Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen keverékek lehetnek...

Milyen keverékek lehetnek ezek a kiskutyák?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 4. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:

Ha beteg lesz a kutyád és műtétre lesz szüksége mit csinálsz?

Ha nincs megfelelő orvos?

Ugyan már, ne hipózd magad, csak rosszabb lesz.

Ha nincs igény megfelelő orvosra, sosem is lesz.

Csak rajtatok múlik!

2011. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 A kérdező kommentje:

,,legyen tiszta helye, legyen rendes enni és innivalója, ne legyen láncon, legyen ivartalanítva, csipezve. ,,


Amint mondtam ivartalanitást nem végzik. A többit megkapja a kutya... akkor mi a problémád? ha kicsit előrébb mész és olvasol, akkor meglátod, hogy hogy vannak tartva a kutyáink, és hogy azok amiket itt leirtál mind benne vannak... akkor miért kötsz még mindig belém?

2011. máj. 7. 20:37
 43/85 anonim ***** válasza:
Békés megyei vagyok. Itt sincs állatorvosi rendelő, ahol meg tudnák csinálni, de a közeli városban igen. Gondolom a kérdező lakhelyéhez közel is van ilyen orvos. Ráadásul itt barátságosabbak is az árak, mert nagyvárosi árakat a minimálbéren tengődők nem tudnák megfizetni. Ez pozitív. Kérdezz utána hol, és mennyiért csinálják meg, hozzád legközelebb. Pláne, ha a három kutyád közt van kan is.
2011. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:

Ugyanmár!

Ha pl. bélcsavarodása van egy kutyának, amikor csak azonnali műtéttel lehet megmenteni az életét, azt elvégzik, de ivartalanítást nem,

Ezt nem hiszem neked.

Amit meg írtam a normális állattartásról, azt elsősorban annak írtam, aki nem érti, hogy miért nem természetes ma nálunk a vidéki elmaradott kutyatartás.


Tőled csak arra várnék választ, ha a kutyádnak műtétre lenne szüksége, neadj Isten ha az ellésnél gond lenne, akkor hova fordulnál, mit csinálnál?

Ha nem műt a doki, akkor mi van?

Gondolom van elég kutya a környéketeken, hiszen van szaporulat rendesen, ha senki nem ivartalanít...

2011. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 A kérdező kommentje:

Nem hipózom magam... és elmondanád, hogy én egyedül, meg rajtam kivűl még pár ember mit bir tenni? semmit... te onnan könnyen beszélsz...

am. képzeld, ha annyira súlyos lesz valami, hogy kelljen műtét, majd beutazok valamelyik városba.

De csak azért, hogy ivartalanitsam nem fogok. Ki tudja, hogy aztán milyen probléma lép fel és majd én hozom elő, mert ivartalanitottam. tudom kicsi az esélye, hogy probléma léphet fel, de sosem tudni. A másik meg az, hogyha nálam lett volna a kutya kölyökkorától kezdve nem lett volna vemhes, meg ezután sem lesz az, mert vigyázok rá... nem kell feltétlen ivartalanitani..

2011. máj. 7. 20:43
 46/85 anonim ***** válasza:
Úristen egyes emberek hogy feltudják fújni a dolgokat! Könyörgöm kutya az nem fényűző palotában kell laknia, nevetséges hogy egyesek mit el nem várnak már. A gé előtt könnyű dumálni! Inkább az olyanoknak dumáljatok akik láncra verve tartják a kutyájukat! lemerem fogadni hogy sok olyan ház előtt sétáltok el, annak miért nem szóltok be??? Névtelenül aztán nagy szátok van!
2011. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:

Utolsó, picit olvass vissza, az ilyen véleményre már lett válaszolva.

A fényűzés és a gátlástalan szaporítás között van átmenet.

És éppen arról van szó, hogy ivartalanítani, hogy ne legyen annyi létszám feletti kutya.

Ez ma teljesen jogos igény, nem gondolod?

2011. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 A kérdező kommentje:
És azt ki mondta neked, hogy bélcsavarodási műtétet végeznek? vagy akármilyet?
2011. máj. 7. 20:46
 49/85 anonim ***** válasza:

20:42 Tényleg nem hallottál még olyat, hogy egy faluban nincs állatorvosi rendelő? A helyi állatorvos semmilyen műtétet nem csinál meg, hisz nincs steril rendelője, se semmilyen. Ha műteni kell akkor irány a közeli város, nincs mese, lehet bélcsavarodás, vagy bármi. De szerintem ez nem olyan nagy szám. A legközelebbi város 20 km, ami nem olyan nagy távolság, tekintve, hogy itt elenyésző a forgalom a nagyvárosokhoz képest, és soha sincs dugó.

Kérdező: Ez lesújtó, akkor mégsem az állatorvos hiány a gond, hanem a hozzáállás. :-(

2011. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 A kérdező kommentje:
Hányszor mondjam el, hogy igy került hozzám a kutya? én tehetek róla? mert szerintem nem. és azt is elmondtam, hogy ha nálam lett volna vigyáztam volna rá, hogy biztos nem lett volna vemhes, és nem is lesz. szóval az miatt nem kell aggódnod, hogy én fogok szaporitani. áruld már el minek tenném? a kutyámnak se jó... nekem nem kell kiskutya... akkor minek? innentől most már olyannak dumáld ezt aki tényleg szaporit és ne nekem.
2011. máj. 7. 20:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!