az emberek 95%-a élből elutasít? "


Ezt mire alapozod? Végeztél bármilyen felmérést vagy tudsz ilyen kimutatást vagy csak úgy a hasadra ütöttél?

2013. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!