Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Amway-el kapcsolatban tapaszta...

Amway-el kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok beszámolójára vagyok kíváncsi, akik már kipróbálták, vagy tudják miről van szó, nem csak "hallottak valamit". Köszönöm az értelmes válaszokat előre.
2013. szept. 2. 18:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
100%

igen, de ettől még nem fogsz többet tudni Kenobinál. Ráadásul nemcsak névleg nem vagy termékforgalmazó, ugyanis törzsvásárló+ként regisztráltál, hanem a gyakorlatban sem, még semmit nem is forgalmaztál. Meg nem is vásároltál, ha már itt tartunk.


tehát egy jelentéktelen senki vagy a témában. eddig is az voltál, és a mostani hazugságod sem emelt ki ebből a szerepből.


de próbáld tovább, innen már csak egy kis lépés. veszel valamit, kipróbálod, visszaküldöd, visszakapod a pénzedet, aztán mindezt leírod. érted... ugyanaz az ember maradnál sajnos, de legalább már igazat beszélnél...

2013. szept. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
0%
Tudod mit? Vásárolok valamit, de nálad. Na?
2013. szept. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
0%
LOL :-) Én is ezt csinálom. Mikor felhív valami ismerős ilyen 10-en évek után, hogy nekem fontos, meg játsza az eszét, hogy neki akármelyik időpont meg sem felel, már a számban érzem a kávé ízét. :-D Meghallgatom melyik MLM-es marhaságba szipkázták be, felteszek pár keresztkérdést, megiszom a kávém, és szánakozom szegény hülyén, aki nem csak az én italomat, de az 1-2 mentoráét is fizette. Persze 1-2 év múlva rákérdezek, hogy mi a helyzet a nagy üzlettel, és csak lesütött szemeket kapok válaszul, vagy esetleg pár szó magyarázatot a kevés időről, az emberek meg nem értéséről, a gazdasági helyzetről, és a világ általános nyomorúságáról. Soha egyetlen sikeres ember sem keresett még fel, csak a szegény balekok, akik hisznek még a mesében.
2013. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
100%
KI VAN ZÁRVA! Soha nem akarlak látni! Remélem megérted.
2013. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
0%
Megértem én, persze hogy megértem. Amikor már bizonyítani is kéne, tele a gatya. Ennyi.
2013. szept. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag be vagy regisztrálva, neked mit kellene bizonyítanom? :) Ugyan már... Egyszerűen csak kellemetlen társaság lennél. Olyan dologba beszélsz bele, amiről nem tudsz semmit. Aztán megpróbálod előadni, hogy tudsz, de kiderül, hogy kamuztál. És folytatod. A 3 évesem is kellemesebb társaság nálad. Rajta is lehet nevetni, meg rajtad is. De ő poénnak veszi, ha nem jött be egy trükkje, és megy tovább az élete. Neked meg e körül forog az egész napod, és jössz azzal, hogy a másiknak tele a gatyája, azért nem akarja folytatni, mi? :) Iiiigeeeeen. Tele a gatya. Nyertél.
2013. szept. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
0%
Mit kamuztam én?
2013. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
100%

1: beljebb esem a "láttam azt aki hallott valamit" kategóriánál

Nem, nem esel beljebb.


2: Csak megerősíteni tudom...

Nem, nem tudod, hiszen még mindig nem vásároltál semmit.


3: A visszavásárlási garancia is csak mézesmadzag.

Nem, nem mézesmadzag, működő dolog.


4: apró betűből itt is van bőven

Nem, nincs, idézni sem tudtál; nemhogy bőven, egyet sem.


Tehát lényegében azt hiszem, minden, amit írtál, kamu volt...

2013. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
0%

Ja, te ezt így eldöntötted akkor az így van és pont. Tipikus MLM-es hozzáállás, a ti véleményetek egyenesen tény, azt sziklaszilárdan kell hangoztatni, mindenki más téved, egyébként is kussoljon. Ezt neveli belétek az MLM-es szekta.


Jártam rendezvényeken, és köss bele, csak ingyen, merthogy pénzt erre én nem áldozok. Ismerem az Amway propagandáját, hovatovább még a nyilvános pénzügyi adatait is tudom értelmezni.


Véleményem pedig nekem is lehet róla, függetlenül attól, hogy fizettem-e vagy sem érte, magam próbáltam-e ki, vagy csak mások nem reprezentatív véleményére hagyatkozom.

Szintén MLM-es duma, csak arra hallgass aki benne van, mi? Mert nyilván nem érdekelt benne anyagilag, avagy nincs véd és dac szövetségben a szintén mások lehúzásából élő hálózatépítgető-fajtársával.


A garanciát meg mondtam, próbáljuk ki. De itt is csak az üres odamondogatás megy.


Ha ez a garancia élne, és valóban nincs semmi apró betűs buktatója, akkor miért vaterán, meg egyéb apróhirdetésekben próbál megszabadulni egy csomó, nyilván "bukott" hálózatépítő a vackaitól?

2013. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
100%

"a ti véleményetek egyenesen tény"

Nem. Vannak vélemények. Van az enyém, és van a másik három válaszoló véleménye. Ezek tapasztalatokon alapulnak, tehát lehet rájuk adni. Aztán van a te véleményed, ami NEM tapasztalaton alapul, tehát NEM lehet rá adni.


Ezeken a véleményeken felül vannak a tények. Abból nincs többféle, csak egy.


A termékek ár/érték aránya vélemény. A másik három válaszoló szerint magas. Szerintem alacsony. Neked meg nincs erről tapasztalatod, csak "hallottál valamit".


A megelégedettségi garancia meg tény. Egy tényt egy értelmes ember sem vitat. Kérdezz meg akárhány (volt) termékforgalmazót. Csak te.


"Véleményem pedig nekem is lehet róla, függetlenül attól, hogy fizettem-e vagy sem érte, magam próbáltam-e ki, vagy csak mások nem reprezentatív véleményére hagyatkozom. "


Így van. Lehet. Csak itt "leginkább" az ilyen véleményre nem kíváncsi a kérdező. Meg úgy általában a világ is jobb lenne, ha az ilyen ember az ilyen megalapozatlan véleményét nem hangoztatná. A jogrendszer szerencsére már felkészült erre, és helyén kezeli a közvetett tanúk vallomásait..


"A garanciát meg mondtam, próbáljuk ki."

Így van. Próbáld. Én már sokszor próbáltam. Megteheted te is. Be vagy regisztrálva. Illetve gondolom képes vagy találni olyan embert, aki a való életben szóba áll veled, és hajlandó neked segíteni ebben.


"Ha ez a garancia élne, és valóban nincs semmi apró betűs buktatója, akkor miért vaterán, meg egyéb apróhirdetésekben próbál megszabadulni egy csomó, nyilván "bukott" hálózatépítő a vackaitól?"


Te nyilván tudsz az apró betűkről, bár valahogy még mindig nem sikerült mondanod egyet sem. Pedig hozzáférsz minden szabályzathoz.


Arra meg nyilván semmi esély, hogy a vaterán és egyéb apróhirdetésekben PROFITTAL próbálnak meg kereskedni egyesek, ugye? :)


Itt van egy eladó, aki sikeresen eladott egy terméket:

[link]


Ugyanezen eladó újra szeretne eladni egyet:

[link]


Tehát mivel a termékek keresettek, ő rendszeresen kereskedelmi haszonnal értékesíti ezt. Nem úgy tűnik, mint aki a vackaitól szabadulna meg.. :)


Ezen az egy ügyleten keresett 600-1600 forint között valamennyit.


ITK, érdekes egy szórakozás vagy te nekem a sok hülyeségeddel..

2013. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!