Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen keverékek lehetnek...

Milyen keverékek lehetnek ezek a kiskutyák?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 4. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:

19:51 - aki itt netezik, feltehetőleg ismeri az elvárt színvonalat.

És ha nem, akkor jó lecke, hogy ivartalanítani és az állatorvostól ezt elvárni, legyen rá igény.

Legyen igény a legelmaradottabb helyen is, hogy ne csak netezzen, ne csak azon törje a fejét, hogy milyen fajta kutyáról van szó, hanem normális kutyatartás, ami csipezést, rendszeres oltást és ivartalanítást jelent.


Ha van már a kiskutyáknak gazdája, akkor azoktól is várja el.

Különben annyi kiskutya hasonló körülmények közé kerül, hogy nem lesz ivartalanítva és tovább szaporodnak. Nem lesz csipezve, elkóborol és növeli a menhelyi kutyák számát.


Szóval a kérdező inkább okulhatna az itteni véleményekből és ne sértődgessen.

És ha máskor feltesz netre ilyen képet, akkor előtte legalább tegyen úgy, hogy kulturált körülmények között tart kutyát, legalább a fényképezés idejéig.

2011. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:

20:00 - régen villany sem volt, csak petróleum lámpa.

Akkor most mennyire is menjünk vissza a régi időkben?

Régen te sem netezhettél volna.

Régen nem volt sem TV, sem 3D-s film, játszhattak a gyerekek fából faragott játékkal, vagy kukoricahajból készült babával.

Nos, az ember fejlődhet, az állat maradjon a középkorban?

Hogy is van ez? Az ember körülményei lehetnek kényelmesebbek, a környezetében élő állat meg maradjon ocsmány?

Választ várnék!

2011. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 A kérdező kommentje:
Most akkor az én hibám, hogy itt nincsen olyan állatorvos? Akkor nekem már kutyám sem lehet... értem.. vagy el kéne költözzek azért, hogy kutyát tarthassak.. oké. jól van:D te tényleg nem tudsz már mibe belekötni?
2011. máj. 7. 20:19
 34/85 anonim ***** válasza:
Bizonyos szempontokból. Lehet kényelme a kutyának. Kint az udvaron, kutyaólban alvás az nem gond. De hogy már születésétől fogva mindentől megóvjuk, minden vitamint, adalékot adunk neki. Az immunrendszere nem erősödik meg, sok betegségre hajlamos lesz. Rohadtul nem kell koszban lenniük, egy szóval nem mondtam ezt.:) De az ember is ugyanígy van. Elvan kényelmesedve. Régen az embereknek se volt sose semmi bajuk. Gyalog jártak mindenhova. Azt ettek, ami volt, nem külföldről agyon vegyszerezett szemeteket. A saját kertjükből szedték. Nemis volt gyakori abban az időben az elhízás. Manapság már minden második ember elvan hízva.. Ennyi a külömbség. Lehet haladni a korral, de akkor tartani kell az egészségügyi dolgokat is.
2011. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:

Kérdező, az oltást ki adja?

Ha beteg lesz a kutyád, mit csinálsz vele? Agyonütöd, majd kapsz másikat?

Egyszerűen nem hiszem, hogy nincs a közeledben állatorvos.

2011. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
20:00 vagyok. Bizony ide nehezebben jut el a civilizáció, még sokan most is a középkorban élnek. De mint mondtam egyet értek veletek, és azon is vagyok, hogy tegyek ellene, de sajnos még most a hozzám hasonlók vannak kisebbségben. Magyarázd el a tahó állattartónak, hogy az a csengő, és konyhamalac helyett, láncon sínylődő Buksi, bizony egy érző lény, aki a kaján és vízen kívül mást is szeretne. Körberöhögik a fejem. Az meg hogy a büdös, bolhás Buksit bevigye a házába...na ilyenkor küldenek el a fenébe.
2011. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 A kérdező kommentje:
Oltást ad. Avval nincsen baj. De ivartalanitást nem végeznek... mit olyan nehéz ezen megérteni? nem azt mondtam, hogy egyáltalán nincsen állatorvos, hanem azt, hogy ehhez megfelelő nincsen. egyébként te hülye vagy? agyon ütöm és lesz másik? te komolyan beteg vagy... ilyet mondani... ha ilyet tennék, akkor dögöljek meg azonnal.. erről ennyit...
2011. máj. 7. 20:32
 38/85 A kérdező kommentje:

ma 20:29

itt is ilyenek az emberek többsége...

2011. máj. 7. 20:33
 39/85 A kérdező kommentje:
Am. elnézést kérek az előbbi kifejezésemért... de az a mondat kicsit felháboritó volt...
2011. máj. 7. 20:33
 40/85 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha elküldenek a fenébe.

Ideje a vidékinek is megtanulni, hogyha ő jobban él, akkor az állatot is jobban becsülje meg.

Nem kell ágyba vinnie, nem kell hetente kutyakozmetikushoz vinnie.

De legyen tiszta helye, legyen rendes enni és innivalója, ne legyen láncon, legyen ivartalanítva, csipezve.

Ezek ma nem luxus dolgok.

Igen a haszonállatot sem kellene szadizni.

És ne azt nézzék hülyének, aki emberséges akar lenni, hanem azt, aki a minimumot sem adja meg az állatnak az alapvető életkörülményeihez.

És igen, akinek nincs pénze önmaga ellátására sem, az ne tartson állatot.

Ha meg tart, akkor becsülje meg és vegye tudomásul, hogy pénzt, időt és ráadásul még szeretetet is kell rá pazarolni.

Talán ha megtanulja, emberrel is másként bánik majd.

2011. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!