Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért van az, hogy vannak...

Miért van az, hogy vannak állatok akiket kiskedvencnek hívunk és vannak akiket ételnek?

Figyelt kérdés
Ki és milyen jogon döntötte el, hogy a disznót,csirkét,libát,kacsát,halat,csibét stb. meg lehet enni, de kutyát, macskát enni állatkínzás és erkölcstelen. Nem értem mi köztük a különbség. Valaki világosítson fel.

2017. ápr. 8. 23:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/106 anonim ***** válasza:
0%

93-as idióta, mert az vagy.

Miért vagy a kérdezővel egyetemben idióta.

Ha olyan okos vagy gyere csinálj a takarmány gabonából élelmiszer minőségűt.

Másik volt vega kolléga ha nem akart a nap végén kilométereket gyalogolni az erdőről inkább alkalmazkodott.

De már felajánlottam sok vegának, hogy jöjjenek próbálják ki egy hétig az igazi munkát, mert pc huszárkodni könnyű.

2017. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/106 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: gondolom az igazi munka alatt a képzetlen, agyatlan kétkezi munkát érted. Durva hogy még büszke is vagy rá holott inkább szégyellned kéne magad.
2017. máj. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/106 anonim ***** válasza:
53%
Értem, szóval egy állatorvos, aki doktorit végzett, de nagytestű gazdasági állatokkal dolgozik, ezért a munkája fele megterhelő, nehéz fizikai munkából áll, az "agyatlan kétkezi munkás" egyesek értékrendje szerint. Na, ez is érdekes megközelítése a dolgoknak! :D
2017. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/106 anonim ***** válasza:
57%
És egyébként megjegyezném, hogy mielőtt mindenkit szégyenkezésre ítélnél, aki kétkezi munkát végez, csak úgy halkan és alhangon súgnám de tényleg, hogy ha az ilyen ember nem dolgozna, te se ropogtatnád el a napi répádat a fűtött irodádban ;) Szóval csak okosan az ilyen kijelentésekkel ám!
2017. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/106 anonim ***** válasza:

201-es idióta kétkezi munka nélkül nem tudnál az álomvilágodban élni, sőt még enni se tudnál semmit.

103/104 ott a pont nálad, de ezek nem látnak a rózsaszín ködtől, de ő is egy újabb hangember mint a többi akinek felajánlottam, hogy tapasztalja meg a valóságot.

2017. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/106 anonim ***** válasza:
A vegák szerint miért van gumós zápfogunk? Egyébként az emberi szervezetnek szüksége van valamennyi húsra mert így alakult ki. Ha megfigyeled amelyik állat a természetben ragadozó azt mi nem esszük, ami préda állat azt mi is esszük szóval valamilyen szinten a természet dönt. Amúgy a kutyát is eszik Ázsiában és a macskának is olyan íze van mint a csirkének csak kicsit rágósabb.
2018. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!