Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyet érdemes...

Szerintetek milyet érdemes meg vásároli?

Figyelt kérdés

Üdv!

Azt szeretném kérdezni töletek, hogy mejk kutya falytát érdemes meg venni és tenyészteni?

Mert amugy is venni akarok a kersztfiamnak egyet de ha már veszek, akkor venni kellene belölük többet ugy 2-3-at.

Olyan kellene ami kisebb termetü, meg annyira nem igényes fialásnál.Itt arra gondolok, hogy ne kelljen császározni, meg amelyk kint is el van, persze meg felelö körülmények közt.

Várom a a válaszokat!Elöre is köszönöm!


2010. júl. 26. 10:54
 71/100 A kérdező kommentje:

ma viszem el öket állatorvoshoz 6-ra kell mennem...majd irok h mi volt.

jaa és sok mindent meg tudtam a válaszokból.köszönöm a jó válaszokat.

2010. aug. 10. 13:41
 72/100 anonim ***** válasza:
100%
Mennyiért adod el a két Westie-t? 60e-et adok értük. Annál drágábban nem vehetted őket. Én értek hozzájuk, és szeretném is őket. Add nekem el létszives. Honnan írsz?
2010. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 A kérdező kommentje:

Nem adnám el semmi pénzért öket!!!Baszottul meg szerettem öket.

Am nagyon olcsón jutottam hozzájuk...kb 20perc és megyek állatorvoshoz,majd irok...

2010. aug. 10. 17:49
 74/100 anonim ***** válasza:
100%

,,.Itt arra gondolok, hogy ne kelljen császározni,"


Állatorvos mellett asszisztáltam pár évet.

Megsúgom neked, hogy az angol bulldog mellett a westit császároztuk a leggyakrabban. Az ilyen olyan allergiás betegségeiről nem is beszélve. De ez szerintem téged nem fog érdekelni.

Viszont ha nem veszed észre időben, hogy orvosi segítség kell pl. az ellésnél akkor a kutya pár órán belül kínok között pusztul el... :-(

2010. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 anonim ***** válasza:
100%

gondolom milyen jó helyről származnak azok a "baszottul olcsó" westiek:(

szegénykék..

2010. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 anonim ***** válasza:
100%
Baszottul elbasztad........
2010. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/100 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, adok értük 100e-et, csak add nekem el őket... Te nem tudsz róluk gondoskodni, én viszont szívesen foglalkoznék velük. Van westie-m, értek a fajtához. Nálad csak megdöglenek vagy kínozva lesznek. Mennyit kérsz értük? max 150e-et tudok felajánlani.
2010. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 A kérdező kommentje:
Te nagyon hülye vagy!! Nem vagyok rászorulva a pénzedre...divatáru kereskedö vagyok, szal van saját válalkozásom.enyit erröl...
2010. aug. 10. 23:28
 79/100 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy rászorulva a pénzre,akkor mi a reteknek akarsz kutyát szaporítani?

Nem mondasz igazat!

2010. aug. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/100 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora f.asz vagy te... Nem téged akarlak a pénzemmel segíteni te sz.arházi, hanem azokat a kutyákat szeretném megmenteni egy ilyen köcsög állattól..... Nem ér a bőröd 2 fillért sem....
2010. aug. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!