Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Amway-el kapcsolatban tapaszta...

Amway-el kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok beszámolójára vagyok kíváncsi, akik már kipróbálták, vagy tudják miről van szó, nem csak "hallottak valamit". Köszönöm az értelmes válaszokat előre.
2013. szept. 2. 18:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
0%
*túl lépünk
2013. szept. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 A kérdező kommentje:
Azért azt nem gondoltam volna, hogy ekkora vita alakul itt ki. Ha megbocsátotok, ezt nem fogom mind visszaolvasni.
2013. szept. 10. 17:16
 53/86 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem veszítesz vele. Minden e témakörben feltett kérdés csupán újabb hadszíntér ugyanazon néhány ellenlábas számára. Érthető módon a mellette szólók kissé elfogultak, érthetetlen módon killer barátunk a kakukktojás.

A termékekről tudok nyilatkozni, az üzleti lehetőségről nem. Sok terméket használok, nagyon jók.

2013. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
61%

Most reggel felhívott az egyik barátom, hogy szeretne rendelni c vitamint, multivitamint, folyékony szappant és *mosogatószert*. Mindegyiket már régóta használja.


Gondolkoztam, hogy mit mondjak neki. Hogy "áááá, igazából ezek a tapasztalata ellenére nem is olyan jók ám, meg szemtelenül drágák is, és ő igazán nem engedheti meg magának"?


Aztán rájöttem, hogy az ügyletben három ember véleménye közül a csupán az egyikét veszem számításba:

- vagy az enyémet, aki szerint jók a termékek, és jó áron vannak, nyilván ezért használom és ajánlottam neki anno,

- vagy a vevőét, aki szintén így gondolja, ezért vásárol régóta,

- vagy egy tök idegenét, aki sohasem vásárolt ilyeneket, de mégis van véleménye, történetesen hogy rosszak és drágák ugyanezek.


Döntöttem. Kiszolgálom a vevőt. Az ő véleménye a legfontosabb.


Szép napot mindenkinek! ;)

2013. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
0%

Tegyük félre, hogy szerinted hazudok. Lépjünk túl azon is, hogy rohadtul nem vagyok egyedül a véleményemmel. De ez így igaz? Te komolyan elgondolkodtál ezen?


Meg ugye anno nem a reménybeli jutalék reményében ajánlottad, igaz? Az mindig kiesik, amikor termékeket kell ajánlgatni, így aztán teljesen őszintén ajánlgatjátok a remek holmikat.

2013. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
90%
Kedves killer! Hány éves korodban derült ki rólad, hogy mániákus hazudozó és kényszeres kötekedő vagy?
2013. szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
61%

"Meg ugye anno nem a reménybeli jutalék reményében ajánlottad, igaz? Az mindig kiesik, amikor termékeket kell ajánlgatni, így aztán teljesen őszintén ajánlgatjátok a remek holmikat."


Nos, tekintve, hogy mint említettem, több, mint egy évtizedig csak vásárló voltam, sok mostani vevő onnan van, hogy még anno az akkori forrásomhoz irányítottam őket. Igen, jutalék nélkül.


Te látsz egy filmet, ami tetszik, nem fogod anélkül ajánlani senkinek, hogy kapnál érte pénzt? Sivár életed lehet. Miről tudsz te egyáltalán beszélgetni az ismerőseiddel? Vagy csak a rossz tapasztalatokat osztod meg, a jókat nem? Valami mellett sosem álltál ki, csak ellene? Kellemes lehet beszélgetni veled. Kb. olyan, mint itt, online..


Azt is tegyük félre, hogy beböfögsz hazugságokat, aztán hallgatsz, mint sz@r a gazban, ha igazolni kellene? Szóval mik is azok az apró betűs részek?


Szerintem hagyjuk... Annyira sajnállak.. :(

2013. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
23%
Ez már nagyon gagyi srácok. :) Úgy sem fogjátok sem Killert, sem engem meggyőzni mekkora jó már az MLM, meg az amway. Ha csak egy embert ismernék, aki ezzel vált sikeressé. De nem ismerek. Pedig elég széleskörű az ismeretségi köröm. Nekem ennyi elég.
2013. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
19%

Az, hogy a hülyeségeidre nem vagyok képes reagálni nem azt jelenti, hogy lapítok. De mondom, olyan szinten el vagy szállva magadtól, és a valóságtól olyan távol élsz, hogy ezekre nem lehet felkészülni. Amit meg írunk, konkrétan nem éred fel ésszel. És már ezzel a véleményemmel sem vagyok egyedül.


Én kiálltam volna, rajtam nem múlik, ha valamit bizonyítani kell. Rajtad bukott ez el, és még te nettrolloztál.


Egyébként meg, ha már előéletről van szó, én ezen az oldalon is több olyan dolgot leírtam, kifejtettem, ami alátámasztja a véleményemet. Az, hogy ezeket hülyeségnek tituláljátok még rohadtul nem ellenbizonyítás. És itt is ugyanoda kanyarodunk vissza, a szerencsétlen MLM agy mosott reakciójához, így nem érti, nem fogja fel, meg úgy általában már elég magas neki minden, ami valódi közgazdaságtan. De annyit felfog, hogy nem éppen szép képet fest a rendszerről, így aztán kézzel-lábbal! Mert a szponzora is megmondta, meg egyébként is, ő az okos, mert ő járt ópenekre, meg sikerdayekre, és el is b*szott ezekre százezreket, tehát biztos jobban tudja.

És természetesen mindehhez online akkora arc és bátorság párosul... ugye pont akkora, amekkorát el tud képzelni magának emberünk. :)

2013. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
61%

"Nekem ennyi elég."


nuff said...

2013. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!