Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem értem az embereknek mért...

Nem értem az embereknek mért nem jó a menhelyi kutya?!

Figyelt kérdés
Oké megvesznek egy bizonyos fajtát, mert a fajta szerelmesei , és kiállításokra akarnak járni vele stb...de a kiállítás mértjó a kutyának? annak csak a gazdi örül..meg hogy a border az aglity királya...én ebben nem is kételkedem. de keverék is tud olyan ügyes lenni mint egy border. Én nem aztmondom , hogy ne vegyenek az emberek tenyésztőtöl kutyát..csak ha már van nekik egy fajtatiszta akkor mért akarnak mellé mégegy ugyanolyat pl? mértnem mennek be menhelyre egy régóta bent lévő , szomorú kiskutyáért?szegény a rácsok mögött éli le az életét..nagyon is megtehetném , hogy 100 ezres kutyát vegyek..és bizony van olyan fajta amiért oda-vissza vagyok....mégis inkább menhelyről fogadtam be , immár a negyedik kutyámat...amit tenyésztőnél költöttem volna 1 !! KÖLYÖKRE , abbol 1 évig eltudom látni a menhelyes kutyáimat. Mindenki felvan háborodva a menhelyeken , de segíteni azt már nem.Meg jajj olyan szomorú vagyok ha egy sintéres kutyát látok ilyen hirdetéssel: még 2 hét az élet , fogadj örökbe kérlek ! és másnap elmegy , vesz 100 ezerért egy kutyát..de azért ő jajjde szomorú..én 3 kutyát mentettem meg altatás elől, a 4. pedig agresszív és kezelhetetlen volt amikor hozzámkerült , mert a gazdája ütötte verte a láncon...ma már úgyszeret engem , ahogy egy tenyésztőtől vett kölyök sosem szeretne. Miért nem éri meg nektek a menhelyi kutya?
2010. nov. 20. 18:24
 131/187 anonim ***** válasza:
10%

15.16!

Kattints már rá a linkre, ott az infó, vagy ez már meghaladja a képességeid?

2010. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/187 anonim ***** válasza:
90%

Kína szárazföldi részének lélekszáma 1 milliárd 284 millió 530 ezer fő-2002-es adat.

Magyarországé??Na ugye !!!Annyi légy csak nem tévedhet!!!

2010. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/187 anonim ***** válasza:
10%
milyen légy? mit zagyválsz itt összevissza? És ezt most mit bizonyít, te tényleg sötét vagy!
2010. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/187 anonim ***** válasza:
85%
Nem a tenyésztőket, hanem a szaporítókat kéne az ivartalanításra kötelezni, csak sajnos nincs megfelelő ellenőrzés.
2010. nov. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/187 anonim ***** válasza:
87%
Talán arra értette barátunk hogy ha annyival többen vannak akkor nekik van,vagy lehet igazuk!!Agybeteg!!
2010. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/187 anonim ***** válasza:
92%
Tutdjátok! nagy állatbarát vagyok, befogadtam már én is kutyát, macskát, ezért olvastam végig ezt a topikot. De jóságos ég!!!!!!!mi ez itt? kiengedték a kacagóból a diliket? Hát már azt sem tudjátok, ki-kinek írt!!! Csak fujjátok (ugatjátok) a magatokét. Egyet leszögezhetek-, nem azzal van a baj, hogy ki honnan választ magának kutyát, a probléma a kutyatulajdonosokkal van, meg a szaporítokkal. Egyszerűen ivartalanítani kellene a kutyákat, és az olyan gazdákat, akik megunt kutyájukat kiteszik, lakat alá tenni.
2010. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/187 anonim ***** válasza:
78%

"Kedves kérdező ezt csak a hasonló gondolkodású és érző emberekkel tudod megbeszélni, itt most nem , de hidd el sokan vannak!"-ezt irta valaki tegnap21:59-kor-72%-ja van!!


Ott van a lehetőség kedves hozzászóló!!!Irjál priviben és ne itt idiótázd le az embereket, ha nem értenek meg !!!

Nem érzem magam annak és akik itt vannak azok (rajtad kivűl )egy sem az!!Ha nem adsz tiszteletet akkor miért gondolod hogy fogsz kapni!!Részemről ez Neked piros kéz és egyes!!!

2010. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/187 anonim ***** válasza:
11%

Úgy látom ezt nekem szántad, de hidd el nem fogok sírva fakadni a piros kéztől sem az egyestől! Sőt a véleményem tartom!

Privátba pedig akkor írok majd, ha én azt jónak látom! És most mi lesz? Sarokba térdepeltetsz? :-))

2010. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/187 anonim ***** válasza:
29%

Te kedves 53% -os te ki vagy? Most vissza olvastam az összes kommentet, nem is láttalak, kinek a nevében írsz, és miért kezded megint a vitát azzal, hogy te idiótázol! Neked szabad? De ez az egyes dolog meg a piros kéz , hát az tényleg szánalmas, szerinted ez érdekel valakit?

Itt már nincs idiótázás, fejezd be te is, erre már senki nem kíváncsi! Ne gerjessz új vitát!

2010. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/187 anonim ***** válasza:
38%
Megmondjam ki az 53%-os, az aki a 48! Gyanúsan fel van pontozva és mindenki más meg teljesen le! Válaszol és utána belép magát felpontozni más néven!
2010. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!