Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen keverékek lehetnek...

Milyen keverékek lehetnek ezek a kiskutyák?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 4. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 Akiteki ***** válasza:

Mocskos tálak, földre kiszórt kaja...

Nem véletlenül írtam, hogy féreghajtás kell nekik. Nagy különbség van az egészségesen gömbölyű és a férgektől felpüffedt kölykök látványa között.

2011. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, amíg itt számítógépezel, van net, addig nekem ne rinyálj pénznélküliségről.

Jó kifogás.

A kiskutyák tartása, oltásaik (ha van) többe kerül, mint az ivartalanítás.

Szóval rossz helyen ködösítesz...!

2011. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 A kérdező kommentje:
A kiszórt kaját nem eszik, azt feltakaritom és kidobom, csak épp fotózás előtt nem csináltam meg... erre jön az a válasz, hogy mindenre van kifogás.. hát persze majd biztos koszba tartom meg ott hagyom a kaját had egyék a földről... persze... már komolyan bánom hogy feltettem ezt a kérdést. nagyon eltértünk a lényegétől.
2011. máj. 7. 19:37
 24/85 A kérdező kommentje:
Te meg, csak néhány részt ragadsz ki azokból amit irok... ennyi... azt ami épp böki a csőröd:D
2011. máj. 7. 19:39
 25/85 Akiteki ***** válasza:

Ne a kérdést bánd, hanem hogy nem ivartalanítottad időben a kutyát.

Remélem most majd megteszed.

2011. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz az alatt, hogy nincs a közelbe olyan állatorvos aki elvégezhetné?
2011. máj. 7. 19:43
 27/85 anonim ***** válasza:
Én Békés megyében élek, ott is egy kis faluban. Itt az ilyet úgy hívjuk, átlag kutyatartó. Az alatta lévő szint a vashordós, láncos, víz, kaja nélküli (nincsenek kevesen). A felette lévő szint, szinte nem is létezik. Két évvel ezelőtt valószínűleg én voltam az első akinek ivartalanítva lett a szukája, és biztos vagyok benne, hogy nem tartanak normálisnak, amiért mind a 7 kutyám (nem vagyok gyűjtő, csak ideiglenes befogadó) bejárhat a lakásba is. Sajnos még országon belül is vannak elmaradottabb részek, ahol az ilyen jellegű kutyatartás már nagyon jónak minősül, hisz van előttük víz, és étel, és még rongyocska is, amin feküdhetnek. Én csodálkozva nézem, hogy miken fel nem háborodtok, és mélységesen megértem, épp ezért elszomorít, hogy sajnos ez itt nálunk teljesen elfogadott, és senki nem lát benne kivetni valót. Itt a chip, még chipsz, és aki tudja is, hogy kb. mire való, az biztos benne, hogy olyan, mint a GPS. És senki sem fog felháborodni, mert egy láncos kutyát látott, még akkor sem, ha a lánc csak két méter. És hiába bántjátok a kérdezőt, elképzelhető, hogy nem tudja miről beszéltek, hisz a norma valószínűleg náluk is messzire van a budapesti színvonaltól.
2011. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
meg azon hogy eleve így került hozzá a kutya? mindegyik kiskutya jól érzi magát ott, az anya is. honnan veszik ezek a baromi nagyszájú "állatbarátok" hogy ezek a kutyák nem érzik magukat jól azért mert szétvan szórva a kutyakaja? szánalmas az egész.:D
2011. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
Régen se volt a kutyáknak külön pamut ágyuk, sőt még kutya ól se, a kölykeinek se volt semmi ilyen plusz tápszer meg bármi. Kint az udvaron a földön szoptatta őket és ennyi, mégis egészségesek lettek. A mai agyon kényesztetett kutyáknak egyre több problémáik vannak. Csípő ízületi gondok, stb. stb.
2011. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 A kérdező kommentje:

Az utolsó előttinek igaza van(sajnos). Itt a lakók 90 százalékánál láncon van a kutya tartva, nem vesznek tápot, hanem mindig vmi maradék. Ivartalanitani se ivartalanit senki, nincs is hozzá megfelelő orvos, mint ahogy ezt már elmondtam párszor...

Engem már tatám azért hülyének néz mert hogy minek költök annyi pénzt tápra meg stb... ja meg sokan azért, mert bejöhetnek lakásba a kutyák(igen, nálunk bejöhetnek, ezért is irtam, hogy nem mindig ott vannak.)

Mi kutyatartásilag, az itteni átlag felett vagyunk. Nagy udvarunk van és szabadon vannak a kutyák, kapnak rendes tápot, gondozva van a szőrük, vannak fésülve, tiszták, fürdetve is vannak, be is jöhetnek lakásba. A budapesti szinvonalat nem ismerem. Kezdjük ott, hogy nem is magyarországi vagyok.

2011. máj. 7. 20:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!