Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen keverékek lehetnek...

Milyen keverékek lehetnek ezek a kiskutyák?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 4. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
Huski sztem biztos,meg én látok benne egykis kaukázusit is.
2011. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
Azért szaporítóznak le, mert amikor láttad, hogy gömbölyödik a poci, akkor is lehetett volna ivartalanítani a kutyust, és annak kisebb lett volna a kockázata, mint magának a fialásnak. Szóval ezzel a szeretett kutyusod nagyobb veszélynek volt kitéve.
2011. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:

És a legfőbb baj az, hogy a kiskutyák sem lesznek majd ivartalanítva és az anyakutya sem.


Hatalmas adót kellene kiszabni az országban minden ivaros kutya gazdájára...

2011. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
Mért, már senki nem akarhat kiskutyákat? Te meg rohadj meg.=)
2011. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 A kérdező kommentje:

De.. aki akar az vegyen tenyésztőtől ha van pénze, ha nincs rá akkor ne tartson...

de am. én se akartam kiskutyákat...

2011. máj. 7. 21:03
 56/85 anonim ***** válasza:
De, akarhat, a menhelyeken talál eleget. Szín, forma, méret, kor, nem, semmi sem akadály.
2011. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
50%
Fogadtam már be én is hasasan kutyát. Azonnal vittem ivartalanítani, és nem azért mert nem lett volna kedvem végig nézni, ahogy egy alom kis gombóc felcseperedik, hanem azért mert azt viszont már nem tudtam volna végignézni, hogy azok a kiskutyák, vagy az ő kiskutyájuk, utcán, menhelyen, láncon, vagy autók kerekei közt végezze.
2011. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
de ezek a kiskutyák nem utcán, menhelyen, sem autó kerekei alatt végzik, hanem van gazdájuk. akkor már megint miért kell belekötni? az teljesen mindegy hogy elmondta a dolgokat, úgy tesztek mintha nem tudnátok és tovább hajtogatjátok ugyanazt a dolgot.
2011. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
65%
hányingert kapok az ilyen emberektől akik csak kritizálni tudják a másikat.. nektek mindegy lenne milyen luxus körülmények közt tartja valaki a kutyáját, akkoris belekötnétek. a férgesedésről meg..ha nem húzza a seggét a földön a kutya, nem kukacos a széklete biztos hogy nem férges.
2011. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 A kérdező kommentje:
Utolsó hagyd, mondhatok én akármit, akkor is bele lesz kötve...:D
2011. máj. 7. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!