Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem értem az embereknek mért...

Nem értem az embereknek mért nem jó a menhelyi kutya?!

Figyelt kérdés
Oké megvesznek egy bizonyos fajtát, mert a fajta szerelmesei , és kiállításokra akarnak járni vele stb...de a kiállítás mértjó a kutyának? annak csak a gazdi örül..meg hogy a border az aglity királya...én ebben nem is kételkedem. de keverék is tud olyan ügyes lenni mint egy border. Én nem aztmondom , hogy ne vegyenek az emberek tenyésztőtöl kutyát..csak ha már van nekik egy fajtatiszta akkor mért akarnak mellé mégegy ugyanolyat pl? mértnem mennek be menhelyre egy régóta bent lévő , szomorú kiskutyáért?szegény a rácsok mögött éli le az életét..nagyon is megtehetném , hogy 100 ezres kutyát vegyek..és bizony van olyan fajta amiért oda-vissza vagyok....mégis inkább menhelyről fogadtam be , immár a negyedik kutyámat...amit tenyésztőnél költöttem volna 1 !! KÖLYÖKRE , abbol 1 évig eltudom látni a menhelyes kutyáimat. Mindenki felvan háborodva a menhelyeken , de segíteni azt már nem.Meg jajj olyan szomorú vagyok ha egy sintéres kutyát látok ilyen hirdetéssel: még 2 hét az élet , fogadj örökbe kérlek ! és másnap elmegy , vesz 100 ezerért egy kutyát..de azért ő jajjde szomorú..én 3 kutyát mentettem meg altatás elől, a 4. pedig agresszív és kezelhetetlen volt amikor hozzámkerült , mert a gazdája ütötte verte a láncon...ma már úgyszeret engem , ahogy egy tenyésztőtől vett kölyök sosem szeretne. Miért nem éri meg nektek a menhelyi kutya?
2010. nov. 20. 18:24
 171/187 anonim ***** válasza:
12%

"Undor fogott el mikor a youtuben Olyan videóba botlottam!!Azt ne keverjük ide."

Milyen videóba? Mit ne keverjünk ide? Értelmetlen, felesleges agresszióval teli választ írtál!

2010. nov. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/187 anonim ***** válasza:
27%

"Két kutyám van már jópár éve, amelyek kiskoruktól nálunk vannak(nem pénzért vettem Őket!!)de azoknál ha jobban szereti valaki a gazdáit az hazudik!"

Olyanért kritizálod a másikat amit nem is ő hanem te teszel!

Te bizonygatod, hogy a te kutyáid a legjobbak és senkié nem szeretheti a gazdáját, mert ha valaki azt állítja akkor hazudik! Ezt kikérem magamnak a többi kutya tulajdonos nevében!(lehet menhelyi vagy családban nevelt, teljesen mindegy)

Hát te aztán nem semmi vagy, most én fogom mindjárt tökön szúrni magam....

2010. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/187 anonim ***** válasza:
12%
Ja, és az "olyan" videó az mit takar? Mert itt senki nem írta magáról, hogy állatkínzó! Milyen videó? Tanulj meg értelmesen írni, ne csak a tököd szurkáld!!!
2010. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/187 anonim ***** válasza:
85%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:21

Igy korrekt,de akinek írtam az-ha visszaolvasol-azt forszírozza hogy NEM ÉRTEM MIÉRT NEM JÓ A MENHELYI KUTYA?!---mivel azonos (szerintem)a kérdésfeltevővel!Az itt hozzászólók közül csak vele és a csak és kizárólagos MENHELYI kutyaszeretetével van bajom.

Nem az agressziv videókra gondoltam hanem a túláradó szeretetről szólókra!!Ez a része ami a számomra már tulzásszámba megy(undoritó!!)!!(aki igy sem érti az kérdezze meg priviben és küldöm a linkeket!!)Ezért meg nem tudom sem tisztelni sem megérteni,mert ha ezt a fajta "szeretet"-et hinti a fiataloknak az szerintem ártalmas a mentális fejlődésükre.

Bocs ha Neked cimeztem,de azt hiszem a többiek inkább kötözködéssel mint érveléssel akarnak jobb belátásra bírni.Pedig azonkivűl hogy a saját véleményemet elmondtam nem állt szándékomban senkit megbántani!Az önvédelemhez meg jogom van,hameg nagyobb pofont adok vissza mint amit kapok,az attól van hogy nagy a kezem.Bocsi

2010. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/187 anonim ***** válasza:
84%

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:15

Ne forgasd ki a szavaimat!Nem azt irtam!Csak arra akartam vele utalni attól még hogy nem lelkileg és testileg agyonnyomorgatottak még nem rosszabb mint amelyiket az élet meggyötört!!Ennyi-nem több és nem kevesebb!!

A tökönszúrásos kiszólás meg az enyém és ne koppintsd le!!Sza.jál magadnak szólást és azt szopogasd!!(így szokták mondani!!)

2010. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/187 anonim ***** válasza:
16%

Csakhogy te nem a 11.21 esnek adtál pofont, hanem nekem és nem hiszem, hogy én bántottalak volna!

Ha pedig te pofozkodsz ne csodálkozz ha neked is lekevernek egyet!

2010. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/187 anonim ***** válasza:
13%

"akinek írtam az-ha visszaolvasol-azt forszírozza hogy NEM ÉRTEM MIÉRT NEM JÓ A MENHELYI KUTYA?!---mivel azonos (szerintem)a kérdésfeltevővel"

nem vagyok azonos a kérdésfeltevővel és nem írtam, hogy NEM ÉRTEM MIÉRT NEM JÓ A MENHELYI KUTYA"

Olvass vissza te milyen kommentre mit írtál!



Az előző vagyok ! Te a 8.47 es kommentemre támadtál!

2010. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/187 anonim ***** válasza:
24%

14.19! Te is szopogathatnál valamit, van is egy ötletem, hogy mit! A tökön szúrod magad meg nem olyan nagy duma, hogy le kellene védened!! Összevissza irkálsz és azt sem tudod kinek, ráadásul értelmetlenül, alig lehet kibogozni!

Neked csak az a lényeg, hogy embereket összeugrassz és kötekedj mindenkivel! Ezért jössz ide!

2010. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/187 anonim ***** válasza:
85%
Jól van na!!Csillapodjatok már!Ha úgy érzitek hogy bántottalak benneteket akkor minek szóltok hozzám??Valaki itt nagyon kever--de az nem én vagyok!!Mivel ennél drágább az időm,nem fogok nekiállni szétválogatni!!Én is nagyon szeretlek Benneteket!!Csáááá
2010. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/187 anonim ***** válasza:
100%

,,nincs tapasztalatom mindkét téren? hmm tényleg nemfogok venni soha tenyésztőtöl kutyát. ,,


Ezért hiteltelen amit írogatsz.


Te a neveléssel példázol. Ám én nem a neveléssel kapcsolatban írtam.

Képzeld a szomszédba nem rég született egy baba, és állandóan hallom ahogy sír. Biztos mert nem foglalkoznak vele. Bár nekem nincsen gyerekem, de én ezt biztosan állítom.

Szal ez éppen olyan.


Amúgy meg nekem a tenyésztőtől való kutyámmal alig foglalkoztam, mégis van egy vizsgája, és neki köszönhetem az életemet is. Mert sajnos egyszer rám támadtak baltával az utcán, és Ő védett meg. Pedig nem tanulta.

Pusztán csak annyira szeret, hogy az életét is adná...

2010. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!