Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem értem az embereknek mért...

Nem értem az embereknek mért nem jó a menhelyi kutya?!

Figyelt kérdés
Oké megvesznek egy bizonyos fajtát, mert a fajta szerelmesei , és kiállításokra akarnak járni vele stb...de a kiállítás mértjó a kutyának? annak csak a gazdi örül..meg hogy a border az aglity királya...én ebben nem is kételkedem. de keverék is tud olyan ügyes lenni mint egy border. Én nem aztmondom , hogy ne vegyenek az emberek tenyésztőtöl kutyát..csak ha már van nekik egy fajtatiszta akkor mért akarnak mellé mégegy ugyanolyat pl? mértnem mennek be menhelyre egy régóta bent lévő , szomorú kiskutyáért?szegény a rácsok mögött éli le az életét..nagyon is megtehetném , hogy 100 ezres kutyát vegyek..és bizony van olyan fajta amiért oda-vissza vagyok....mégis inkább menhelyről fogadtam be , immár a negyedik kutyámat...amit tenyésztőnél költöttem volna 1 !! KÖLYÖKRE , abbol 1 évig eltudom látni a menhelyes kutyáimat. Mindenki felvan háborodva a menhelyeken , de segíteni azt már nem.Meg jajj olyan szomorú vagyok ha egy sintéres kutyát látok ilyen hirdetéssel: még 2 hét az élet , fogadj örökbe kérlek ! és másnap elmegy , vesz 100 ezerért egy kutyát..de azért ő jajjde szomorú..én 3 kutyát mentettem meg altatás elől, a 4. pedig agresszív és kezelhetetlen volt amikor hozzámkerült , mert a gazdája ütötte verte a láncon...ma már úgyszeret engem , ahogy egy tenyésztőtől vett kölyök sosem szeretne. Miért nem éri meg nektek a menhelyi kutya?
2010. nov. 20. 18:24
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/187 anonim ***** válasza:
12%

"Oda kell adni Őket a kínaiaknak és akkor mindenki jól jár!!Kínában úgyis krónikus kutyahiány van!"


Te még féregnek is utolsó vagy!

2010. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/187 anonim ***** válasza:
0%
12.52! Igazad van, neked jár a taps, akár a cirkuszban a bohócnak, vagy az elefánt embernek! Torz vagy, de te a rosszabb fajtából, a lelked torz és túl hülye vagy, hogy ezen változtass!
2010. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/187 anonim ***** válasza:
100%

Most meg mi a rák a bajod??Féreg vagy ám Te!!

Nem olvasol ujságot? Kb.fél év mulva fogják kivinni az egészséges fiatal jószágokat!Ott sokkal jobb helyük lessz és nem éheznek.Már most is sokat visznek nyugatra--vagy az sem igaz???

Ez szerintem is megoldja a problémát!Úgyhogy ha sietsz még most vigyél haza párat, mert nemsokára már súlyos pénzért fogsz csak kapni!Vagy még úgyse!

2010. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/187 anonim ***** válasza:
0%
Hát Kínában , ott aztán jó helyük lesz, ezt is csak egy ilyen idióta veszi be mint te! Talán tájékozódhatnál mit csinálnak a Kínaiak a kutyákkal és a macskákkal!
2010. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/187 anonim ***** válasza:
100%

""Biztos megoldanád a problémát hasonlóan mint a Kínai megoldással.

Engem ne oktasson ki olyan ember aki kutyákat dobna oda a szakácsnak! ""


Te agybeteg!!!Ki akarja a szakácsoknak adni a kutyát???Meghibbantál egészen??Azt olvastam a csütörtöki ujságban hogy visznek ki kínai gazdákhoz egészséges és fiatal kutyákat.Hogy lehet így kiforgatni az ember szavait??

Kapj már a fejedhez,nem érdekelsz,úgysem lehet meggyőzni mert gyöp vagy.Csókollak és én többet nem szólok hozzád mert nem vagy százas!!

2010. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/187 anonim ***** válasza:
17%

Először is Kína keletre van ... na mind1...

és nyugatra nem levesbe mennek a kutyák, hanem gazdihoz!!!....

2010. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/187 anonim ***** válasza:
9%
Alleluja! Mindenki erre a percre vár, hogy ne szólj többet!!
2010. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/187 anonim ***** válasza:
25%
2010. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/187 anonim ***** válasza:
90%

A válasz megírásának időpontja: ma 15:04--Neked is most válaszolok utoljára:::

Megmondanád azonkivül hogy egykét agybeteg itt azt irogatja hogy a-kínaiak kutyát esznek-honnét van ilyen infód??Ez olyan mint hogy azt is iroggatta sok hülye itt a Gyikban,hogy a hajléktalanok és a kissebbség azt eszi!!

Ennyi korlátolt ember mint itt a kutyás topikban csak a diliházban van!!Az értelmi és vitakulturátok a nullával egyenlő.Tudom nem fogok hiányozni,de sajnos megvonom magamtól azt az élvezetet hogy a Ti társaságotokban töltsem az időt.Ragadjatok össze mint a g..s gatya !!!

2010. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/187 anonim ***** válasza:
80%
ma 15:12--kiszólt a lyukból a gödör!!Azt hol olvastad hogy én azt irtam hogy Kína nyugaton van?Értelmezz és utána szólj!!Bocsi..
2010. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!