Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Amway-el kapcsolatban tapaszta...

Amway-el kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok beszámolójára vagyok kíváncsi, akik már kipróbálták, vagy tudják miről van szó, nem csak "hallottak valamit". Köszönöm az értelmes válaszokat előre.
2013. szept. 2. 18:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
0%
Figy elhangzott nem egy ész érv, tények, tételek, bizonyítások. Te nem vagy hajlandó, vagy nem vagy képes rá, hogy megértsd. Szavak, kifejezések, ostoba, óvodás kiforgatása, ennyire vagy jó.
2013. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Nem áll szándékomban belefolyni az egyébként teljesen értelmetlen vitátokba, de egy dolgot hadd jegyezzek meg: ha te gőzerővel állítod valamiről, hogy az nem jó, az a te dolgod, te így látod. Más meg máshogy látja. Mi ezzel a probléma?
2013. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
61%

A probléma az, hogy van, aki akkor érzi jól magát a véleményével, ha szociális igazolást kap. Akkor nyugodt, ha minél többen gondolják úgy, mint ő. Ezért fontosnak tartja, hogy minél több embert meggyőzzön a vélt igazáról. Minden másként gondolkozó kizökkenti őt. Ezért nem megy ilyen emberek közé, valószínűleg belehalna. Ezért örül addig, amíg nem ismer olyan embert, aki MLM-mel lett sikeres. Egy normális, önálló gondolataival szociális támogatás nélkül is együtt élni tudó ember rohanna, hogy megismerjen ilyen embereket, hogy ezzel is gazdagítsa az ismereteit a világról.


De te vagy a pszichológus, vagy mi, nem? :)


ITK! Felmerült bennem egy gondolat, egy ideje álmatlan éjszakákat okoz, és mivel mindig válaszolsz nekem (leszámítva azt, amikor az állítólagos bőven előforduló apró betűs részre kérdezek rá), hadd kérdezzek meg valamit:


állításod szerint forgalmazója vagy az Amway termékeinek. Azoknak a termékeknek, melyeknek én hosszú éveken át a vásárlója, mégpedig elégedett vásárlója és kizárólag a vásárlója voltam. Áruld el kérlek, hány terméket használtál, mi alapján nyilvánítottad a termékeket gyengének?


Köszi.

2013. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok pszichológus. Vállalkozó vagyok, hagyományos kereskedelemmel foglalkozom. Közgazdász végzettségem van. Az ismeretségi köröm nagyon széles, ugyanúgy jó ismerősöm a havi több milliókat kereső milliárdos cég gazdasági vezetője, mint a segélyen élő. Vállalkozóként mindig keresem az új lehetőségeket, nyitott szemmel járok. MLM-el még egy ismerősöm sem lett sikeres. Bár tudok egy Avon-os nőről, aki egy Avonos Fiat 500-al jár, ő lehet, hogy abból is él. Ő az egyetlen a városban. Nekem nincs semmi bajom azzal, hogy te amwayezel, egészségedre, csináld csak. Az zavar, és ezt egy másik kérdésnél már le is írtam, hogy olyan amatőröket, laikusokat, akik 10-en év alatt tudtak csak összekaparni néhány 100 ezer forint spórolt pénzt, nem kellene átverni. Nem kellene velük elhitetni, hogy egy csapásra megváltozhat az életük, és még dolgozni sem kell, mert ez NEM IGAZ! A valóságban a 99% még azt a kevés spórolt pénzét is elbukja, mert a hazugságokkal ellentétben nagyon is sokba kerül az amwayezés. Bár konkrét előre kalkulálható költségeim nem voltak, még is több 10 ezrem ment rá abban az időben arra a 2 hónapnyi próbálkozásra is. De ugyanez igaz a saját mentoromra is. Gondolom nem volt neki sem ingyen a hiltoni kiruccanás. És még mielőtt elkezdenéd a sablon szöveget arról, hogy nem is kerül pénzbe a hálózat építés, már most leállítalak. Ez hazugság. Nagyon sokba kerül. És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy a pénzt sem kapom kézbe akárhogy, ahhoz vállalkozónak kell lenni. Legalább is annak idején még így volt.
2013. szept. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! A Válasz első fele nekem szólhatott.
2013. szept. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
61%
és a második fele SEM hozzá szólt... :)
2013. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim válasza:

Engem most invitáltak, "üzletkötőnek"... nem nyeltem be. ~ 2000ft 150 ml-es fogkrém... és? a tes#o-ban is ennyi vagy még olcsóbb a 150ml-es. és ugyan úgy 3 hónapig elég (elektromos fogkefével több ideiig is.)

Ahhoz, hogy az ember spóroljon, nem a drágábbat ("koncentrátum") és nem is feltétlenül az olcsót kell megvenni, hanem a jót!

-Beszerző-

2013. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hónapig elég napi két fogmosással az Amwayes fogkrém, kb. 3-4 tubus fogyott el ennyi idő alatt a korábban használt kommersz márkából, így pénzemnél voltam, és regisztrált tagként nagyker áron még mintegy negyedével olcsóbb is, de ezek tényleg fillérek. Hogy az alatt a 7 hónap alatt 2-vel több vagy kevesebb kakaóscsigát eszel meg a péknél, többet számít pénzügyileg.


Fogkrémből meg másból is - ahogy ma 15:21-es írja - a jót érdemes megvenni. Ez például jó ok lehet arra, hogy az ember Amway terméket vásároljon, aki meg nem akar, az nem vásárol. Ezzel nincs baj. A probléma ott kezdődik, amikor ebből a félinformációból valaki levezeti, hogy ez rossz üzlet.

2013. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
49%
Kevesebb is elég? Minden csaladtag tudja, hogy egy pici elég? Valaki a mezei Colgate-ből is fél borsonyit használ, valaki végignyomja a fogkefe hosszán. Márpedig ha valaki a koncentrált fogkremet is pazarloan használja, az is el fog fogyni.
2013. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
0%
Mégha igaz is lenne ez a koncentrátum mese, akkor is túlárazottak ezek a holmik. Egy egész hálózatot kell eltartani a jutalékokból, ez nyomja föl az árat nem a minőség. Ez utóbbit csak "hozzá marketingelik".
2013. nov. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!