Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem értem az embereknek mért...

Nem értem az embereknek mért nem jó a menhelyi kutya?!

Figyelt kérdés
Oké megvesznek egy bizonyos fajtát, mert a fajta szerelmesei , és kiállításokra akarnak járni vele stb...de a kiállítás mértjó a kutyának? annak csak a gazdi örül..meg hogy a border az aglity királya...én ebben nem is kételkedem. de keverék is tud olyan ügyes lenni mint egy border. Én nem aztmondom , hogy ne vegyenek az emberek tenyésztőtöl kutyát..csak ha már van nekik egy fajtatiszta akkor mért akarnak mellé mégegy ugyanolyat pl? mértnem mennek be menhelyre egy régóta bent lévő , szomorú kiskutyáért?szegény a rácsok mögött éli le az életét..nagyon is megtehetném , hogy 100 ezres kutyát vegyek..és bizony van olyan fajta amiért oda-vissza vagyok....mégis inkább menhelyről fogadtam be , immár a negyedik kutyámat...amit tenyésztőnél költöttem volna 1 !! KÖLYÖKRE , abbol 1 évig eltudom látni a menhelyes kutyáimat. Mindenki felvan háborodva a menhelyeken , de segíteni azt már nem.Meg jajj olyan szomorú vagyok ha egy sintéres kutyát látok ilyen hirdetéssel: még 2 hét az élet , fogadj örökbe kérlek ! és másnap elmegy , vesz 100 ezerért egy kutyát..de azért ő jajjde szomorú..én 3 kutyát mentettem meg altatás elől, a 4. pedig agresszív és kezelhetetlen volt amikor hozzámkerült , mert a gazdája ütötte verte a láncon...ma már úgyszeret engem , ahogy egy tenyésztőtől vett kölyök sosem szeretne. Miért nem éri meg nektek a menhelyi kutya?
2010. nov. 20. 18:24
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/187 anonim ***** válasza:
25%
Csatlakozom az előttem szólókhoz!
2010. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/187 anonim ***** válasza:
80%

Nem inkább a kutyaürülék bűze ingerli azt finnyás orrod?Az IQ-dat minősiti a válaszod!Akinek attól teljes az élete az tegye azt,de szálljon le arról aki nem ért egyet vele.

Aki meg töröltette az előző hozzászólásomat az szégyellje magát!Ha elfogy az érve akkor ez a megoldás???

Ebből az értelmi szintedre tudok csak következtetni!!

2010. nov. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/187 anonim ***** válasza:
6%
:-))! Én is megköszönném , ha eltűnnél!
2010. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/187 anonim ***** válasza:
31%
Lassan oda lyukadunk ki, hogy mi akik foglalkozunk és teszünk a kidobott, megvert, megnyomorított állatokkal titkolnunk kellene mert úgy látszik ez szégyen egyesek szemében! Rossz, perverz, fanatikus hülyék vagyunk mert nem fordítjuk el a fejünket ha egy szenvedő élőlényt látunk és Isten bocsássa meg nekünk, de még be is fogadjuk az otthonunkba, mikor annyi szép és okos kutya vár gazdára komoly pénzekért!
2010. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/187 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy bóknak veszed, hiszen agy híján, nehéz is észrevenni mi a bók és mi az ellenkezője!

Most már cigányok is vagyunk? Azért mert a többség nem veled ért egyet? Már megint a diszkrimináció, ahogy a kutyáknál teszed!

Inkább lennék cigány , mint ilyen korlátolt és sivár egyszerű ember mint te!

2010. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/187 anonim ***** válasza:
100%
13 éves vagyok énnekem 2 kutyám van és az egyik menhelyi kutya keverék az első napon azt hittük hogy nem éli túl de én mindig vele voltam és kitartottam és sikerült túlélnie már 3-4 éve megvan és nagyon okos és jó kutya.ÉN LEGJOBBAN A MENHELYI ÁLLATOKAT SZERETEM.MERT AZOK SOKKAL HŰSÉGESEBBEK ÉS OLYANOK AKÁR A ROKONAINK.
2010. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/187 anonim ***** válasza:
82%

ma 11:42---nek!Látom azért akad olyan is aki nemcsak köpködni tud hanem gondolkodik is !

Nem azok vetették föl a témát akik hagyományosan és korrektül hazavisznek egy kiskutyát aminek ismerik a származását--független hogy fajtiszta-e vagy sem és pénzért vette-e vagy sem--!!

Nem mi mentünk nekik a menhelyről örökbefogadóknak hanem forditva!Miért nem lehet korrekten föltenni a kérdést azoknak a ledegradálása nélkül akik másként gondolják??Akkor meg minek vannak kiakadva ha valaki nem tolerálja ha ok nélkül pofánvágják??

Javaslom hogy ne minket okoljanak azért hogy sok a menhejes kutya !Nem mi raktuk ki őket!Aki kirakta azokat kéne ilyen elánnal támadni, a tisztességes és hagyományos kutyatartókat meg békén hagyni!

Ennyit kértem -és ha ezt kicsit indulatosabban tettem kérem nézze el nekem-akinek van annyi a fejében-akinek meg nincs az lépje át amit én írok!!!

Aki meg azt irta hogy takarodjak azt sajnálni tudom ha csak ennyire futja a szókincse.

2010. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/187 anonim ***** válasza:
14%

Hát igen, egy okos ember tudná mikor van az a pont amikor távozni a kell, vagy legalább a véleményét nem sértegetéssel, hanem megfelelő érvekkel tudná alátámasztani, de ugyebár ehhez is agy kellene!

Na megyek , mert kielégítem a perverz vágyaim egyikét és megetetem a befogadott kutyáimat és , hogy még perverzebb legyek, adok enni a szomszéd éhező macskájának is aki itt nyávog a házam előtt!

2010. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/187 anonim ***** válasza:
16%

A 11.42 es vagyok és sajnálom de nem melletted írtam amit írtam, engem ugyanúgy a cigányok közé soroltál, de én nem fogok cigánykodva alázni, mert nem az én stílusom!

Én csak szeretem az állatokat és amit tudok, ami erőmből és pénzemből telik megteszem értük. Ez nem támadás a fajta tiszta kutya tulajdonosok ellen, ez az én döntésem! És azt a pénzt amit mondjuk egy kedvenc fajtámért kiadnék (mert nekem is van, bármennyire hihetetlen) én szétosztom a sok elesett és kivert állat között és köszönöm, a lelkivilágom is rendben van és szeretetben nincs hiányom, és sem cigány , sem perverz nem vagyok!

2010. nov. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/187 anonim ***** válasza:
80%

Senkit nem neveztem cigánynak és mivel tisztelem a cigányokat(amelyik megérdemli!!)azért kértem elnézést a hasonlatért!

Akire meg azt irtam hogy gondolkodik, annál nem hittem hogy a Mi pártunkon van.Csak mertem föltételezni hogy nem csak a pofáját tépi hanem tud gondolkodni is reálisan !Ha ezzel sértőt gondoltam róla akkor akár vissza is vonhatom!!Ja és hangsúlyozom --senkit nem cigányoztam!!!

2010. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!