Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyet érdemes...

Szerintetek milyet érdemes meg vásároli?

Figyelt kérdés

Üdv!

Azt szeretném kérdezni töletek, hogy mejk kutya falytát érdemes meg venni és tenyészteni?

Mert amugy is venni akarok a kersztfiamnak egyet de ha már veszek, akkor venni kellene belölük többet ugy 2-3-at.

Olyan kellene ami kisebb termetü, meg annyira nem igényes fialásnál.Itt arra gondolok, hogy ne kelljen császározni, meg amelyk kint is el van, persze meg felelö körülmények közt.

Várom a a válaszokat!Elöre is köszönöm!


2010. júl. 26. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
100%
nektek egy ivartalanítottat érdemes....tenyészteni nem így kell....
2010. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
100%

Plüsskutyát, esetleg fakutyát.


Te soha az életben nem leszel tenyésztő. Egy tenyésztő, nem a neten érdeklődik ,hogy ugyan milyen fajtát jó tenyészteni.

Nem értesz semmit a kutyákhoz, és csak egy újabb szaporító leszel.

Nagyszerű.


Komolyan mondom, ez nem vicc, ezt nem csak úgy kitalálom, de semmilyen kutyát se vegyél, és végképp ne szaporíts.

Majd ha lesz egy kis eszed, és értesz a kutyákhoz, akkor vehetsz egyet, de szaporítani, akkor se szaporíts!

2010. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a legundorítóbb..... Szaporító akarsz lenni???? Milyen ez már...: Kevés probléma legyen vele, kistestű legyen, lehessen bárhol tartani hogy ne legyen vele sok gond, most legyen olcsó, utána meg jópénzért eladhassam.... Hányni tudok az ilyen emberektől.

Amikor elkezdtem kutyákkal foglalkozni nem a pénz vezérelt. Lassan két éve ennek, de még a mai napig se a pénz hajt.

Inkább ne vegyél kutyát.

2010. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénzkeresés szempontjából akarsz kutyát szaporítani akkor előre felvilágosítanálak, hogy nagyon nem kifizetődő, sőt ráfizetős hobbi ez. Az oltások, állatorvosi kezelés, szuka felnevelése sokkal többe kerül, mint amennyit keresnél rajta. A kiskutyák van hogy nem is kelnek el, fajtatisztákat is raknak be menhelyre vagy ingyen kínálják őket, de még így sem kell senkinek. Manapság már mindenki csak megszabadulni akar a kutyától nem venni egyet.
2010. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon durva, rögtön így délelőtt, még nem vettem be a nyugtatót. Csak remélni tudom hogy cukkolásnak írta a kérdést mert mintha direkt beleírt volna mindent amitől feláll a szőr a hátamon és még a helyesírásban is.

Nehogy írjatok neki tippeket!

2010. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, ez szánalmas...
2010. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 A kérdező kommentje:

Pedig veszek! Már ki és néztem!!!

4db törpe pincsert, na azok nem is nagy a szörük nem is igényesek. ennyi...köszönöm a segitséget!

2010. júl. 26. 11:20
 8/100 anonim ***** válasza:
100%

:D Ezaz, vegyél pincsert..... Az úgy se kell senkinek....

Szánalmas vagy. Csak nevetni lehet rajtad.....

2010. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
100%

neves tenyésztők nem hoznak le almokat mert eladhatatlan a normális minőségü kiskutya ... de te biztos ebböl fogsz meggazdagodni, ja hogy olcsóért fogsz beteg kutyákat "gyártani"? na, ugy lehet ...

fejbe tudnám vágni az ilyen tudatlan idiótákat ...

2010. júl. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim ***** válasza:
100%

Látszik hogy mennyire balf.asz vagy.... Ha értenél hozzá, lenne egy kis érzéked, nem pincsert választanál.....

És mielött még félreérthető lettem volna, ellened vagyok énis.... Hihetetlen buta ember lehetsz....

2010. júl. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!