Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyet érdemes...

Szerintetek milyet érdemes meg vásároli?

Figyelt kérdés

Üdv!

Azt szeretném kérdezni töletek, hogy mejk kutya falytát érdemes meg venni és tenyészteni?

Mert amugy is venni akarok a kersztfiamnak egyet de ha már veszek, akkor venni kellene belölük többet ugy 2-3-at.

Olyan kellene ami kisebb termetü, meg annyira nem igényes fialásnál.Itt arra gondolok, hogy ne kelljen császározni, meg amelyk kint is el van, persze meg felelö körülmények közt.

Várom a a válaszokat!Elöre is köszönöm!


2010. júl. 26. 10:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:
100%
Üssön el a busz, de ostoba, primitív idióta.
2010. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 anonim ***** válasza:
Hánynom kell tőled. No comment. Téged nem börtönbe csuknálak, hanem kínoználak, hogy úgy dögölj meg.
2010. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 anonim ***** válasza:
50%
Haggyátok ISTEN majd bosszút áll rajta és a pokolkapujához küldi míg mi a mennyben játszunk a kutyákkal! Egyébként egy hülye idióta tenyésztő ! De ilyet még nem láttam ekkora idiótát meg kérdezi neten h milyen kutyát szaporitson és azt várja h ne irjunk csúnyákat! hát nem értem!
2010. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 anonim ***** válasza:
100%
NEM tenyésztő,koszos,pénzéhes szaporító!
2010. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 anonim ***** válasza:

az ilyet vinné el a halál!

sztem csak úgy megjátsza magát hogy az fáj.mondani mindent lehet... 2 szukát akarsz szaporitani? nincs olyan hülye mint te a földön...senki nem fogja párositani a kutyáid fajtatiszta westikkel párositani!Elhiszem hogy nem mindenkinek van pénze pl:. 50-60ezres westire,erre azt tudom mondani hogy nézzen körül menhelyeken mielött meggondolatlanul vesz az expresszen amiknek még a sok oltás,ha betegek,lehet öröklödött betegsége,lehet nem fogja megélni még a 6-7 éves kort se!

A kérdés írójának meg csak annyit: te egy 7-8 éves kis fikagyerek lehetsz aki ezen élvezkedik hogy olvasgatja hogy őt oltják!Ha mégis igaz lenne hogy vettél kutyát akkor az állatorvos kamu!Persze az állatorvos nem fog azzal foglalkozni honnét van a kutya,de lehet még nem látja a betegségét...lehet késöbb jön ki rajtuk!

sajnálom a kutyákat!

2010. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 anonim ***** válasza:

olyan jó lenne ha ez a kérdés kamu lenne:(

nagyon felzaklatott:S mindig ideges leszek ha elolvasom.

2010. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 A kérdező kommentje:
Még utoljára annyit hogy, kiszedtem belölük majd 600ezret ki vittem olaszba vicenzába ott adtam el.De azon nyomba vetem aranyat belöle igy a mostani arany árak miatt még azon is jött 200ezer,de végülis ez elis ment a nyaralás miatt.
2011. okt. 22. 19:01
 98/100 anonim ***** válasza:

:-D :-D


Valami hihetőbb mesét is kitalálhattál volna....

2011. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 Akiteki ***** válasza:
Semmi gond, az IP címed alapján már indul hozzátok a vámhivatal. :))))))
2011. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 anonim ***** válasza:

Büszke lehetsz magadra.

Nehéz pillanatokban jusson majd eszedbe, Isten nem ver bottal.

2011. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!