Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen keverékek lehetnek...

Milyen keverékek lehetnek ezek a kiskutyák?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 4. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:

11.02-es vagyok ismét.

Örülök, hogy lesz gazdijuk. :)

Én is elfogadnám egyiket, ha kertes házban élnék. De sajnos panel a lakásunk. Így csak majd pici méretű kutyusunk lehet.

2011. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
Pincében laknak?
2011. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 A kérdező kommentje:
Miért laknának pincébe?:O
2011. máj. 7. 18:04
 14/85 anonim ***** válasza:
A fénykép alapján gondolom, úgy látszik.
2011. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 A kérdező kommentje:
Az a leghátsó udvar, ahol az állataink vannak:D
2011. máj. 7. 18:10
 16/85 anonim ***** válasza:
0%

Akkor ti haszonállatként tartjátok őket.

Nem is hiszem, hogy nem direkt szaporítók vagytok.

Csak röstelled ide írni.

A kutya nálatok igencsak nem családtag, így elkülönítve egy hátsó udvarban, mint valami ólban... :-/

2011. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
72%
Birom hogy márha valaki feltesz egy ilyen jellegű kérdést egyből jön a rosszindulat a szaporítással kapcsolatban! Nem fognád be legalább most, muszáj mindenhol mindig ezzel a szapoírtótémával jönni? Kicsit unalmas már. Miért nem lehet elhinni amit a kérdező mond miért kell egyből piszok rosszindulatúnak lenni?! Ha ennyire jó ember vagy húzzál menhelyekre és fogadj öröbe vagy 10 kutyát. De legalább egyet! Aztán járjon a szád! Barom!
2011. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm a védelmed.

Az utolsó előttinek pedig.. Nem mindig ott vannak, de miért nem játszhatnának ott hátul? elárulnád? A másik meg minek szaporitanék keverék kutyákat? még fajtatisztát sem áll szándékomban. igaz, amit irtam, hogy vemhesen került hozzám az anya kutya, és ennek ellenére még gondozom is a kicsiket(nem hiszem, hogy mindenki igy tenne), pedig nem vártuk őket, meg kerestem nekik gazdit.. szerintem jobb lesz ha hallgatsz.:)

Az anya kutyát is egy olyan helyről hoztam ki, ahol láncon volt+ elkeritve egy nagyon kis helyen, nah meg persze sárba.

A másik 2 kutyám keverék, abból az egyik tavaly került hozzám, mert befogadtam különben felakasztotta volna az addigi gazdája. erről ennyit...

2011. máj. 7. 19:17
 19/85 anonim ***** válasza:
36%

Nem, nem unalmas a szaporító téma.

Egyes kérdéseknél felháborodnak, hogy húj, de utáljuk őket - aztán meg konkrét esetben vattába csomagolnák.


A kutyát ivartalanítani kell. Ha kapta a kutyát, minimum, hogy orvos megvizsgálja. Ha nem akar szaporítani, akkor élből ivartalanít.

De nem ez történt.

Ez nem rosszindulat, hanem a józan ész. És az, hogy én valóban a világból is kiutálnám a szaporítókat.


És a közönségesség nem engem minősít, utolsó előtti!


Kérdező - egy kutyát, akinek kölykei vannak, nem így tart, aki szereti a kutyákat.

Azok a picik ott nem játszanak, hanem ott vannak berendezkedve. Látszik az itató és etető tálon.

Szóval savanyú a szőlő!


És kedves ocsmány beszédű utolsó előtti, nem engem kellene átkoznod, hanem a szaporítót, aki így tart kiskutyát, akár keverék, akár fajtatiszta.

2011. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 A kérdező kommentje:

Te se tudsz már mibe belekötni.:) mindenbe könnyű hibát találni én tudom.:D

Igen könnyű ezt mondani, hogy ivartalanitani kellett volna. de arra nem gondolsz, hogy nem volt pénz rá? ja igen tudom.. akkor ne is merjek már kutyát tartani, mert egy mennyire szörnyűséges ember vagyok. A másik dolog, hogy vidéken élek, nincs is olyan állatorvos aki ivartalanitást elvégezhette volna.

2011. máj. 7. 19:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!