Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Amway-el kapcsolatban tapaszta...

Amway-el kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok beszámolójára vagyok kíváncsi, akik már kipróbálták, vagy tudják miről van szó, nem csak "hallottak valamit". Köszönöm az értelmes válaszokat előre.
2013. szept. 2. 18:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim válasza:
bocs,#77-es leírására céloztam.
2013. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim válasza:

#77-es vaqgyok. Kérdem az okosoktól, hogy ha ez holland-amerikai találmány, miért volt a bemutatón, a dobozokon made in China felirat? Talán ugyan azt árulják mint más, csak más a köntös?

Logisztikusként megtehetném, hogy kínából ide importálok termékeket, átcsomagolom, vagy rá tapasztom a saját céglogóm ,és értékesítem a "világlegjobbterméke" címen, mert ez koncentrátum...

2013. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:

"Talán ugyan azt árulják mint más, csak más a köntös? "

Miért, Kínában egy gyár van csak? Vagy miért gondolod, hogy ugyanaz, mint amit mások árulnak.


"Logisztikusként megtehetném, hogy kínából ide importálok termékeket, átcsomagolom, vagy rá tapasztom a saját céglogóm ,és értékesítem a "világlegjobbterméke" címen, mert ez koncentrátum..."

Megteheted. Ha valóban csak ennyi az USA 25. legnagyobb privát kézben lévő vállalkozásának a titka, akkor ez egyszerű, szerintem utána kellene csinálnod. Évi 12mrd dollár forgalommal szerintem elég jól ellennél te is..

2013. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:

ma 16:14-es válaszoló. A személyeskedést, kérlek kerüld. Az említett hozzászólásokon nem felpörögtem, hanem reagáltam rájuk, és nincs közöd ahhoz, hogy mi a végzettségem. Ennél a kérdésnél nem én vagyok a téma, hanem az Amway cég.


A kérdésed érdemi részére. Szerencsére olyan kereskedelmi üzlettel foglalkozunk, amiben a termékek engedélyeztetésével, minőségi kritériumoknak való megfelelésével stb. nincs dolgunk. Amennyiben ezzel kapcsolatos kérdésed van, keresd az Amway Hungária Marketing Kft-t (hétfő-csütörtök 8-17, péntek 8-14):

Bp. 1025, Szeréna út 11.

telefon: (1)3451300


Készségesen fognak tájékoztatni, akár személyesen, akár telefonon keresed őket.



Mi maximálisan megbízunk a cégben, hogy mindezek rendben vannak, és ha mégsem lennének, akkor ennek kellemetlen következményeit a cég viselné. 54 éve nem történt ez soha másképp, de ha neked fontos kérdés, járj utána.

2013. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim válasza:
#84-es... nem veszed észre, hogy trollkodnak veled? :D
2013. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
#85-ös, szerintem a válaszomból ki tudod olvasni, hogy észrevettem. Mondjuk nem nagy felfedezés, hisz az Amway/MLM-témájú topikokhoz rendszeresen író fóbiások egyetlen eszköze a trollkodás.
2013. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!