Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyet érdemes...

Szerintetek milyet érdemes meg vásároli?

Figyelt kérdés

Üdv!

Azt szeretném kérdezni töletek, hogy mejk kutya falytát érdemes meg venni és tenyészteni?

Mert amugy is venni akarok a kersztfiamnak egyet de ha már veszek, akkor venni kellene belölük többet ugy 2-3-at.

Olyan kellene ami kisebb termetü, meg annyira nem igényes fialásnál.Itt arra gondolok, hogy ne kelljen császározni, meg amelyk kint is el van, persze meg felelö körülmények közt.

Várom a a válaszokat!Elöre is köszönöm!


2010. júl. 26. 10:54
 21/100 anonim ***** válasza:
100%
Undorító vagy. Tudod te milyen kamionra kutyát gyártani? Hogy azok a kutyák mit élnek át, míg kijutnak? Állatkínzás az amit csinálnak és te arra készülsz, hogy ehhez a kínzáshoz hozzájárulj a leendő kölykeiddel! Azoknak a kölyköknek jó ha a fele túléli a kamiont és akkor sokat mondtam! Itt egyetlen egy ember az ostoba, az pedig TE vagy! Még szánalomra sem méltatlak, ellenben kitaposnám a beled!
2010. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/100 anonim ***** válasza:
100%
Végülis jó biznisz...télen agyon fagynak a pincserek még ha garázsba teszed őket akkor is.....
2010. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/100 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy téged ezért fel lehetne jelenteni?
2010. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/100 anonim ***** válasza:
100%
15:39 jól mondja....És még bizonyiték is van!
2010. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/100 A kérdező kommentje:
szopjatok le!!!!:D
2010. júl. 26. 16:49
 26/100 A kérdező kommentje:

túl dramatizáljátok a helyzetett!!!!

Egyböl állat kinzóó vagyok? mert vennii akarok egy pár db. kutyát???

A garázs középsö részével kapcsolatosan meg annyit, hogy ott nem fagynának meg!!!Hááát hogy????Szerintetek nem tudok egy olyan helyet kialakitani azon belül???

Mellékes képpen a garázsom egy tényleg nagy és nagyon zárt, b30-as téglából épült(én csináltam)!!!

Meg feljelentés???

Ti már elis temetétek azokat a kutyákat!!! Nekem meg még gondoltatba, vagy is tervbe vannak kb.1-2 hónap mulva.

Az olaszok meg csk egy példa volt...

na jóó többet nem is irok azt gondoltok amit akartok!!!!!

végszóba annyit, hogy azéé örülök neki hogy ennyi ember védi a kutyákat!!!

2010. júl. 26. 16:59
 27/100 Akiteki ***** válasza:
100%
Szerintem ez kamu. Ekkora barom állat nem élhet a Földön.
2010. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/100 anonim ***** válasza:
100%

Vezessük végig, majd csak megérti.... Veszel mondjuk 4 kutyát, ha jól néztem egy pincser ára 15-20 körül van, tk-esen is gondolom lehet venni és ha eszed van úgy veszed, 50e biztos van. Tehát a 4 kutya ára mondjuk nézzünk egy átlagot 140e Ft. Mind a 4 kutyának a kölyök kortól felnőttig az oltása úgy 50eFt ( 4 oltással, oltásonként 3eFt), plusz féreghajtás, plusz bolha elleni szerek, nyakörvek... ezek sallangok, de 4 kutyánál már tétel. Táp kb 20kg kell nekik havonta, ez mondjuk egy jobb tápnál 15e ft meg a csillagos ég. Ott vannak még a plusz orvosi ktg-ek, ha császározni kell stb... A hely kialakításának ktg-ei. Mire másfél éves lesz a kutya és még csak felnevelted 460E-et fizetsz ki, és ebbe nem számoltam bele a helyükre szánt pénzt, a plusz orvosi ktg-eket stb.... Amikor a kutya vemhes lesz a vitaminok, az ultra hang, szülés után a kicsik etetése megfelelő táppal.... És még csak utána jön az hogy eladod őket, de ha nem megfelelő az etetés stb, akkor még az olasz se viszi el a kölyköket..... Ellik 3 szukád fejenként mondjuk 5 kölyköt, az 15 kölyök=15*15e=225000Ft, ebből vonjuk le a kölykök tápját és oltását= -15*3e=45E meg a táp úgy 10E Ft.

És akkor nézzük a végeredményt: 500e-et kiadtál, és csak 170e jön be.... Játszhatnánk tovább hogy esetleg fél év múlva megint leelletsz, de ugyan úgy ott vannak az oltások meg a kaja....

Kurv.ára nem éri meg.....

De fogadjunk, hogy annyi eszed még nem volt hogy így végigvezesd.

2010. júl. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/100 A kérdező kommentje:

ekkora barmot mint te!!!!????

micsoda költségek???

4db törpe pincser 100ezer forint, szobd fel!!

eleve ugy veszed meg hogy egy oltással meg egy féregtelenitéssel.

kb 8 hetesek kaja van annyi mint a szemét kimaradva csak mig kicsik addig kell nekik a táp meg persze nagyobb korukba is de meg eszik még mellette a házi kosztot is,hát nem majd gyerekágyba teszem neked!!!!!!

a tovvábbi költségek mármint az orvos az meg nem tutti hogy kell meg veszek egy bolha irtó spray-t havonta 800ft oszt be fujom öket.ennyi a kialakitáshoz meg majdnem meg van minden.

2010. júl. 27. 12:34
 30/100 Akiteki ***** válasza:
100%
Kevés embernek kívántam még a halálát, de most dúl az érzés bennem. Miért nem született halva az ilyen?
2010. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!