Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a véleményetek, lehet...

Mi a véleményetek, lehet pénzt keresni a hálózatépítéssel? Ti belevágnátok egy ilyen jellegű munkába?

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 10:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
34%
Ohhh remek, így sokkal jobb. Szóval egy olyan terméket próbáljunk meg eladni, amit az ember 75%-a még az előtt elutasít, hogy bármit is megtudott volna róla, pusztán az értékesítés mikéntje miatt. Jó biznisz mondhatom... :D
2013. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
44%

44-es! Szerinted miért nincs az emberek 95%-ának Maseratija?


Amúgy meg mi az, hogy csupán az értékesítés módja miatt nem érdekli a termék az embereket? Te milyen környezetben élsz? Mifelénk az van, hogy a barátaim szívesebben vásárolnak tőlem, mint egy idegentől. Neked nincsenek barátaid? Nincs ember, aki jobban megbízzon benned, mint egy idegenben? Vagy miért tapasztalod ezt az elutasítást az emberek részéről?

2013. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
61%
Mr szövegértés nem érveim hanem tények vannak. Amúgy nem is arról van szó, hogy befejeztem a vitát egy olyannal aki nem ismeri a reklám és a marketing működését, de ez még hagyján, hanem pláne nem ismeri az MLM működését és mégis egy ilyen témájú kérdésnél okoskodik.
2013. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
34%
Tőlem MLM nélkül is megveszik, amit eléjük rakok, mert a személyem biztosíték a minőségre, és a jó ár/érték arányra. Persze ebben is sok munka van, és tartani is kell a színvonalat, hogy megmaradjon a bizalom. Viszont eszem ágában sem lenne olyan terméket árulni, amit egy olyan rendszeren keresztül kell értékesíteni, amit az emberek 75%-a kapásból elutasít. Ugyanolyan jó termékeket lehet árulni MLM nélkül is.
2013. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
34%
ja persze... azt áruld el, a vevők honnan tudják, (és miért érdekli őket) hogy az eléjük tett termék után te hogyan kapod a jutalékot... mlmben vagy sem... Az értékesítés során elő sem kerül a hálózat... szóval? ;-)
2013. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
41%

Ha az ismerőseidnek kínálod, nyilván tisztában vannak vele. Nem, de?


De nem értem mit problémázol ezen, ti magatok mondtátok, hogy az emberek 75%-t nem érdekli a termék. Vagy ti azt hittétek, hogy pusztán a termék hibája, hogy 4-ből 3 ember elutasítja? De édi... A fenét! Mikor engem felhívnak, már az első mondatból tudom mire megy ki a játék. Annyira butának tartod a saját vásárlóidat, hogy nem feltételezed róluk, hogy kapásból tudják a termék hátterét? Ez elég szomorú...

2013. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
31%

Miért érdekli őket? Valakik a termékbemutatókra is elmennek, és megveszik 200 ezerért a 10 ezer forintos terméket. Ezzel nem akarom összemosni a két dolgot, csak egy példa, hogy még egy ilyen módszerrel is rá lehet venni emberek a vásárlásra, pedig egy ép elméjű embernek nem nehéz kitalálni, hogy átverés. Olyan is van, aki érdeklődik az MLM terméke iránt (ez még nem a vásárló), de ez a megkérdezetteknek csupán a 25%-a, ezt ti magatokat mondtátok. Amelyik terméket én kiválasztom, hogy felrakjam a boltom polcára, azt a vásárlóim 90%-a nem csak kipróbálja, hanem utána rendszeresen vásárol is belőle. 90% kipróbálja, és közel 90% utána rendszeresen megveszi. Hol vagytok ti ettől?


Elmondtam, hogy azért nem vesz mindenki drága autót, mert nincs rá pénzük. Olyan is van, aki megengedhetne magának drágább autót, de más az értékrendje, és másra fordítja azt a pénz. Nem értem mit akarsz ebből kihozni? Az MLM termék annyira drága, hogy nem engedheti meg magának mindenki? Akkor viszont hogy jön össze az elmélettel, hogy a legkisebb ember is csinálhatja, ha egyszer ő maga meg sem tudja megfizetni az árusított terméket? :)

2013. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 szisza7 válasza:
40%
Engem nem érdekel kinek milyen rossz tapasztalata volt más csaló cégek miatt az MLM-el kapcsolatban. Ha nekem valamiből tudom, hogy hasznom lehet abba belevágok. De a network marketinges munka sem egyik pillanatról a másikra hoz gazdagságot, keményen meg kell dolgozni vele, legalább 2-3 év vagy több. A nagyon profik ezt megtudják tenni fél év alatt is. Egyébként nem tudom miért fikázzák sokan az MLM-t, van akinek fogalma sincs róla miaz,nem is volt konkrét negatív tapasztalata csak jártatja a száját,mert mástól ezt vagy azt hallott.Ha te elmész egy fodrászhoz és tetszik a munkája amit rajtad készített el, biztosan ajánlani fogod. Nem is gondolsz bele de már te is az mlm-t használtad. Jah meg a másik változat, hogy azt mondják piramis az egész. ÉS? Miért a munkahelyen mégis mivan? Felül van a főnök, alatta a vezetők, melósok stb.. Elnök,miniszter,stb. Az én konkrét véleményem, hogy jó az MLM. Szűrd ki azokat a hívogató hírdetéseket amik azt reklámozzák egyik napról a másikra gazdag leszel, mert azt mindenki tudja h hülyeség... Ez alapján válaszd ki a legmegfelelőbb hálózatépítős munkát.
2013. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
28%
Egyszerübb hallottak alapján véleményt alkotni. Kényelmesebb. És igy fontosnak érezheti magát a másik annélkül hogy tenne érte valamit. Erre megy ki a játék.
2013. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
43%

Kedves 64%-os. Egyrészt kikérem magamnak a hangnemet, bár az agressziódból arra következtetek, hogy kényes helyen sikerült beléd kötni.


Másrészt az én boltomban néhány márkás csokit leszámítva nem igen találsz kommersz, indokolatlanul drága termékeket. A 2 fajta tésztát, amit árusítok 20 km-en belül gyártják, olcsóbb, és jobb, mint az Amwayes, ez saját tapasztalat, de mások is mondták. Az üdítőt, és ásványvizet is helyben gyártják. A Fodorostya nevű cég szinte minden termékét árusítom, magyar, olcsó, jó minőségű, és nagyon viszik. Nagyon sok árum van a Metro saját márkás termékeiből, mert olcsók, és jók. Kifejezetten utazom azokra, amik ugyanott készülnek, mint a márkás, csak a Fine food, vagy az ARO felirat miatt nem kerülnek annyiba. De egyébként telibe ugyanaz. A nápolyit, a tésztámat, az üdítőket, a szörpöket, és persze a fő profilomat, amit eddig nem erőltettem, mert nem vág ide, a zöldség gyümölcsöt a vásárlók 90%-a veszi, és szereti. Sőt, talán nem is tudnék olyan vevőt mondani, aki a tésztámból nem vásárolna rendszeresen. A nápolyit talán nem veszi mindenki, de azt tudjuk be annak, hogy nem is szereti mindenki a nápolyit. Nálam csak gondosan, átgondoltan összeválogatott árukészletet találsz, ami mindig igazodik a vásárlók igényeihez. Ezt te nem tudod megcsinálni. Ez a másik nagy hátránya az MLM-nek. Én még a hónapon belül is tudok igazodni az emberek aktuális pénztárcájához, neked meg fix a választékod. Na már csak ezért sem mennék bele soha.

2013. máj. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!