Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Amway-el kapcsolatban tapaszta...

Amway-el kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok beszámolójára vagyok kíváncsi, akik már kipróbálták, vagy tudják miről van szó, nem csak "hallottak valamit". Köszönöm az értelmes válaszokat előre.
2013. szept. 2. 18:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
90%
Kedves killer. Nagyon nehezet kérdeztem?
2013. szept. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
0%
Tény, következtetés, szavakon, szemantikán lovagolsz, mint az általános iskolások. De komolyan, ilyen vitákra általános iskolás koromból emlékszem. Gondolom nem közgazdász végzettséged van, de matekból sem lehettél jeles. Szerencsére én 4 évig jártam matek tagozatos osztályba, és közgazdász diplomám is van, ezért konyítok némileg a matematikai logikához, statisztikához. Ezért sem tudnak MLM-es balekok megvezetni néhány öncélúan kiragadott statisztika beböfögésével. A tény szó nem szerepel a matematikában, ott maximum axióma van, és tételek. Tulajdonképpen a köznyelvben az axiómát, és a tételt is nevezhetjük ténynek. Csak amíg az axiómát nem bizonyítjuk, addig a tételeket igen. Valószínűleg ez kevert be neked. Ezért sem kellene olyan szellemi vitába bocsátkozni, amire nem vagy felkészülve. A lényeg. Te közöltél egy adatot, a 27%-t. Én pedig tudom, hogy az egyik biztos termék, amit oda/eladnak a leendő vásárlónak az a mosogatószer. Ebből nyilván lejönnek azok a vásárlók, akik életvitelszerűen használják már ezt a mosogatót. Ugyanakkor ez nem lehet túl nagy szám, tekintve, hogy egy ilyen mosogatószer nagyon sokáig elég. Ezekből az adatokból pedig az a tétel következik, hogy a cég forgalmának igen nagy százalékát (mert ugye eddig csak a mosogatószerről beszéltünk, vannak más "fix" próba termékek is) azok az eladások adják, amik az újabb "vásárlók" beszervezését célozzák. Egyúttal az is következik ebből, hogy igen csekély azon kipróbálók százaléka, akik később rendszeres felhasználóvá válnak. Tulajdonképpen az újabb és újabb beszervezési kísérletek generálják a forgalmat, nem a stabil fogyasztói hálózat. Ha a következőkben is jelentéstani fogódzkodókat keresel a mondandómban, a vitát befejezettnek tekintem.
2013. szept. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
30%

Na, valaki besértődött és kimoderáltatta a részt, ahol killer meg a matekhuszár, aki megalapozatlan magabiztosságában tényként kezeli a saját véleményét végre választ kap az agymenésére..


Vajon melyikőjük lehetett?

2013. szept. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
61%

Matekzseni! Ha van egy termék, amivel először megismerkednek az emberek. Legyen a mosogatószer. Ennek a minősége/tetszési indexe/keresettsége/forgalma egy adott egyén 100-as skáláján legyen A. Adott egyénnek a különböző elvárásai szerint vannak szintek, amit meg kell haladnia A-nak ahhoz, hogy

1; újra vegyen ebből a termékből - ez a szint legyen X;

2; újra vegyen, sőt, más terméket is kipróbáljon - ez a szint legyen Y.


Szerinted mennyire jellemző, hogy Y>X?


OK, örülök, hogy belátod. Na most tegyük fel, hogy az emberek nagy része, aki a mosogatószert kipróbálja, az tetszik neki, és A>Y! Én ezt állítom. Mekkora a valószínűsége, hogy nekik a második kipróbálandó termék ugyanaz lesz? Semekkora. Miért lenne egyértelmű, hogy a mosogatószer után valaki pont a rúzst próbálja ki? És pont abban a színben? Ugye, hogy nem az? Akkor viszont ha a második és sokadik kipróbálandó termék megoszlik a mosogatón kívüli másik 500 termék között, akkor hogyan is döngethetné meg a mosogató vezető pozícióját?


De nézzük a Nutrilite-ot. Vajon hogyan lesz a világ legnagyobb múltú táplálékkiegészítő gyártója a világ legnagyobb forgalmúja is egyben? Vastagon? A második helyezettet és a mezőnyt csúnyán maga mögött hagyva? Ez a tény. Főleg, hogy 100% pénzvisszafizetési garanciát ad? Úgy, hogy kivételesen jó a termék. Ez tény, ha a matekzseni kérdezi...


Visszatérve a fontos részhez, killer, mik az apróbetűs részek?

2013. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
0%
Húú bakker, egy betűt sem értettél abból, amit leírtam. :D
2013. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
0%
Tök másról beszélsz, sztem hagyjuk.
2013. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
61%
Ezek szerint te nekem írtál személyesen? Oh. Nem kellett volna. Azt hittem, a világot akarod gazdagítani a látásmódoddal. De tényleg hagyjuk! Végül is mondandód nem is volt; tapasztalatod nincs, tényeket nem ismersz.
2013. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:
0%

Jaaa, hogy a katalógus hátoldalán? Az aztán tényleg majdnem olyan, mintha kőbe lenne vésve. Szállítani meg gondolom a verebek szállítanak, vagy a fecskék?


Effektív nem érted amit írnak neked, vagy amit úgy általában a témában írnak. Milyen alapon akarsz így vitázni? És még azt is te akarod eldönteni, ki kompetens...


Amikor valaki nem tök hülye, akkor tökéletesen alkalmas MLM-esnek. El kell vele hitetni, hogy ő okos, gyakran kell rá emlékeztetni, hogy milyen jó úton halad a siker felé, és kb. meg is kaptuk ezt. Valós kérdésekre nincsenek válaszok, féligazságokból, logikátlan agymenésekből, komolynak tűnő statisztikákból viszont mindig van dögivel. Ez meggyőzi a többi hülyét és kész is a hálózat.


Ahánnyal beszéltem - főleg élőben, és ott aztán különösen érződik - mindről lerí, hogy életében nem voltak saját gondolatai. Még a mondatszerkesztésén is érződik, nincs gondolkodás a szavai mögött. Az ilyen ember tárgyalástechnikából és mérhetetlen önhittségből áll. Ha ezeket kivonnánk belőle, úgy hullana a földre a ruhája, mint az Ózban a boszorkányé.


És akinek nem inge...


Egyébként amit töröltek, azt írja már vissza valaki. Egyébként hétvégén nem szoktak aktívak lenni, de mindig van első alkalom, szóval hajrá!

2013. szept. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:
0%
Ismerek tényeket, te magad árultad el őket. Van tapasztalatom, és rálátásom, mert 18 évesen kipróbáltam, de gondolkodó emberként nem kellett 2 hónap, hogy átlássam a rendszert. Voltam egyébként a Hiltonban is, hallgattam a Göncz Kingát élőben, hallgattam a cd-ket a kocsiban, sőt még két mt-t is tartottam. Hamar rájöttem, mekkora marhaság az egész, azóta nem volt közöm MLM-hez, és nem is lesz soha. Véleményem pedig volt, van is, és ki is fejtettem a lehető legnagyobb részletességgel, de neked sajnos nem sikerült megérteni. Pontosan tudom, hogy a válaszaid kész vannak, és az is lehet, hogy retorikailag is felkészült vagy, ha túl a szokványos ellenérveken, amiket laikusok vetnek fel, akkor véged van, képtelen vagy érdemben reagálni. Azért meg nem írogatok, hogx valami egészen másra válaszolj...
2013. szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
90%
Kedves killer! Egy dolgot árulj el, kérlek: állításod szerint forgalmazója vagy az Amway termékeinek. Azoknak a termékeknek, melyeknek én hosszú évek óta a vásárlója, mégpedig elégedett vásárlója és kizárólag a vásárlója vagyok. Áruld el kérlek, hány terméket használtál, mi alapján nyilvánítottad a termékeket gyengének?
2013. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!